Юля 458• 28 марта 2022

Подруга закрутила з другом любовника і другом чоловіка

Закручено) Є дві подруги АіЯ. У чоловіка Я є друг С, він почав спілкуватися з А. С є другом чоловіка Я і другом любовника Я. Любовник звісно С не розповідає про стосунки з Я . Але проблема в тому, що А знає про любовника Я заочно, знає ім’я , де працює, знає що він є другом С . А ще в А язик без костей. Чи може вона розказати С, якщо в неї закрутиться з ним, про стосунки подруги на стороні? Тій переживати ?
автор Юля 458 • 28 марта 2022
Зрозуміти важко. Ситуація не про мене,якщо щось. І ще, вернуть анонімів

Alina1504• 28 марта 2022
О , тема про любовниц
nata-provans• 28 марта 2022
Реально важко зрозуміти 😂😂
Вже б взяли цікаві імена ))
Onyx83• 28 марта 2022
Ни хрена не понятно по тексту, но по заглавию понятно, что подруга на 4 фронта работает. Фига себе, насколько слабые на передок бывают )))
ТриАна• 28 марта 2022
Бляха, как так люди живут((( тут каждую минуту мысли про этот ад, наших детей, людей, каждый город и населенный пункт, мысли, слёзы, молитвы
А кто то гениталиями думает(((
1114Lena• 28 марта 2022
Ответ дляТриАна
А кто то гениталиями думает(((
То туди ще бомби не падали, то фігньою страдають
Marianna_09• 28 марта 2022
Автор, напишіть з іменами, бо нічого не зрозуміло.
Санта-Алла• 28 марта 2022
Ну нарешті, ми довго чекали на тему))))
snejs• 28 марта 2022
Ниче не поняла

COTTONNAJA• 28 марта 2022
АС, она с кем практикует? Что то невнятно описано, и они свингеры, или просто я в вашем алфавите запуталась?
автор Юля 458 • 28 марта 2022
Ответ дляMarianna_09
Дружать Аня і Яра. Яра має любовника. Любовник має друга Сергія, який познайомився з Анею і починає з нею близько спілкуватися. Сергій знає любовника Яри , в знає чоловіка Яри. Аня чула про любовника, знає його ім’я. , роботу. Яра боїться , що Аня розкаже Сергію, той впізнає свого друга, розкриє роман і розкаже про все чоловіку(
Manumycat• 28 марта 2022
Ответ дляOnyx83
Это скорее сильная на передок
malva08• 28 марта 2022
100% розкаже. Це як в маленькому селі, коли всі про всіх знають.
любительница• 28 марта 2022
Ответ дляЮля 458
COTTONNAJA• 28 марта 2022
Ответ дляЮля 458
цэ пизда (с) я опять ни хрена не поняла
Onyx83• 28 марта 2022
Ответ дляManumycat
Это скорее сильная на передок
Слабая в том смысле, что передку отказать не может. А так да: сильная и выносливая) И ничем не занята тоже, потому что все ресурсы на передок уходят).
Marianna_09• 28 марта 2022
Ответ дляЮля 458
Так, все може бути. Може і розказати.
Машенька Ивановна• 28 марта 2022
Понятно, что ничего не понятно.
Onyx83• 28 марта 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
цэ пизда (с) я опять ни хрена не поняла
Та тут да, хоть с именами, хоть без заваруха.

sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляЮля 458
таке враження, що читаю підручник по алгебрі. Ніхрєна не розумію..
liberdih• 28 марта 2022
Усім пізда
Так і передайте Ярі
автор Юля 458 • 28 марта 2022
Ответ дляsashik77
Ну як? У чоловіка і любовника спільний друг. І той друг, спільний, зустрічається з подругою. Страшно, що вона розкаже йому що знає,і все викриється!
Nataliiaz• 28 марта 2022
Я всё поняла😀
Бояться нужно было еще на этапе начала отношений с любовником, кто-то другой тоже может рассказать её мужу
COTTONNAJA• 28 марта 2022
Ответ дляliberdih
Усім пізда
Так і передайте Ярі
если сразу всем давать - поломается кровать
автор Юля 458 • 28 марта 2022
Ответ дляtoyshop.com.ua
Я всё поняла😀
Там біда взагалі. Чоловік і любовник працюють в силових структурах
liberdih• 28 марта 2022
Ответ дляЮля 458
Ото баба мочить
sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляЮля 458
Подрузі однозначно лайк.
COTTONNAJA• 28 марта 2022
Ответ дляЮля 458
грузчики в АТБ, штоле? или она на одном блокпосту по очереди им гуманитарит?
sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляЮля 458
Тоді то буде епічно. Пропоную їм сказати, що любовник Я. - це Пу. Нехай йому наваляють.
liberdih• 28 марта 2022
Автор, а нахрена чекати
Розкажіть ви все чоловікові
Звичайно,якщо він зрозуміє хто там А, Я і С