Окупанти проїхалися у Чорнобильському "Рудому лісі".
Російські окупанти, які захопили ЧАЕС, проїхали на своїй бронетехніці без радіаційного захисту через високотоксичну зону під назвою "Рудий ліс".
Вони підняли хмари радіоактивного пилу.
Про це повідомили Reuters робітники на місці події.
Два джерела розповіли виданню, що солдати у колоні не використали жодних протирадіаційних засобів. Також співробітник ЧАЕС заявив, що це "самогубство" для солдатів. За його словами радіоактивний пил, який вони вдихали, може викликати внутрішнє опромінення.
Вони підняли хмари радіоактивного пилу.
Ответ дляTori1602
Мдааа, шаманы, сорокоуст... Хоть кто-то из них знает, что радиация это не только щитовидка, это ещё и импотенция)))
Я знала чоловіка, який брав участь в ліквідації. Троє дітей, але всі, не знаю, як пояснити.... Говорять простими реченнями або простими словами. Старша навчилась читати по складах. Хлопець не говорить взагалі. Гроші порахувати не можуть. Ще жива їх мати, як будуть жити далі - не уявляю.
Ответ дляDamianaD
Конечно, радиация это страшно, и как может проявиться в том или ином случае неизвестно. Тупые орки не понимают нихрена. Пусть так и будет, если дети, то неполноценные... Да и не одно поколение.
alenka3108• 29 марта 2022
Ответ дляDamianaD
Ок
Серьезно? Невероятно. Спасибо, что сказали, я то не в курсе)
Ответ дляDamianaD
Це рішення їх батьків, а точніше, матері. У мене була вчителька, вона вела гуртки тіпу в´язання, плетіння і т.д. І коли ми були старшокласницями часто вечорами розмовляли. То вона казала, що їм лікарі категорично заборонили дітей. В неї було двоє дітей від першого шлюбу, тому її це не зовсім засмутило. А в той час медична етика так собі була, особо слів не підбирали, тому однозначно та жіночка знала навіть гіршу картину, ніж в неї вийшло насправді.
KseniyaFomina• 29 марта 2022
Ответ дляМаня..
Ветер в страну ублюдков дует
Ага, я в центрі, вчора скажений вітер дув у нашу сторону, я навіть вікна не відкривала і не виходили, сьогодні також зранку.
Ответ дляDamianaD
Хотіла вам відповісти про ліквідаторів.
Но я не говорю взагалі.
Як буду далі жити - не уявляю!
Брєд расєйський, а не тема.
Тьху.
Це ж наш Чорнобиль, наша біда, наше горе у нас під боком. І таку дурню пороти про зону...🤦
Но я не говорю взагалі.
Як буду далі жити - не уявляю!
Брєд расєйський, а не тема.
Тьху.
Алена Василенко• 29 марта 2022
Так практически все, что шли на Киев с правой стороны через выселенные села со стороны Белоруссии, посмотрите по карте. Это 3-я зона в лучшем случае.
А рыжий лес - это лучшее место для окопов)