Ksu160576• 29 марта 2022

І шо тепер скажете, Люся не агент Кремля?

Арестович 4 тижні вів всю країну до злиття, і навіть перемоги тепер уже не перемоги "а все по плану"?
Alina1504• 29 марта 2022
Почему это Люся?

Alina1504• 29 марта 2022
Не слив, а здравое оценивания сил и потерь
ПЛЮС-МИНУС• 29 марта 2022
вы думаете, что он все начитанные тексты сам писал?
Alina1504• 29 марта 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
+
Просто симатичное лицо поставили , а говорит он то,что ему дают
KateFrosty• 29 марта 2022
Арестович вів? Персонально? Він не генерал і не військовий при ділі, щоб когось кудись вести. При чому тут він?
Юля Неюля• 29 марта 2022
Ответ дляAlina1504
+
Вы знаете кто такой Арестович?
Он когда-то работал ведущим на ТВ и журналистом, он не политик
ПЛЮС-МИНУС• 29 марта 2022
Ответ дляAlina1504
Почему это Люся?
актёришка же.
Xue• 29 марта 2022
Арестович - продукт для домогосподарок. І він не винний, що недалекі той продукт вживали.
Alina1504• 29 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Вы знаете кто такой Арестович?
Я об этом и говорю
Просто симатичное лицо для успокоения девушек
Говорит он то, что ему скажут

Color never seen before• 29 марта 2022
А можно уточнить что конкретно он сказал, а то ничего непонятно за что в этот раз его ругаем?
KateFrosty• 29 марта 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
актёришка же.
І що? Президент наш хто?
Kristal2013• 29 марта 2022
Адрестович ничего не решает. И не решал. Просто пиздливая голова.
DamianaD• 29 марта 2022
Автор, як Арестович злив Україну? Можна конкретніше?
lisulya• 29 марта 2022
Я шо все опять проспала? Что случилось?
Julia 2020• 29 марта 2022
Ответ дляDamianaD
ну как же, загримировался и вместо Петра подпись в Минске поставил в 2015
exotic• 29 марта 2022
Ответ дляAlina1504
Почему это Люся?
там не только люся похоже, я в шоке от сегодняшних новостей
виканастя• 29 марта 2022
Ответ дляexotic
Можно кратко?
lisulya• 29 марта 2022
Ответ дляexotic
Что случилось? Расскажите, плиз, вкратце
nata-provans• 29 марта 2022
Які там новини шокуючі?

МамаБест• 29 марта 2022
Ответ дляAlina1504
+10000
exotic• 29 марта 2022
Ответ дляlisulya
я не в курсе пока, услышала что Украина отказалась от крыма и еще такое только что на советчице прочитала:
Доповнення до статусу нейтралітету, запропонованого Україною на переговорах:

Військові навчання з іноземними військами на території України відбуватимуться тільки за згодою країн-гарантів, - український перемовник Олександр Чалий

До складу гарантів входитиме Росія.

Тобто нам потрібно буде іти до Росії просити згоду навіть на навчання.
Анастасія Серебрякова• 29 марта 2022
Арестович сам говорив що він лиш медійне лице представлений від офісу президента для людей, це його основна задача наразі, він є радником але нічого невирішує..
lapulik• 29 марта 2022
Скажу, що жодна сторона не досягла того, чого прагла насправді, тому на мир розраховувати наївно, але можливо візьмуть тайм аут для того, щоб підкопити сили і то не факт.
Анастасія Серебрякова• 29 марта 2022
Ответ дляexotic

До складу гарантів входитиме Росія.

від Криму ніхто невідмовлявся, послухайте все уважно, там буде окремий пункт за Крим прописаний.
МамаБест• 29 марта 2022
Ответ дляexotic

До складу гарантів входитиме Росія.

Чую дзвін, та не знаю де він ....