snejs• 29 марта 2022

Планируете возвращаться в Киев

Кто выехал из Киева по Украине или заграницу, планируете сейчас возвращаться в Киев или ещё будете ждать? Я бы уже вернулась, мы в ИФ, но муж что то не очень верит в то, что все наладится
linamark• 30 марта 2022
Автор не могу написать вам в личку… можете написать мне пожалуйста ..

Allbina• 30 марта 2022
Ответ дляТютёха
Привозите, понянчу, а вы на кухне поработает. Договорились? И не нужно писать, что вы в Киеве прям прятали ребенка от ракет.
А почему Вы так на автора взелись? Мой ребенок, которого я давно уже вывезда до сих пор плачет от громких звуков даже во все. Ребенок остался без школы, я тоже училась в этой школе, поэтому куча знакомых остались без дома 6 домоа рядом сильно пострадали, трц рядом нет и соседние дома без стекол и с первого дня постоянные звуки о пво и градов, так что с дома сыпалась штукатурка.
Не забывайте, что районы в Киеве тоже разные, может где-то тихо, а у нас - нет.
И если Вам интересно, даже за границей можно помогать. Я занимаюсь автоматизацией распределения гуманитарной помощи по громадам.
Вы, конечно, можете вешать себе медальку, какая Вы хорошая - имеете право, но абсолютно не повод унижать других, или рассказывать кому и что делать.

Автор, в Киев, конечно, вернусь, но пока в нашем районе предпосылок не вижу( если бы не было ребенка, то и не уезжала бы, но дети реально не должны это видеть и знать.
Муркамурковна• 30 марта 2022
Ответ дляLuchia80
Значно легше захищати місто ЗСУ якщо вони знають що там немає дітей та жінок, пусті будинки руйнувати то пів біди , а от якщо там люди , то проблема , а якщо ще й завалило , скільки народу йде розбирати ті завали...
Я про це саме.. Але ж...
Муркамурковна• 30 марта 2022
Ответ дляLuchia80
Ви про що? Який тік-ток ?
Обичний тік ток, дибілоїд приїхав з ЗУ і почав знімати тіктоки.. Зняв ретровіль де були військові авто, виклав і зразу ж прилетіло..
автор snejs • 30 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
Я ж вам написала... Військові просять не знімати.. Знімають тіки токи.. Бо ж.. Просять виключати світло.. Як новорічні ялинки будинки знов.. Не ходити по парках і лісопосадках... Та не.. Шо їм і тд.. Ну прилетить як недавно.. То ж нічого..
Так в Киеве оставалось 2 миллиона жителей, среди них не было дебилов?
Муркамурковна• 30 марта 2022
Ответ дляsnejs
Не було відать.. Виїзжаю кожен день, кожен день по місту.. Було тихо і спокійно, в перші дні навіть світофори не працювали.. Зараз працюючі світлофори не заважають їхати на червоне.. А на блок постах бикувати.. І витісняти і тд і за кермом сидять явно ті шо виїхали, а потім приїхали
Ну а знімають ті, шо приїхали.. Бо ж перед цим в тік токах зу, польша, германія, а потом блок пости, раскази шо кааак ізменілся кієв.. І ваще.. Того дегенірата вже прийняли по законам військового стану, шо ретровіль зняв і виклав..
автор snejs • 30 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
Вы по отдельным личностям судите всех
Муркамурковна• 30 марта 2022
Ответ дляsnejs
Вы по отдельным личностям судите всех
Я вам ще раз кажу, нема зараз чого вертатись з дітьми в Київ, бо дибілоїди, які приносять спокійну звичну для них жизнь із ЗУ роблять іншим проблеми, якшо хочете спати в коридорі і слухати бахкання постійне, стояти в очередінах за продуктами, і купувати шо є, а не те шо хочеться, бігати шукати де є корм для тварин такий як вам треба, по 2 години в аптеку і по годині в нову почту і це все під вой сирен і бахкання то велкам.. Чого ж
автор snejs • 30 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
Я вас поняла. Но вы могли сразу нормально ответить, а не писать, сидите там, где сидите, без вас в Киеве так классно....

Муркамурковна• 30 марта 2022
Ответ дляsnejs
Я і написала, стало жесть як небезпечно... Сидіть там. Бо із за вернувшихся в Києві трешак
автор snejs • 30 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
Перечитайте свое первое сообщение
Муркамурковна• 30 марта 2022
Ответ дляsnejs
Перечитайте свое первое сообщение
То вже крик душі бо слів нема... Люди безбашені((( а ми тут всі на емоціях.. Не завжди урівноважених..
Не їдьте ще, рано, дуже рано... Чекайте ще хоча б місяць
Тим більше у вас дитина, світло вимикають постійно, за останні 5 днів.. 4 були без світла, 2 дні цілий день і от сьогодні тільки включили, але ж.. Нема світла.. Якшо у вас електрична плита то ви не приготуєте нічого, отопленіє вже виключили, детского пітанія разнообразія нема.. Зв язку часто, та якшо нема світла теж нема ну і інтернету теж... Ну а про те шо постійно бахкає...
natuniya• 30 марта 2022
Ответ дляWhitePeonyBouquet
И как обстановка, не пожалели? Как дорога прошла? Реально за один день доехать или закладывать несколько дней на дорогу? Спасибо
Дивлячись звідки ви їдете. Ми з України не виїжджали
WhitePeonyBouquet• 30 марта 2022
Ответ дляnatuniya
С ЗУ
natuniya• 30 марта 2022
Ответ дляWhitePeonyBouquet
С ЗУ
Не підкажу, ми ближче були