кейт_000• 31 марта 2022

Підкажіть,по перетину кордону з Румунією

Якщо пішком,то як дістатися до гром.транспорту ,щоб їхати в потрібне місто?
Їду сама з дитиною, хвилююсь...
крисофиа• 31 марта 2022
Добрий день!Переткнете кордон і там волонтери будуть,поліція.Вам всі допоможуть!Скажете,що вам потрібно,вони допоможуть,одну вас не залишать,повірте!!!!!Румуни молодці!!!якщо англійську знаєте то без проблем вони спілкуються,якщо ні то просіть сім карту їхню,одразу нехай вони вам її поставлят в телефон!Вмикайте перекладач і спілкуйтеся!все буде добре,не переймайтесь!!!!!
Петрик• 31 марта 2022
Румыны такие молодцы! Я, например, даже не ожидала, что они настолько доброжелательные, так будут помагать и столько всего делают для украинцев. На границе есть волонтеры, все расскажут, помогут. Не переживайте.
tanga• 31 марта 2022
Румыны лучше всех, помощь огромнейшая, всё делают для нас, сплошной позитив от общения с ними. На всю жизнь запомню как одних из лучших людей которых встречала в тяжёлую минуту.