Подскажите пожалуйста, есть ли возможность проехать границу с маленькими детьми, 2 года и 1 месяц без очереди? Или общая очередь?
Аноним Первый• 02 апреля 2022
Зараз черг немає. Але коли був ажіотаж, то всі стояли а чезі, бо там усі були жінки з дітьми , усі були в рівних умовах.
Аноним Первый• 02 апреля 2022
Обов‘язково шукайте слінг і навчіться ним користуватись, це значно полегшить вам життя в таких умовах, коли немає допомоги.
Ответ дляАноним Первый
Спасибо,просто на всякий случай спросила!
Аноним Первый• 02 апреля 2022
Ответ для___Olga____
В черзі по три сім авто на кордонах, проходять швидко. Піший теж до години часу пересікають.
Ответ дляАноним Первый
Спасибо большое, всё осталось дома😭. Едем только с тем, что успели собрать, столько всего осталось, и столько всего было, а теперь остались ни с чем, и дома уже нет😭😭😭
Ответ дляАноним Первый
Спасибо ❤️
rfnzkflenmrj• 02 апреля 2022
Ответ для___Olga____
Моя вы хорошая. Сил вам ,всё будет хорошо. Обнимаю. [smile]cry[/smile
Ответ для___Olga____
Тримайтесь, будь ласка. Світ не без добрих людей. Допоможуть і дадуть все найнеобхідніше. Ви живі і це саме головне. Нехай вам щастить на добрих людей.
Ответ дляАноним Первый
Стоим в очереди на Краковец, 1 км очереди
Ответ дляYuliaZ
Спасибо ❤️
Ответ дляАноним Первый
Сейчас стоим на Краковец. К сожалению, очередь большая, 1 км пробки
Аноним Первый• 02 апреля 2022
Ответ для___Olga____
Найменша черга на Грушеві. 1 км на краківці це не смертельно, але звісно вам буде тяжко з дітками. Тримайтесь, заради діток ви зможете. Я три сутки стояла в черзі на кордоні 28 лютого. Чергу зараз митники стараються не затримувати, але хто ніколи не був на кордонах, тому важко чекати.
Юся шопоголик• 02 апреля 2022
Ответ дляАноним Первый
На Грушеві взагалі черг не було два тижні потому
І на пішоходному, і на автомобільному пусто
Ответ дляАноним Первый
Спасибо) итого 6 часов на границе.
Аноним Первый• 04 апреля 2022
Ответ для___Olga____
Спасибо) итого 6 часов на границе.
Вітаю, ви змогли це! Бажаю вам і діткам миру і спокою. Відпочивайте і спробуйте відновити сили.
Ответ дляАноним Первый
Спасибо большое ❤️