yeskova• 03 апреля 2022

Что же закрыли такую интересную тему? Про знали..

Я тоже пыталась оправдать всё, как некоторые в той теме.. А как же то? А как же это?) не смешно на самом деле, но знали, знали всё!!!
Борисфенка• 03 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
Вы так пишите жёстко про тех людей кто не может выехать.
А расскажите как выехать с Херсона с которого с первых часов нет выезда , закрыты вокзалы ?
Я пишу так жорстко для тих, хто може виїхати!!!!
Я вам дуже співчуваю і молюся за вас.
Ті, хто мають змогу виїхати , повинні зробити висновки, щоб не опинитися на вашому місці.

Борисфенка• 03 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
Я вам дуже співчуваю і молюся за вас.
ok1904• 03 апреля 2022
Ответ для_MadonnA_
Та многие знали , но никто не верил( тем более нам открыто заявляли со всех источников , что Россия на границе . Зеленский в это время все время твердил , что мы готовы . С Мрией наверное несколько вариантов - халатность ( вроде как должны были ее вывезти ) и второе ( мое личное мнение ) / это такое народное достояние обычно приносится в жертву для освещения на весь мир . Нам же надо было просить помощи , абсолютно на все , вот должны быть весовые аргументы . Всегда весь мир использовал значимые объекты для дальнейших своих планов ( вспомнить даже все территор акты и где они проходили )
На Мрие сняли дви
жки на ТО, она же перед тем аварийно села в Польше плюс проблемы стойки шасси устраняли, без движков как лететь? крыльями она не махает.
ok1904• 03 апреля 2022
Ответ для_MadonnA_
Я в курсе . Но можно было же ее увезти
Как ее транспортировать? Вы видели габариты этой махины? Она на момент вторжения не могла летать, разобрана на плановое то после аварийной посадки
Леди Репях• 03 апреля 2022
Знали, думаю. И это самое страшное. Можно было предотвратить, предупредить людей. Тот же Гостомель, Бучу. Мариуполь. Столько смертей. Часть людей смогли бы эвакуироваться или хотя бы сделать запасы.

А теперь призывают людей в оккупации выходить на протесты. Безумие! Их же тут же ранят или расстреляют, это верная смерть. КАК вообще власть может к такому призывать?
TATATA1973• 03 апреля 2022
Ответ дляMila 11
Душа желает небольшого срачика? Знали не знали уже не важно, ворог в хаті , как говорят и нужно сейчас не выяснять и не гнать на всех подряд . Я вот не голосовала за Зе, и не люблю слова, больше люблю поступки, а он поступками сейчас доказал, что он прекрасный лидер и трудно бы представить что бы было если бы не его поступки. Так что давайте не будем давать повода оркам для репостов и новых треш контентов. Или верим сейчас или , ну вы знаете что делать
Не смешите. В чем он лидер? В принятии решений? Блін, тупо озвучує написаний текст - ліідер. А таке:

водка зелёной доблести:ЦЕ ДОКУМЕНТИ, ЯКІ МОЖНА ПЕРЕВІРИТИ БУДЬ КОМУ!!! НЕ ВИЩАТИ ’ФЕЙК’ !!!!!
-Проігнорований Саміт країн НАТО у вересні 2019 року, де обговорювалось питання вступу України в НАТО!
- Відсутність представництва від України в НАТО!
- Не поновлена !!!! заявка України як, кандидата на вступ в НАТО!
- За три роки Україна не виконала програми кандидата в члени НАТО!
- Ігнорування розвідки Великобританії про наявність кротів в близькому оточені президента!
- Відкрита кримінальна справа проти Байдена-Порошенко, за президенства Трампа!
- Відмова співпрацювати з судово правовими органами США по справі незаконно виведених десятків мільярдів із ПБ України!
- Надання Коломойському прихистку в Україні, від судових органів США!
- Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
- Переслідування розвідників, котрі готували та успішно здійснювали десятки операцій спецслужбами України, в т.ч. і Ваґнерґейт´´!
- Закриття єдиної в Україні академії по підготовці кадрів для спецслужб СБУ!
- Будівництво доріг Великого Крадівництва, замість посилення обороноздатності країни, попри попередження розвідок США та Великобританії!
- Скорочення Армії, медслужби, аеромобільних військ, розвідки, відведення військ, заборона давати вогонь у відповідь.
- Відведення важкого озброєння від лінії фронту!
- Розмінування виходу з Криму у 2021-2022роках.
- Невиведення літаків ,,Мрія´´ та АНів на пропозицію США. Результат- знищені літаки!
- Два місяці до війни заведення ,,Гетьман Сагайдачний´´ в док на т.з.ремонт та зняття всього озброєння з корабля. Результат - притоплений небоєздатний корабель.
- Відмова фінансування на озброєння ЗСУ!
- Зупинка держзамовлень на ракети українського виробництва Вільха, Нептун, протитанкового озброєння-Стугна, Корсар!
- Відверте хамство на попередження США(особливо президенту Байдену!) Великобританії, Туреччини про наближення повномасштабного вторгнення. Результат - запрошення на шашлики!
І то лише частина того, що могло б приблизити Україну до НАТО або стати хоча б асоційованим партнером.
А постійне загравання з Путіним, бажання заглянути в очі і побачити мир!
А щоденні цирки і відосики, порушення Конституції і усіх можливих законів, корупція та непрофесіоналізм, а переслідування опозиції?
Скажіть який, хоча, один із перерахованих пунктів міг наблизити нас по курсу до НАТО?
Попереджаю, мені фігнею очі не замажеш з репетом ’не на часі’. Кому порушую баланс душевного равновєсія ізвініті.
ksusha1155• 03 апреля 2022
Ответ дляЛеди Репях

Никто не мог предугадать такого ужаса. В пример хотя бы днр- там не стёрли город с лица земли за месяц..
elenze66• 03 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
Так і було. На початку війни багато хто писав, що Зеленський розізлив путіна тим, що закупляв зброю 🤷‍♀️ Мовляв, якщо б не купляв зброю то і війни не було б. А зараз пишуть - чого зброю не купував (що не так, як ми бачимо). Люди, як рибки
Порошенко теж купував зброю, але путіна так не розізлив, як Зе, який мізер купував, в порівнянні з Порохом. Не бачу логіки.
fibinika• 03 апреля 2022
Ответ дляUnmistakable
А вы поговорите хотя бы с одним офицером, который в армии минимум 10 лет, он вам многое интересное расскажет. Вам говорят очевидные вещи, при чем тут зрада. У меня муж майор, папа полковник, и обоих одно мнение - сильная армия Зеле нах не была нужна. Можно кричать, что Порох зло, но именно он её поднял с колен.
А можно ссыли на ракетную программу и армию? Только про зраду нашла на 5 канале. У всех много вопросов ко всем. А при ком склады с боеприпасами взрывались? Причина? Виноватых нашли? Тут про белгород написали,что взорвали сами,чтоб скрыть корпупцию и хищения. А у нас так не могло быть? Никого не оправдываю. Наверное,знали все о войне,но каждый надеялся,что до этого не дойдет.

Prokopenka• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
Так, злу службу зіграла млява 8-річна війна в Ордло і ’лагідна’ окупація.
Багато хто думав, що буде так само.
А виявилося все інакше і в рази жорстокіше.
40 днів війни мали б чомусь навчити. Але все одно не доходить, сидять мамки у Дніпрі, Полтаві і навіть Харкові. ’Армії допомогають’
І ми сидимо...В Кривому Розі. Думали виїхати і навіть зібралися, але майже тиждень не було потягів і передумали🤦 Знайомі поїхали в Польщу в перший же день, до родичів. А через місяць вже зібралися до Нідерландів до друзів, бо родичі були невдоволені(( Інші не можуть житло знайти в Щецині...Хтось вже плаче і хоче додому. Я дивлюся на ці скитання і не хочу нікуди їхати, ще й з двома дітьми. На роботу піти не зможу через малу доньку. А скільки прийдеться там сидіти?((
AHetfield• 03 апреля 2022
Ответ дляTATATA1973

- Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
Дуже перепрошую, але НАТО з нами тільки загравало. Невже це комусь ще не зрозуміло? Інакше нас прийняли б ще за правління Порошкнко. І ви якось не забувайте, що наш вступ до НАТО основний лейтмотив напасти на Україну. Як бачите, і так не так, і так не так. В будь якому разі мали би війну.
ТеодорБастард• 03 апреля 2022
Ответ дляTATATA1973

- Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
Этот коммент отдельным постом выносить надо. Заскриню, пока ещё висит в открытом доступе.
TATATA1973• 03 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Так и я ж себе скопировала, чтоб не забыть. Это где-то в дискуссии о светлейшем мужчина написал.
TATATA1973• 03 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
НАТО тут не ключове. Це я собі взяла на зберігання текст в комментаріях до восхваляння президента. Для мене він як був пустим місцем, так і залишився. Тільки говоряче зображення на екрані. Глибоко шаную і поважаю військових, які стоять за його спиною. Добре, що вони в нас є.
MyJoy_I• 03 апреля 2022
Сейчас бегают дайте - дайте Украине танки !!!!!
За три года за те деньги которые ’подарили’ ’особам приближенным к императору’ а так же потратили вообще не пойми на что, можно было очень прилично новейших танков Т 84 сделать на Харьковском заводе, например. А если снять танки Т 64 с хранения то еще больше было бы танков... Если бы даже по два Т-64 каждый месяц в течении трех лет (72 танка!!!!)... А это вполне реально сколько бы уже СЕЙЧАС у нас было бы танков? И это один из примеров, который касается только вот танков. Сейчас снимают с хранения ЗРК ’Оса’ или системы залпового огня ’Ураганы’. Это тот же вопрос. Почему?!!! Этого не сделали раньше? ЧЕМ занимались ?!!!
Prokopenka• 03 апреля 2022
Ответ дляTATATA1973

- Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
Вітаю, свій долар відпрацювали👏👏👏
fibinika• 03 апреля 2022
Ответ дляЛеди Репях

С новой регистрацей вас). Назовите мне хоть одну странуи войну,в которой за месяц предупрелили о войне и сказали всем покинуть страну? Куда?у всех есть средства?
AHetfield• 03 апреля 2022
Ответ дляTATATA1973
У мене також багато питань. Бо, вибачте, війна хоч і не повномасштабна в нас з 2014 року і всі говорили про те, що окуповані території це рано чи пізно перекодування війни вглиб країни, як пожежа. Наприклад, чому у нас до цих пір не було візового режиму з рф? Для українців звідти візи не потрібно було б, а росіянці хай би обґрунтовували мету якомога детально. Це крапля в морі, проте. Дивіться скільки вони до війни привезли форми парадної. Це ж якось її треба через кордон провезти. Для прикладу.
Дуже багато питань до українців, які співпрацювали зі спецслужбами ворога. Всі ці мітки і коригувальники.
Про опзж взагалі мовчу. А їх же хтось обирав.
Зрада вона не тільки в кабінетах. Я ось про що. Якщо серед звичайних жителів у нас скільки зрадників, то що ми хочемо ще й від уряду?
olkaig• 03 апреля 2022
Заметила, кто громче всех сейчас кричит про зраду ярые поклонники порошенко. Уймитесь уже!!! По сравнению с Зеленским он просто никто уже. Прдлизываться только умел. Зеленский первый, кто заговорил с Европой наровне и пооучил результат поддержки.

Yuliya 17• 03 апреля 2022
Мне кажется тут сто тем про то, что будет война, вбейте поиск. Обсуждали, но многие у виска крутили. Что вам не нравится? Что вам лично не донесли? Ну езжайте в Россию, надоело читать тут про «зраду». Диванные эксперты со своим важным мнением. У вас есть офигенные шансы поменять страну, удачи.
olkaig• 03 апреля 2022
Ответ дляTATATA1973

- Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
А кто лидер? Имя?
fibinika• 03 апреля 2022
А вообще,девочки, сейчас надо не нагнетать, а сплотиться. Ваше: все пропало,все сволочи! - ну никак этому не способствет. Эта ненависть только разрушает нас. Только ненависть к врагу оправдана. Думаю,у каждого есть вопросы к Зе,По, крыму,донецку,майдану,нато,европе и тд. Поэтому давайте просто вместе выстоим без ненависти друг к другу и власти. Главная цель-выжить и победить!
AHetfield• 03 апреля 2022
Ответ дляfibinika
Абсолютно підтримую. Таке враження, що ті, хто в спокійних місцях, хочуть під час війни скинути владу. Тільки це перемогу не пришвидшить. Радше навпаки. Ну і давайте вже якось не перекидати гнів з ворога
Ledi April• 03 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
Не обращайте внимание. Посты этой тети - результат неудачной медицинской реформы. Думает , зад в Германию унесла и Бога за бороду поймала. Но я уже писала, что границы войны не спрогнозировать , ’случайные’ прилеты в неожиданные места - тем более. Как бы жизнь на личном примере не отучила таких умничать.
Не чіпай - вб ю• 03 апреля 2022
Ответ дляolkaig
Не чіпай - вб ю• 03 апреля 2022
Ответ дляfibinika
вот именно
AHetfield• 03 апреля 2022
Ответ дляMyJoy_I
Три роки? А до цього що заважало? Коли війна йшла з 2014 року? Зараз армія така ж сама як у 2014 році? Певно шо ні, то може досить зрадодрочити?
Ledi April• 03 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
Я вам дуже співчуваю і молюся за вас.
Не так сладко в Германии, как хотелось? Чего желчью тут капаете?
Невестка хорошо по носу щёлкает?

Да, человеческих жертв не надо. И не надо из страны пепелище делать, a ee граждан бомжами по миру и дешёвой раб силой.

Хочется крови и земли- вэлком в армию.
Много коктейлей Молотова наколотили за бугром? Скоро на Батькивщину, чтоб показать патриотизм в действии, как здесь распинались?

Долетит до Германии , в Антарктиде вещать будете как кому жить и Неньку любить ?
Mittens• 03 апреля 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
І я за нього не голосувала, але він молодець, тримається. Я ним зараз дуже пишаюся! От зараз за нього не соромно!
В одному з американських видань написали, що у Зе зараз такий рівень підтримки серед населення штатів, що якщо б він балотувався в них на президентських виборах, то переміг би))
chornoruk• 03 апреля 2022
Ответ дляRUTKA
Чем гордиться,что он знал всё раньше других и вместо того ,чтоб готовиться он дороги делал, столько денег вкладывал в этот проект,кому они теперь нужны эти дороги?
А то что Порошенко разрабатывал ракетную программу, а Зеленский просрал всё ,извиняюсь за выражение,а на фига нам свои ракеты?Нам дороги надо строить.А сейчас бы была ’Ольха’или ’Нептун’ ,так может путлер и не рыпнулся,а если рыпнулся ,то получил бы ,вьеб....ли б мало не показалось бы,а так просит теперь у НАТО помощь. Своё надо было развивать,тем более ,что он знал,что будет война.
У меня к Зеле, ещё больше вопросов появилось,чем было до войны
Не знаю на скільки доля правди про Порошенка, багато вважали що за час його правління їм вигідно було вести війну, та як були в долі. А це в декількох темах читаю, що за часи його правління він розвинув армію, кошти виділяв, ще я ви за ракетну програму пишите. Я в шоці і зараз задумуюся, якщо це правда, то я недооцінювала його.