ДевушкаЛав• Изменено 03 апреля 2022
После жутких фото Киевской обл,задаюсь вопросом есть ли справедливость в мире?
Сейчас очень много фото из освобождённых городов, сел в Киевской области, смотря на все эти зверства, что творили рашисты, возникает вопрос а будет ли наказание? Будет ли справедливость? Убивали насиловал воровали, столько убитых мирных, некоторых пытали, издевались
Есть у меня подруга украинка но живет в россии, так вот она мне недавно писала как жестоко издеваются над русскими пленными, типа наши тоже солдаты не святые, блин , ну а это мирные жители, это не солдаты, это обычные люди.
Как вы считаете будет ли справедливость? Наказание? Или по окончанию все замнётся и забудется?
’Бучу вже цілком заслужено називають українською Сребреніцою. А скільки міст в майбутньому будуть згадувати, як нашу Герніку. Кати Сребреніци й Герніки покарані через кілька років після скоєного. Але найкраще правосуддя - те, яку коїться невідкладно, на місці злочину.
Але сталося інакше. І тут питань до армії нема. Вони виконують наказ, навіть, коли не вважають його правильним. Найлютіші кати цієї війни змогли вийти. Не прорватися, а саме вийти з місць скоєних злочинів. Це вони мчали колонами в бік Наровлі, попутно в безсилій люті розстрілюючи придорожні села та випадкових людей. Не було великого бою десь за Ворзелем. Ще раз - не було прориву. Був плановий відхід. Вони знали, що він буде. Тому за день до виходу з Бучі було зафіксовано, як активно вантажили у військову техніку награбоване.
І це питання я не стомлюся ставити цій владі (без надії на відповідь) і наступній. Чи не про вивід цих специфічних каральних загонів домовлялися в Стамбулі мединський з арахамією? Чи не заради саме цього єрмак удруге прибув до Генштабу (візит підтвердив сам)? Чи не заради виправдання цього брехливий і підлий арєстовічь на упередження почав спростовувати повідомлення військових про оточення бучанського угруповання. Армії вірю в кожному слові, навіть, коли вони багато недоговорюють. Мерзенним арєстовічам не вірю навіть, коли вони змушені доносити достовірну інформацію. Цього ми не забудемо й правду про це ще взнаємо. Бо нема нічого таємного, що не стало б явним. Самі ж рашисти з часом здадуть своїх ’партньоров’.
А тепер, чому це так важливо. І що це за феномен такої дикої жорстокості проти цивільних? Вона була справді аномальною. У рашистському вермахті нема невинних. Там усі учасники агресивної жорстокої війни. Але в інших місцях вони поводилися дещо по іншому - за інстинктами або безлико, віддалено. А в Бучі, Ірпені та сусідніх містечках це була добре зорганізована жорстокість. В інших містах терор проти цивільних полягав у обстрілах та бомбуваннях мирних кварталів. На півдні вводиться реальний поліцейський терор, як той, при якому вони самі живуть на раші. Багато було злочинів від рівня моралі в тій країні-помийці: мародерства, зґвалтування... Але не такі розстріли й катування, як під Києвом. Навіть дещо далі, біля Іванкова наш штаб фіксував цілком відмінну поведінку окупантів, більш толерантну до цивільних, бо там і вони самі були дещо іншими...
І я вам наведу єдине зрозуміле та логічне пояснення. Тут ці виродки виладовували не просто лють за зірваний штурм Києва. Тут вони відпрацювали все те, що мали робити на кільканадцять кілометрів далі, якби їхній план бліцкригу вдався. Це була запланована руснею доля Києва. Звернули увагу, скільки відбірних придворних кадирівців нагнали на цьому напрямі? Уся його еліта. Вони воювати не вміють. Їх прислали чинити терор в окупованій українській столиці. У пуйла розуміли - що Київ, навіть після від´їзду половини населення - це все одно сотні тисяч патріотично й пасіонарно налаштованих громадян, а не просто заляканих обивателів. Їх спротив прагнули зламати кадировським терором, виходячи із своїх власних фантомних страхів перед чеченцями. А решта - грушники, спецпідрозділи, спеціально натравлені й оброблені відморозки, готові чинити розправу над цивільними.
У Києві, якби ворог його захопив, була б не одна, а тисяча Сребреніц. Десятки тисяч були б отак розстріляні, закатовані й десь закопані або спалені. Рашисти прагнули повторити той самий червоний терор, який супроводжував їхній перший прихід до Києва понад століття тому з ордою муравйова. Там, напроти Верховної Ради досі весь парк росте на кістках тисяч закатованих, як і в багатьох інших районах столиці. А ще десятки тисяч зігнали б за колючий дріт та після катувань засудили б на десятки років тюрем та вивезли в Сибір. Саме це мали виконати найстрашніші воєнні злочинці, які застрягли в Бучі, Ірпені та навколо. А коли всі плани зірвалися, кинулися витворяти завчене на тамтешніх мирних мешканцях. Ми ж уже чули, що вони вбивали всіх чоловіків та хлопчиків від 16 й до 65 років, а жінок ґвалтували й тероризували, а часто також розстрілювали.
Це й була та модель їхньої поведінки в Києві. І саме цим убивцям хтось дав змогу піти. Їх, на відміну від виведених з північних районів та із Броварського напрямку БТГр, не погнали відразу на Гомель і далі на Донбас. Цих бережуть. Вони зараз осіли в Наровлі, без поспіху відправляють награбоване своїм самкам та мамкам-алкоголічкам, влаштовують, не криючись, мародерські базари. Цих тримають переважно для іншої роботи, а не на те, щоб стати черговим гарматним м´ясом... Дуже надіюся, що наші ЗСУ вже ніколи не дадуть їм на це змоги. -ось таке прочитала на Цензор1...
Мэр Чернигова: ’Чернигов уничтожен на 70%, люди уже перестали интересоваться, сколько мин прилетело... У нас город напоминает Бучу, а в некоторых районах он уже такой, как Мариуполь. Людей интересует, как им дожить до завтра...’
И так везде где проходят российские ’освободители’

Полностью видео здесь

Mrs.Ochmonek• 03 апреля 2022
Ответ дляil-mari
справа тому, що я бувшим комунякам не в1рю, хоч ти тр1сни...
Ваше право. Цікаво, кому з діячів ви вірите
А вона справжня патріотка і завжди такою була, нема до чого придовбатись - то згадують про ’комуністку’, ніби вона ці ідеї хоч колись сповідувала.
Tatyana_1975• 03 апреля 2022
Ответ дляСюняГуня
Бучу сьогодні розпочнуть розміновувати. Я ще й не планую повертатись( Не хочу, щоб мої діти це все побачили
Я ніяк не могла її покинути, цю Бучу, свій будинок, все стояла, вчепившись за колону(( Щастя, що наважилась, бо що з тими бідними містянами, хто не наважився, чи не встиг, чи не вірив
Як я Вам співчуваю... у мене багато знацомих з Ірпеня. Молоді сім´ї з дітьми.є ті, хто змушений це проходити вдруге
Ответ дляarkov
И у меня ещё огромный вопрос по поводу Исуса. Всех этих орков, пришедших на нашу землю и творящих данные бесчинства, благотворил поп Гундяй. А сколько до этого было сделано зла на нашей планете во имя Исуса, и сколько ещё будет сделано. Поэтому больше я не верю в Исуса. Бог един, а все остальное - обман для того, чтобы покрывать свои бесчинства
Ви змішали людей (попа пришибленого) і Бога.
Mrs.Ochmonek• 03 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
Палка о двух концах, вдруг бы после одного такого выстрела от украинца с окна, эти твари с танков или с чего там рахфигачили весь дом или подожгли бы дом, потом бы наши и ещё и обвиняли((((
А хіба беззбройність їх зупиняла? І так вбивали, сотнями! навіть дітей((
А так, зброя - хоч якийсь шанс вижити
Ответ дляOlgusya
Якого числа виїхали звідти?
28 лютого, якраз перед окупацією. Поки ще був зв´язок і відомо було, як місто переходить з рук в руки(
Тут по ТБ показують, як над міськрадою прапор підіймають, а одночасно з цим зі сторони Ворзеля на Яблунську танки V заходять і люди волають про допомогу весь день((
Kvitkaliliia• 03 апреля 2022
Ответ дляТимофейка
Що робити, якщо я прочитала, побачила в не можу оговтатися? 😭😭😭😭😭😭😭 Просто ступор якийсь. Сльози на очах. Злість у серці. А я як зачарована. Як вийти з цього стану
Не знаю. Поки що тільки хочеться згорнутися калачиком і плакати. Усвідомлюю, що це лише перші жахіття, які нам відкрилися. Кажуть, що це ми ще не знаємо все про Маріуполь, там ще гірше. Та й окрім Маріуполя маса населених пунктів, де саме зараз відбувається таке ж (((
Ответ дляRemensa
Это мой дядя,который бежал от бомбежек в одних штанах. Они живут пустом доме. Дрова в лесу собирает, когда может ,тогда рубит. Им выжить надо, а праздники праздновать. Никто же не предложил своих дров. Зато поругать прибежали.
Нажаловались, набожные. Та пофиг.
Понятно, тогда печально. Мой свекр был атеистом и всегда говорил, что работать-не грех.
Ответ дляСюняГуня
Це коли танки заходили?
Ответ дляТимофейка
Це коли танки заходили?
Які саме?
Перші заходили 26 лютого. Ту колону зупинили на одній з центральних вул, що йде від Гостомеля до Ірпеня через Бучу і в мене від 27 лютого є фото розбитої колони. Після 1 березня місто зайняли орки, хоча перші дні березня воно ще переходило з рук в руки
Ответ дляТанюша
И это мы еще Мариуполь не видели
Забудут или не забудут - от нас зависит. Мы забудем, и весь мир с нами забудет о трагедии.
Нужно брать пример с евреев
С Израиля нужно брать пример ещё в одном: постоянно иметь боеспособную армию, вооруженную супер современной оборонительной и наступательной техникой.
У них гражданине обоих полов готовы одномоментно встать под ружьё
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не забудемо і світ не забуде. Німцям досі нічого не вибачили.
Я все время думаю, как все-таки тесно Германия повязана с Россией. Начиная с правителей российсккой империи, которые были немцами, Ленин - финансировался Германией. Путин работал в Германни, и заканчивая Навальным, который лечился в Германии. Германия 8 последних лет продавала рашке оружие
и вторую мировую развязали русские и немцы. Только немцы понесли наказание, а русские нет
Ответ дляСюняГуня
Боже, зайка, обнимаю вас. Не знаете что с вашим жильем?
Polinaanna• 03 апреля 2022
Ответ дляexotic
И сейчас Германия блокирует все, сволочи
Ответ длячир
По Мариуполю скорее всего информации не будет, раха все сделает для сокрытия своих преступлений.
Ничего они не будут делать. Они же своей биомассе рассказывают, что мы тут самоубиваемся и бомбим себя сами. Азовцы такие сякие беды натворили, а русня спасала Украину как могла.
Перемога 2022• 03 апреля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А так, зброя - хоч якийсь шанс вижити
Не знаю, хотя быть может вы правы, было меньше убитых наших и больше убитых этих тварей.
VivaForever• 03 апреля 2022
64-я отдельная мотострелковая бригада, 35-й общевойсковой армии Минобороны России.Хабаровский край. ППД - Князе-Волконское.Восточный военный округ.
это село надо уничтожить полностью
Ответ длямимозка
Дякую Вам за підтримку.
Останній раз, коли зв´язувались зі стареньким сусідом (він місяць жив у підвалі свого будинку, а тел підзаряджав ночами від авто), будинок був, без вікон, але був.
Казав, що до нього декілька разів заходили орки з обшуком і хотіли волосінь, але він не рибалка. Отже, мінували. Не знаю з чого почати, хто ж туди зайде першим... Участок 11с, будинок, заміновано може бути будь-де.
Ответ дляolhazar
Чего- то подумалось, что тут у нас женщины своих мужей прячут, куда там оба пола под ружье, но в принципе согласна
Так и в Луганске было, только садили на подвал, как говорили, у меня соседа повесили, пытался на машине в июле 2014 г. выехать. Много людей пропало. Моего мужа вывезли в посадку, приставили пистолет к голове и требовали деньги, которых и не было, отдал что было, остался жив.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
От повіриие, що я не вірю, що їм це не зійде з рук. Це не буде прирівняно до єврейських злочинів. Будуть заминать. Бо за це соромно всім. Як вони можуть пояснить, що допустили в 21 ст такі звірства