1. Що б ви вибрали?
будинок великий, але ще роботи ого-го-го. не нове будівництво. віддалено від цивілізації.
чи малесенькі апартаменти з меблями.
ціна однакова.
чи малесенькі апартаменти з меблями.
ціна однакова.
Результат:
вже голосів:
37 (74%)
апартаменти
10 (20%)
будинок
3 (6%)
тиц
Жили в квартирі 17 років в Києві, побудували будинок 15 км від Києва- жили досить ізольовано , зараз вимушено в Іспанії маленьке містечко, але все в кроковій доступності розумію, що для дитини- просто супер та й мені теж дуже подобається такий варіант авто практично не потрібне все поряд.
My_everything• 04 апреля 2022
Апартаменты это квартира ? В чем юридически отличие будет ? И насколько маленькие тоже играет роль, сколько вас там будет жить.
Во всем остальном жизнь показывает, что надо жить здесь и сейчас. Пока Вы ещё тот дом достроите… ну и то, что далеко от цивилизации это кто как любит.
Квартиру можно купить и жить в ней уже сейчас . За пару лет подсобирать денег, продать, добавить и купить побольше.
Marusychka838608• 04 апреля 2022
Великий і маленькі- в кожного своє уявлення. Напишіть хоч приблизні прощі.
Розовая кукла• 04 апреля 2022
Ответ дляMarusychka838608
Та кількість сім´ї, чи на одного. Чи є тварини. В мене дочка, мені кайф у квартирі, але вона мріє про великий двір, сад та качелі та собаку)))