Nifertity• 04 апреля 2022

Говорят эта ночь будет опять тяжелой в "галушкинской" обл

valleriya14• 04 апреля 2022
Ответ дляNifertity
Та не знаю сама. Надіюсь все буде добре
Так вы решили чего самой пугаться-дай и других напугаю?

ku4eravaku4erava• 04 апреля 2022
Говорят что скоро победим
Bell-k@• 04 апреля 2022
- Галя,прівєт!
-Прівєт!
- ти помниш Ірку Пердищенко, що то вона на хрестинах в сусідів куми моєї свекрухи була в голубому платті з люрексом.
- да!
- так от у Іркиної сестри Олі чоловіка тьотя робить на м´ясокомбінаті. Так от у її сотрудніци кума зятя брат в ЗСУ. Так от він сказав, що набирайте воду в три часа ночі начнеця!
автор Nifertity • 04 апреля 2022
Ответ дляvalleriya14
Ні, не так. Надіюсь, що ніхто про це більше не чув, і просто це злі чутки
Yana_pl• 04 апреля 2022
Автор, звонила военному, то смеется громко))) Особенно, что ТРО сказало. Говорит:’ если бы у нас была такая информация’, мы бы давно победили.
МамаАня• 04 апреля 2022
Як би хто знав де впаде , то б підстелили. Я в ’говорять’ зовсім не вірю, коли дійсно прилетіло то ніхто нічого не казав і навіть сирен не було.
Yana_pl• 04 апреля 2022
Ответ дляNifertity
Думаю, все будет хорошо. Не говорите больше это никому. Нельзя людей так колотить в такое время. Есть и паникеры же.
автор Nifertity • 04 апреля 2022
Ответ дляYana_pl
Тему закриваю