Zaviriuha• 05 апреля 2022

Дівчата, хто ходить до церкви, молиться?

Як ви пояснюєте це все що зараз відбувається? Як трактуєте ці звірства, за що нашим людям, діткам, жінкам такі муки? Що говорять в церкві? Чому українцям такі випробування?
ElenaMari• 05 апреля 2022
Зайдите и послушайте.

автор Zaviriuha • 05 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Зайдите и послушайте.
Як скажете, так і зроблю
Э-велин@• 05 апреля 2022
У Бога есть закон. Там написано ’ЕСЛИ будете исполнять закон мой, то я Бог, повесивший землю в небе ни на чем, благословлю вас и исполню мечты вашего сердца. а не будете исполнять законы мои, тогда дьявол, которому вы служите, сожрет вас и детей ваших, и войны, и эпидемии - вот это будет ваше. и во дни голода будете есть детей своих’

мало ходить в церковь. нужно знать и исполнять законы Божьи. вы вот знаете, что маты - это слава дьяволу. гадания, волшебство, ритуалы всякие магические на удачу, на богатство - это вызывания нечистых духов, которые сожрут того, кто их вызывал. какая там удача и богатство? дьявол лжец, он даст временно, чтобы еще и похвасталась подружкам и им рецепт дала, а потом вот так вот войнами и убиствами все отберет. он имеет право, потому что его вызвали
luizka• 05 апреля 2022
Молятся в церкви за воинов
Майстерня домашнього текстилю• 05 апреля 2022
Не вірні питання ставите, не за що. Є поняття - невинні жертви. Цей світ не для миру, насолоди і тд. Цей світ - поле битви між Добром і злом. На разі, зло - це росіянський народ, вся їхня нікчемна нація. Задача воїнів Світла знишувати орків. Молимось за наших воїнів, молимось за стійкість духу в час випробувань, молимось за всіх загиблих і невинних жертв, молимось, щоб зло було покаране і знищено. Єслі шо, я дружина православного священника.
Bonya_A• 05 апреля 2022
Как-то так:
Религиозность не помогла, жрецы жрали вашу десятину зря.

Сегодня важно понять: все древние мифы, религиозные игрища не помогают: ни от чего – ни от китайского вируса, ни от военного ада. В уничтоженных городах и селах были сотни тысяч религиозных атрибутов, очень многие тратили время на древние суеверия – и даже тиранили, портили жизнь тем, кто не верил. И ничего не помогло. Мы должны зафиксировать (и пусть все ваши окружающие невежественные признают очевидный факт) полный провал мракобесия. Поповщина жирела без толку. Об этом говорили ученые и литераторы. От Вольтера – до Рассела. Я 20 лет борюсь с мракобесием. Мои видео на эту тему смотрят миллионы людей – но и этого мало. Надо объяснять всем про важность здравого смысла и научного подхода. Давайте честно вспомним, сколько десятков раз за последние годы в интервью и стримах я говорил: перестаньте носиться с раскрашенными досками, только экономика и военная техника вам помогут. Меня не слушали. Кстати, меня не слушали как раз те, кто первые попали под обстрелы. И вдумайтесь: те, кто обстреливают, кто командует – ну они же круглые сутки говорили о своей «духовности», посещали культовые места, стояли со свечками и т.д. Итоги вы видите. Вопрос: когда вы признаете, что я прав и станете жить по уму????? А ведь сейчас, после ада Мариуполя, Бучи и т.д. начнется другой ад: пиар поповщины, обращение к несуществующим предметам, ритуальные игрища. То есть ровно все то, что и привело к первому аду, к катастрофе. Снова вопрос: когда приматы начнут жить по уму???
Julia-6115• 05 апреля 2022
В нашій церкві ми молимося, щоб Бог заступився за Україну і покарав винних. Немає виправдання такому злу. У нашій церкві не розуміють чому церкви росії мовчать, чому вони це підтримують. Але я вірю, що для них Бог підготує окрему низку муків на всю вічність. Бог є справедливим, хоча цей світ ні. І як вище казали, то матюками, обрядами магічними, гадалками дали право дияволу на зло, але Бог чує вопль нашого народу і обов´язково зло буде повергнено.

А от вам питання для міркувань: ви кожного дня молитеся про захист Божий?
А от диявольські слуги, відьми моляться більше 5 разів на день за зло по годиннику. Якщо цікаво послухайте колишніх сатаністів у ютуб. Якщо вони пропускають молитву, диявол приходить і катує їх. Бог когось катував, що ми забули до Нього прийти? Ні. Бог не насильник. Люди самі обирають свій шлях. Ми не живемо зараз у раю де не буде жаху. Це земля - місце битви добра і зла
juliyadorosh• 05 апреля 2022
тому що Бог дав людині вільну волю, дав можливість робити вибір між добром і злом. наші сусіди, на жаль, обрали зло...ну і як вище писали, є певні духовні закони, як і фізичні, коли за кожною дією є певний наслідок. коли лише починалась війна вже люди дружно слали прокльони в сторону росіян, я просила, як могла, не робіть цього, бо ви лише підсилюєте зло, даєте йому більшу силу діяти через цих же вйськових, і це теж як наслідок. Молимось кожного дня за наших військових, за міста під окупацією, за нашу перемогу, за зцілення душевних і фізичних ран людей,які постраждали від цієї війни. але так само молимось за навернення росіян, щоб Бог звязав тих духів війни і ненависті,які діють через російських військових,щоб страх Божий зійшов на них і вони усвідомили всю мерзоту того гріха,який вони чинять, щоб здавались в полон і відмовлялись виконувати злочинні накази. І Бог діє, бо насправді багатьоим людям все таки вдалось виїхати, врятуватись, є багато свідчень, коли снаряди не вибухають, коли наші воїни виходять з безнадійних ситуацій живими і неушкодженими. Не Бог дав цю війну і не Він її навіть допустив , але Він може її зупинити і зупинить. А ми повинні Йому допомогти. Але тут важливо чітко зрозуміти одне- якщо серце повне ненависті і злості, молитва не подіє
juliyadorosh• 05 апреля 2022
Ответ дляBonya_A
Как-то так:

релігія і віра- це трішки різне) і так, я бачу ’итог’- я жива і неушкоджена і в серці моєму мир. і знаю багато свідоцтв Божої дії в цій війні. Яка економіка і яка техніка допоможе вам, коли путін вирішить застосувати ядерну кнопку? коли кине хімічну зброю?

Bonya_A• 05 апреля 2022
Ответ дляjuliyadorosh
Може для початку обговоримо Маріуполь? Як бог це допустив?
Чи поясніть мені яким чином допоможе те про що ви говорите при хімічній і ядерній зброї
Правильна відповідь- ніяк
При сильній економіці чи зброї це була б інша війна з іншими жертвами
А віра і в мене є)
Тільки от в суспільстві шаманів на першому місці релігія
pero feniksa• 08 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Странный комментарий для жены православного священника. ПЦУ, КП? Православные не просят наказания для врагов. Просят милости Божьей для живых, упокоения для почивших, вразумления властей. Молятся о скорбящих, болящих, убиенных.
Майстерня домашнього текстилю• 08 апреля 2022
Ответ дляpero feniksa
Пацифізм? Ню-ню.
pero feniksa• 08 апреля 2022
Ответ дляBonya_A
Как-то так:

За что боролись, на то и напоролись. Кто зачинает войны, как не тот, кто верит, что Бога нет и за свои поступки отвечать не придется?