Polinaanna• 04 апреля 2022

Вы видели Юлю и Петю?

Куда они пропали. Сначала видела Юлю с косой. Один раз и все, что случилось?
Mrs.Ochmonek• 04 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
В 2014 і було б оте взятіє Києва за 2 дні
+ не було збудовано Північний потік-2 тоді (що і було економічною гарантією ненападу)
Не пригадую бурхливої реакції і заяв петра проти ПН-2 на всіх його численних зустрічах

Фантуля• 04 апреля 2022
Ответ дляРаспродажа СП
Куда пропала первая леди страны?
Удалено администрацией...
Ishtar• 04 апреля 2022
Ответ дляksusha1155
Началось уже и стройка виновата, что параша дороги разбомбила? Чемодан вокзал, как грицца..
Удалено администрацией...
Распродажа СП• 04 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Удалено администрацией...
Не вірю).
Чим заручники з Бучі гірші за неї?
ok1904• 04 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Вона теж в Італії, але зайнята розробкою картинок, як правильно обіймати дитину, щоб заспокоїти
Ну і добре, бо тут би викрали на раз.
Еленнн• 04 апреля 2022
Ответ дляЮлия-7443
Пороха уже обсуждали, помогает чем может. Дает интервью, активно сотрудничает с Зелей
только Зеля сотрудничает как-то странно. -закрыли трансляцию -украиномовные каналы 5.прямой,экспрессо. Мда....
annet_sheludchenko• 04 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Хто і куди пропав? Хлопці з ТО Києва регулярно Порошенка бачать, коли він привозить амуніцію і допомогу. ППО, відновлена за його кошт, збила вже немало російських ракет
Не за його кошт а за наші відрахування воєнний збір з 2014 року. Своі гроші, насмішили
Fashion_Cafe• 04 апреля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не брешіть. Порох як міг стримував ПП2. От просто не брешіть. Гугл вам в допомогу, якщо пам´ять коротка.
Фантуля• 04 апреля 2022
Ответ дляРаспродажа СП
Не вірю).
Чим заручники з Бучі гірші за неї?
Я теж теж, але піпл хаває і щасливий

ИринаКа• 04 апреля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви шуткуєте зараз? Він був завжди проти, і при Зеленському також. Він його троянським конем кремля називав у всіх інтерв´ю
ksusha1155• 04 апреля 2022
Ответ дляIshtar
Удалено администрацией...
ПаРаша это название z-страны, или вы в анабиозе месяц? Лечите нервы там, бан ваш мне побоку
Елена1265• 04 апреля 2022
Ответ дляРаспродажа СП
Не вірю).
Чим заручники з Бучі гірші за неї?
Я б сказала, але це не патріотично - забанять
Mrs.Ochmonek• 04 апреля 2022
Ответ дляFashion_Cafe
Ви бачу великий геополітик і міжнародник...
Що конкретно він мав зробити з Меркель? ліквідувати?...
Мінські були щоб затягнути час і розбудувати армію, ми були голі і босі після яника.
Ми вже бачили те розслідування, не могли нічого на нього знайти, як не старались. Таке знайшли, що аж прокурору було соромно підписувати.
Ну, так мова про після 2014.
Вести перемовини не з пропутінською меркель, а з гарантами Будапештського, про який взагалі петя ’забув’.

Я не геополітик, але маю власну думку, з якою ви можете не погоджуватись, або погоджуватись, зважаючи на інформацію, яка доходить до вас
Лето72• 04 апреля 2022
Ответ дляЕленнн
Да, убрали каналы.
Зато сегодня можно было насладиться интервью Мосийчук у Ермака. По всем каналам
По кругу.
Прямо как пресловутое лебединое озеро
ИринаКа• 04 апреля 2022
Ответ дляЕленнн
Земля йому ще стадіон не простив. Він же пацан з району, а Порох дипломат в кожній клітині. Їм в одному кадрі неможна з´являтись, бо президент все ж таки
Фантуля• 04 апреля 2022
Ответ дляЛето72
Да, убрали каналы.
По кругу.
Прямо как пресловутое лебединое озеро
Вау) ах какое блаженство, знать что он совершенство..
автор Polinaanna • 04 апреля 2022
Ответ дляok1904
Автор, Ви ще Кучму і Кравчука згадайте,

Юля - пенсіонерка куди бабусі візьмуть помагать?

Порох старається
Вона виглядає молодшою за мене) мені 33
ИринаКа• 04 апреля 2022
Ответ дляannet_sheludchenko
Вам щось відомо про бюджет, цільове використання коштів? Не ганьбіться
agata116• 04 апреля 2022
Ответ дляPolinaanna
Точно. Нужно отдельной темой спросить. Тоже интересно
и бабла у них дохрена, могли бы дать на зброю.

Ellillд• 04 апреля 2022
Сколько адэптов пороха...
Mrs.Ochmonek• 04 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Звичайно, саме тому , що він це знєав , робив пво, одягав взував армію, проводив навчання з Нато , але люди хотіли просто перестати стріляти і глянути в очі путіну. Але звичайно винен порох
ви можете бачити одну мотивацію цього всього, а я - іншу.
Вважаю Петра пристосуванцем, яким він був і до 2014, співпали його інтереси з українськими частково - от і зробив щось добре. Дякуємо.
У вас є довіра до нього як до особистості, у мене - ні, ні грама. Ще з часів плівок Мельниченка і заяв Зінченка.
Metelitsa• 04 апреля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
є різниця: воскресити Медведчука, дозволити йому робити бізнес, заробляти шалені гроші, три телевізійні канали і тд,
а при зеленському все таки - домашній арешт,
заборона ОПЗЖ, і сподіваюсь, це тільки початок.
Ану розкмжіть мені, коли закрили телеканал 1+1?
Там якраз Медведчук співвласник!!!

Саме 1+1 привів до влади вигаданого василя голобородька.
Бєня і Мелведчук зробили нас разом!!!!
ИринаКа• 04 апреля 2022
Ответ дляPolinaanna
Вона виглядає молодшою за мене) мені 33
Ви просто не настільки профінансована)
ИринаКа• 04 апреля 2022
Ответ дляEllillд
Сколько адэптов пороха...
І їх кількість зростає, але не тому, що Порох стає краще.
Ира0677• 04 апреля 2022
Ответ дляEllillд
Сколько адэптов пороха...
Я просто поражаюсь!