У нас вже тижнів 3 немає борошна 1 гатунку, а лише темне. Коли замісила вперше, тісто коричневе, гливке, чесно, хотіла викинути. Але бережливість мене зупинила, поклала в холодильник на відстоювання, наступного дня пекла лаваші. Які ж вони смачні і м´які! Тісто приємне в роботі, легко розкатується. Сьогодні варила суп з галушками, на вигляд старшні, руді, але смачнющі. Завтра хочу наліпити якихось вареників або пельмені, якщо фаршу десь знайду.
Ответ дляhappy camomile
Ясно.Но я хочу,чтобы был темный.Пересмотрела на Ютубе кучу рецептов,везде добавляют белую.’Штош?’
есть точно рецепт только из ржаной муки на Хлебомолах, но там используют закваску из ржаной муки, это если заморочиться хочется) У меня есть ржаная, я выводила пару недель назад ржаную закваску, очень просто, но мне не зашло т.к я не пеку ежедневно, мне лень закваску ’кормить’ и вообще о ней помнить. Пекла из этой закваски на пшеничной высшего сорта, выходил серый хлеб с плотным мякишем и кислинкой. Со сливочным маслом на завтрак очень вкусно.
П.с с Хлебомолов брала рецепты, все получалось.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А я тільки зараз дізналась про його існування)) як я далеко була від стряпні, кухня і я речі з паралельних світів, але трохи втягуюсь.
В мене після локдауну першого було дивне відчуття, що нас до чогось готують... Я все пробувала готувати з мінімального , прати немпорошками, а інгрідієнтами(госп.мило, кальц.сода, перкаронат) , мити не миючими магазинними засобами, а натуральними( ріпак/ гірчиця в кофемолку, от і вдала заміна фейрі ). Тут недавно дівчата рекомендували книжки писати
Ви просто не уявляєте як круто вибілює нашатирний спирт речі
, а він в аптеці дешевий і доступний
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А ще я сіль сьогодні півдня товкла, продається у нас на розвіс мілкими камінчиками. І тут молоток для відбивних знадобився))) вже половинку півлітрової банки натовкла.
Сіль добре треться об металевий друшляк чи сито чи щось подібне. Дрібні дотирати руками. Набагато швидше. Можна ще потримати перед подрібненням у вологому місці, а потім сушити вже розсипчату.
МаргаритаЛьвовна• 05 апреля 2022
Ответ дляLyucia2
Мама блинчики пекла. Необычные, но вкусные. Жаль, она с лапшой возиться не захотела, я люблю гречневую лапшу...
и я ее обожаю) правда, только готовую покупала
Ответ дляXue
Об тертушку, чи в кавомолці.
Застерігаю пажитник в ел.кавлмолці не молоти , краще спочатку подрібнити в ручній (пажитнік дуже твердий), бо можна легко зламати (вчора чоловік зі своїм другом мали негативний досвід )
Ответ дляok1904
Об тертушку, чи в кавомолці.
Хм, як його об тертушку потерти, не уявляю, камінці по 3-5 мм напівпрозорі, розбивається тільки молотком. У мами є кавомолка ручна, вигляд як м´ясорубка морор-січ. От на ній можна було б подрібнити.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Отлічна штука! В Европі такі моделі не дешеві, до речі.
По суті не вірн й переклад цих кавомолок- пристроїв, на англ . Grinder( мельничка), чому у нас воно кавомолка (ручна, елекьро) для мене загадка.
happy camomile• 05 апреля 2022
Ответ дляМатильдa
Спасибо,буду экспериментировать.Вот мне тоже морочиться с заквасками неохота.Я обычно смотрю на канале Алекс и Милана,они профики.Все рецепты у них хороши.
Ответ дляok1904
Тій кавомолці стільки ж скільки мені років, майже 38. Купувалась для подрібнення круп для дитячих каш) ну, а потім вже молола каву, я і своїм отприскам пробувала молоти крупи на каші, але погралась може з тиждень і все) ліньтяйка.
Масюсяничка• 05 апреля 2022
Ответ дляhappy camomile
А я сегодня наконец то раздобыла ржаной муки.Буду пытаться печь хлеб.Может у кого-то есть рецепт,скиньте,плиз.
Есть рецепт. Уже пекла по нему.
Моим домашним очень понравился.
Ответ дляSoufit
Та покажіть уже
Замісила, тут кількість 1,5 літра води і біля 3 кг борошна.
Галушки вже з´їли.
Фото трохи бліде, як розтоїться, то темнішим стане.
Галушки вже з´їли.
Ответ дляkolara
Не було у продажу ніякого борошна, то купила рисове. Нічого так, чудні такі оладки були. Готувала на воді, без яєц. Впевнена, що з 2го гатунку борошна усе можна приготувати.
Зайдіть в азіатську кухню, в них є варіанти приготування з рисової муки оладок/млинців питання у технології, а у китайців тонюсінькі млинчики chinese pancake з рисової.
Масюсяничка• 05 апреля 2022
Ответ дляsky-labs
Делаю хлеб на закваске из ржаной муки без добавки пшеничной. Получается достаточно пористый, никаких ’автодисков’.
Вы закваску сами растили или купили готовую?
Ответ дляМатильдa
Писала свой способ ведения закваски без кормления.
Оставляю очень тонкий слой закваски на стенках стаканчика, она высыхает. За два дня до выпечки размачиваю и добавляю 1 ч.л. муки, через 8 часов можно кормить снова, так 3-4 раза до выпечки.
Ответ дляsky-labs
Интересный способ, спасибо
Масюсяничка• 05 апреля 2022
Ответ дляsky-labs
Растила, уже больше двух лет назад :)
Круто. Я все не могу настроится на это дело. Я так поняла Вы сушите закваску если она не нужна? Сколько она может храниться сухая?