МДТ• 05 апреля 2022

Я для відкрила пшеничне борошно 2 сорту

У нас вже тижнів 3 немає борошна 1 гатунку, а лише темне. Коли замісила вперше, тісто коричневе, гливке, чесно, хотіла викинути. Але бережливість мене зупинила, поклала в холодильник на відстоювання, наступного дня пекла лаваші. Які ж вони смачні і м´які! Тісто приємне в роботі, легко розкатується. Сьогодні варила суп з галушками, на вигляд старшні, руді, але смачнющі. Завтра хочу наліпити якихось вареників або пельмені, якщо фаршу десь знайду.
happy camomile• 05 апреля 2022
Ответ дляМасюсяничка
Есть рецепт. Уже пекла по нему.
https://youtu.be/hWfwZiDQb58
Моим домашним очень понравился.
Спасибо

Реверанс• 05 апреля 2022
Ответ дляok1904
В мене після локдауну першого було дивне відчуття, що нас до чогось готують... Я все пробувала готувати з мінімального , прати немпорошками, а інгрідієнтами(госп.мило, кальц.сода, перкаронат) , мити не миючими магазинними засобами, а натуральними( ріпак/ гірчиця в кофемолку, от і вдала заміна фейрі ). Тут недавно дівчата рекомендували книжки писати Ви просто не уявляєте як круто вибілює нашатирний спирт речі, а він в аптеці дешевий і доступний
А какая дозировка нашатыря на 1 комплект постели.И что еще добавляете?Сколько по времени держать?
ok1904• 05 апреля 2022
Ответ дляРеверанс
1 ст.ложка. Зараз пошукаю відео де принцип цей, результат, особливо для бюстиків , як нові, я такі плями повиводила з різної одежі, що не вірилося.
ok1904• 05 апреля 2022
Ответ дляРеверанс

Я даю на око, на тазік 1 ст.л. Ото ранком йду по справах, замочую попередньовипране, після обіду переполоскала, готово. Нашатирний швидко вивітрюється, це не проблема.
sky-labs• 05 апреля 2022
Ответ дляМасюсяничка
Круто. Я все не могу настроится на это дело. Я так поняла Вы сушите закваску если она не нужна? Сколько она может храниться сухая?
В сухом виде очень-очень долго. Я год назад перед отпуском засушивала запас, тогда еще возилась с беспрерывным кормлением закваски.
Недавно размочила кусочек - отлично работает, после подкормки пару дней.
Масюсяничка• 05 апреля 2022
Ответ дляsky-labs
Спасибо. Значит надо делать.
mila moya• 05 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Замісила, тут кількість 1,5 літра води і біля 3 кг борошна.
Галушки вже з´їли.
Фото трохи бліде, як розтоїться, то темнішим стане.
Ви така молодець! Незламна українська жінка!
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 05 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Да, Генічеськ
З борошна 2 сорту дуже смачний індійський хліб роті, з першогоне вийде ніколи.
Нехай відстоїться, розкатати млинчик, з двох сторін трошки підпекти на сухій без олії сковороді, а потім покласти прямо на вогонь, воно роздується як мячик, зсередини, і паром всередині пропікається
Дуже смачно

ok1904• 05 апреля 2022
Ответ дляZhuZhuPozhuzzzzhu
Дуже смачно

https://youtu.be/C-WYjMNZW0Q
В мене знайомий індус(зараз укр сімю вивіз в Індію) пік ці роті на раз.

ZhuZhuPozhuzzzzhu• 05 апреля 2022
Ответ дляok1904
Я також роблю. Їх потім на деякий час замотати у фольгу щоб ’упріли’, тоді м´які стануть