В якому місті України ви б хотіли жити ? ( окрім Києва ) , не враховуючи сьогоднішню ситуацію
Kamillaidin• 06 апреля 2022
А чого одразу в місті?
Я з Києва хотіла втекти подалі на свіже повітря. Но блін не таким же чином(( По факту якби не неадекватна свекруха, то думала б тут і лишитись в селі
Ответ дляKamillaidin
А чого одразу в місті?
Дякую , також думаємо переїхати .
ku4eravaku4erava• 06 апреля 2022
Ответ дляFearlessN
Мечтала не пенсию в Севастополь, но теперь очень вряд ли...Хотя, дай Бог!
Может Закарпатье - Ужгород, Мукачево.
А я в Ялту собиралась на пенсию переезжать, но мне до пенсии ещё 20лет
Ответ дляSielo
В мене Чоловік з Чернігова, хоче туди, я з Тернополя, хочу назад. Діти хочуть жити за кордоном і щоб ми були поруч. До пенсії ще є час подумати) Дай Боже до неї дожити.
Як ви вважаєте , якщо ми зі Сходу , нам важко буде жити на Західній Україні ?