olya2505• 07 апреля 2022

Звенигородка Кіровоградської області. Дівчатка є хтось звідти?

Чи можливо там знайти будиночок біженцям?
пицунда• 07 апреля 2022
звенигородка черкасской области... мне кажется найдете люди должны сдавать

Ю_льчик• 07 апреля 2022
Не знала что их несколько
Найдите в ФС городскую группу и разместите там объявление. Но с жильем непросто, по крайней мере в Звенигородке Черкасской области
пицунда• 07 апреля 2022
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/arenda-kvartiry-po...
Мама Павлика• 07 апреля 2022
Ответ дляпицунда
Звенигородка есть и в Кировоградской области, ради интреса посмотрела в инете )
Свята• 07 апреля 2022
Ответ дляпицунда
Их три в Украине
пицунда• 07 апреля 2022
Ответ дляМама Павлика
сорри не знала думала автор просто ошиблась
Ю_льчик• 07 апреля 2022
Ответ дляСвята
Их три в Украине
А где ещё?
laska_vo• 07 апреля 2022
Шукайте об´явлення. Бачила безкоштовно пропонували не один будинок. Не саме в Звенигородці, а в черкаській області
автор olya2505 • 07 апреля 2022
Ответ дляпицунда
Туди буде їхати невістка з дітьми. В неї є куди . Брат не виїзний( при званні). Хочемо всі купою їхати. Але мені треба шукати житло.

Иринка- малинка• 07 апреля 2022
Ответ дляпицунда
Сорри, но люди охер....просто.
У меня родственники живут рядом со Звенигородкой в Черкасской обл. Там аренда была 3 тысячи в месяц.
А сейчас 350 грн в сутки убитая квартира???
И 500 грн номер?
Маленький райцентр с убитыми дорогами.а говорят ЗУ зажрались...
автор olya2505 • 07 апреля 2022
Ответ дляИринка- малинка
Сорри, но люди охер....просто.
И 500 грн номер?
Я живу в смт , 15 хв до Донецької обл. В нас багато біженців. І люди допомагають всім. В тому числі і житлом. Але скрізь люди різні
Иринка- малинка• 07 апреля 2022
Ответ дляolya2505
Так как в принципе и кругом.
Одни люди последнее несут, а другие 3 шкуры дерут.
Если смотрите Черкасскую обл, напишите в Фб город Ватутино( рядом со Звенигор 12 км).укр Ватутіне.
Может там люди попроще..
Пишите в мерию мало ли...
Удачи Вам!
автор olya2505 • 07 апреля 2022
Ответ дляИринка- малинка
Так как в принципе и кругом.
Может там люди попроще..
Пишите в мерию мало ли...
Удачи Вам!
Дякую за пораду 😘
OdeshkinBonus• 07 апреля 2022
Шукайте в селах поруч. Живу в черкаській обл, пусті хати дають безкоштовно.
автор olya2505 • 07 апреля 2022
Ответ дляOdeshkinBonus
Дякую 😘
OdeshkinBonus• 07 апреля 2022
Ответ дляolya2505
Дякую 😘
Сьогодні балакала із знайомим, із села, каже так дають, комуналка і все, до голови сільради звертатись. Каже понаїхало таких машин, що люди в селі таких не бачили))) в пустих хатах живуть, ну як пусті, там же остались меблі після бабів дідів.
автор olya2505 • 07 апреля 2022
Ответ дляOdeshkinBonus
Дякую підбадьорили😘