marata• 07 апреля 2022

Довідка про ВПО підлітку і виплати

Дівчата, підкажіть, будь ласка, доньці 17 років. Документи сьогодні намагалися подати (база зависла) і я так і не спитала конкретно, як усе відбувається. Картка в неї лише юніорівська досі. На якому етапі і яку картку треба буде подати їй? Ніяких карток для виплат вона не має. Для цього йти в банк? Дуже нема бажання ((
Клариссимо• 07 апреля 2022
Послухаю, така ж сама ситуація

Marynet• 07 апреля 2022
Ніяких банківських рахунків у нас не питали. Лише по паспортам і коду заповнювали заяву та видали довідки. Спитали чи є дія і сказали чекати виплати через неї. 17 річна це неповнолітня, кошти на неї отримаєте ви.
Перемога 2022• 07 апреля 2022
Стояла в очереди и женщина спрашивала - нужна ли отдельная карта 17 парню? Ответ специалиста был -да, карта или привата или ощада нужна обязательно.
Marynet• 07 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
Моїй 16, всі діти до 18 в базі до батьків прив´язуються, мені так сказали в цнапе, можливо якщо дитина податься без батьків, тоді потрібно?
автор marata • 07 апреля 2022
Ответ дляMarynet
Ну от, нижче пишуть про окрему картку ((
Marynet• 07 апреля 2022
Ответ дляmarata
Та тут кожен день теми про впо і нові правила)
VIKYSIA• 07 апреля 2022
16 окремо
автор marata • 07 апреля 2022
Ответ дляMarynet
))) Мабуть, ще й від населеного пункту залежить чи що… Вже й не знаю, чому така різна інфа
автор marata • 07 апреля 2022
Ответ дляVIKYSIA
16 окремо
Ви робили окрему картку для соцвиплат?

Larionova_Olenka• 07 апреля 2022
Ответ дляMarynet
Ви оформили лише довідку впо. Щоб вам нарахували гроші, потрібно ще раз прийти у цнап і оформити заяву а допомогу. У тій заяві і позначається iban картки
автор marata • 07 апреля 2022
Ответ дляLarionova_Olenka
Можна не приходити - буде в Дії ця функція. Але мене цікавить саме на дитину з id-паспортом
Marynet• 07 апреля 2022
Ответ дляLarionova_Olenka
Ну в цнапі говорили зовсім не так
Larionova_Olenka• 07 апреля 2022
Ответ дляmarata
Можна, звісно, чекати, коли з‘явиться в дії
VIKYSIA• 07 апреля 2022
Ответ дляmarata
Ви робили окрему картку для соцвиплат?
У моей в моно её карта, дия у нее своя.
В моно ещё открыла она у себя карту Епідпримка.
16лет уже сама все делать должна , сама может ходить так мне сказали во всех госучереждениях.
автор marata • 07 апреля 2022
Ответ дляVIKYSIA
У моей в моно её карта, дия у нее своя.
Ну в моєї теж є свої картки давно, але вони не для виплат. І Дія в неї своя, це я знаю
Larionova_Olenka• 07 апреля 2022
Ответ дляMarynet
Ну в цнапі говорили зовсім не так
Ну ок)
Мені теж спочатку говорили не так. А вчора вже приймали заяви на допомогу
Marynet• 07 апреля 2022
Ответ дляLarionova_Olenka
Ну ок)
Їх так само довго приймають, як і видають довідку? В нас 40 хв на людину було...
автор marata • 07 апреля 2022
Ответ дляLarionova_Olenka
Ну ок)
Дивіться, у місті, де я зараз, реєстрація на певний час по електронних талонах. Ніхто з тих, що подається, не реєструється повторно, щоб ще раз іти з заявою. Всі отримують довідку і йдуть.
Larionova_Olenka• 07 апреля 2022
Ответ дляMarynet
Ні, ці набагато швидше, але програма дуже повільна або зависає і не працює зовсім. Ближче до кінця робочого дня будо швидко. У кабінеті була від сили 10 хвилин.

автор marata • 07 апреля 2022
Ответ дляLarionova_Olenka
От і ми сьогодні подали доки і все - заяви не роздрукували, все намертво зависло
Marynet• 07 апреля 2022
Ответ дляLarionova_Olenka
Завтра зайду в цнап узнаю, дякую. Автор, відпишусь тут
Larionova_Olenka• 07 апреля 2022
Ответ дляMarynet
У нас для заяви потрібно було мати копію паспорта, кода, свідотства про народження(для дитини) та копію довідки впо.
Marynet• 07 апреля 2022
Ответ дляLarionova_Olenka
Я як подавалась, багато щось підписувала, те, що вони мені друкували, може там і заява зразу була...
Larionova_Olenka• 07 апреля 2022
Ответ дляMarynet
Якщо ви не говорили iban своєї картки, куди допомогу перераховувати , то навряд там була заява.
Marynet• 07 апреля 2022
Ответ дляLarionova_Olenka
Точно ні, тільки питали за дію і сказали чекати в ній до 14го
Sana_T• 07 апреля 2022
Ответ дляMarynet
Такой же ответ дали нам
Sana_T• 07 апреля 2022
Ответ дляMarynet
Прийом...саме прийом сьогодні мене 5 годин!! Я та 2 дітини...... Про чергу...мовчу взагалі
автор marata • 07 апреля 2022
Ответ дляSana_T
Капець ((
Элли Иванова• 08 апреля 2022
Ответ дляMarynet
Ну в цнапі говорили зовсім не так
Все вам правильно пишут. Сначала делается справка, потом нужно писать отдельное заявление на выплату, отстояв в отдельной очереди. Те, кому действительно нужны эти деньги, не ждут появления волшебной кнопки в Дие - все давно поняли, что это бесполезно. А в цнапах и соцзащитах посылают ждать дию, что работы им меньше было. Именно к этому заявлению на выплату нужно будет приложить банковскик реквизиты с iban.
svalentina• 08 апреля 2022
Дочке 17 лет , оформили карту в Ощадбанке на неё лично , по её айди карте.