marata• 07 апреля 2022

Довідка про ВПО підлітку і виплати

Дівчата, підкажіть, будь ласка, доньці 17 років. Документи сьогодні намагалися подати (база зависла) і я так і не спитала конкретно, як усе відбувається. Картка в неї лише юніорівська досі. На якому етапі і яку картку треба буде подати їй? Ніяких карток для виплат вона не має. Для цього йти в банк? Дуже нема бажання ((
автор marata • 08 апреля 2022
Цікаво, а стипендіальна картка - вона якраз для виплат. Повинна підійти?

Marynet• 08 апреля 2022
І так, я сходила, все доробила, як дівчата вище писали.
Дійсно треба заяву писати на виплати з ібан картки. І протягом 10 днів кошти будуть на картку зараховані. Дітям до 18 не потрібно окремо картку, гроші на дитину прийдуть на вашу.
автор marata • 08 апреля 2022
Дівчата, дякую всім. Відпишуся. У нас тут подаєш доки для довідки, друкують довідку і одразу дають заяву на виплати. На дітей до 18 років окремих карток не потрібно. Я і двоє дітей - одна заява і одна картка