Знову потрібно буде в черзі цнапу стояти перед тим як їхати додому???
Чи потім в Києві можна буде це зробити швидше?
space.soull• 08 апреля 2022
Ответ дляirchik.ok
Просто трохи не зрозуміло
Якшо ми поїдемо завтра додому наприклад
То треба в закарпатті зніматись з обліку чи можна в Києві? Оце не зрозуміло(
Якшо ми поїдемо завтра додому наприклад
Теж не знаю, ми поїхали додому , не знімались, довідка висить, коли запитали, сказали потрібно стояти чергу .. думаю арівідерче
Кристина_82• 08 апреля 2022
Ми реєструвалися в ЦНАПі , сказали, що достатньо зателефнувати і сказати, якщо відїзжатимемо. Приходити не обов’язково.