Безпринципова• 23 декабря 2025

Будете праздновать Рождество до нового года, с 24 на 25, когда там..

Результат:
вже голосів: 706
439 (62.18%) да
226 (32.01%) нет
41 (5.81%) и
булоТАЙминуло• 23 декабря 2025
Ответ дляДомашка
А коли для вас свято?
Новий рік
Повітруля• 23 декабря 2025
Як по іншому, коли літочислення наші ери їде від Різдва Христового, логічно

От Рождества Христова» (сокр. от Р. Х., лат. Anno Domini, A.D.) — это система летоисчисления, отсчитывающая годы от предполагаемого года рождения Иисуса Христа, которая является основой для привычной нам «нашей эры» (н. э.), когда события до этой точки называются «до нашей эры» (до н. э.). Эта система, введенная монахом Дионисием Малым, стала общепринятой во всем мире, хотя и с религиозным оттенком, а сейчас воспринимается как нейтральный стандарт для отсчета времени.
Ключевые моменты:
Начало эры: Отсчет начинается с условного года рождения Христа (с 1 года н. э.).
ХтоЯкщоНеЯ• 23 декабря 2025
7 января, ощущение праздника для меня, а там хз когда то Рождество я просто с детства праздную так, и на земле обетованной тоже так.
празники не помню• 23 декабря 2025
Ответ дляДобродійка
какая разница людям кто когда празднует ? Кто то переобулся как хозяин им сказал , кто то как и раньше ничего не меняет , смысл срача
А кто-то просто малограмотный
Добродійка• 23 декабря 2025
Ответ дляпразники не помню
А кто-то просто малограмотный
Для многих марафон кастрюлю одел и все должны жить как сказали . Дело лично каждого когда празднует в своей семье и чьи традиции переносит , а с пеной у рта доказывать кто прав вот где дно . Каждая семья для себя сама решит и будет права .
празники не помню• 23 декабря 2025
Ответ дляДобродійка
Про кастрюли пишут всегда только кацапы. Все ясно с вами
Добродійка• 23 декабря 2025
Ответ дляпразники не помню
Бот ?
празники не помню• 23 декабря 2025
Ответ дляДобродійка
Бот ?
Кто?
Анонім Перший• 23 декабря 2025
Я буду отмечать с 6 на 7
Но меня пригласили в гости, так что буду присутствовать и на праздновании с 24 на 25
Добродійка• 23 декабря 2025
Ответ дляпразники не помню
Кто?
Вы .Если на людей не действует марафон и его пропаганда то сразу несется бред, странно что люди не понимают что никто не должен соответствовать их идеалам и имеет право на другое мнение .
Попихтю та й годі• 23 декабря 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Уже років 10 святкую 25-го. Коли розібралася з цім питанням та зрозуміла, що до чого.
Просвітіть, може і ми розберемося ?
Попихтю та й годі• 23 декабря 2025
Ответ дляТаракашечка
Достатньо відкрити щось більше ніж книжку з історії яку викладали в часи СРСР. Це не видумки ..це беззаперечний факт до 1923:року Україна святкувала Різдво 25 грудня, потім совдепи змінили дати і на перший план поставили НГ, щоб оті всі пягки гулянки, а про релігію, яка цкувалася, забували
Тільки не забудьте додати: совки змінили календар і це 25 автоматично стало 7! Тобто , сьогоднішнє 7 січня- це старе 25. А новоюліанського календаря не існувало ніколи, самі придумали, щоб виправдати цей бардак
Мексиканочка• 23 декабря 2025
Забрала і не сказала• 23 декабря 2025
З батьками я святкувала 7, але завжди була не згодна з цією датою, як може бути Різдво після Нового року, якщо відлік почався від Різдва Христового?
У моїй родині всі тепер 25 грудня святкують. Але на 7 січня все одно ніхто прання не планує
А ось і я• 23 декабря 2025
Так) Я ще маю вивчити колядку.
Угги в горошек• 23 декабря 2025
Звісно 25го, ми давно святкуємо так
Tanya-5694• 23 декабря 2025
Нет, я не католичка).
Майданщица• 23 декабря 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Я дуже багато разів намагалась це пояснити мамі але лише доходило до сварки…
Тому і 25 і 7 буду з нею..
Дійшла висновку що не варто нікого ні в чому переконувати - хто схотів - той сам розібрався що до чого…
Свято світле, не треба сварок
Как нефиг делать• 23 декабря 2025
Ответ дляМайданщица
Тому і 25 і 7 буду з нею..
Свято світле, не треба сварок
А мама что говорит?
Луноликая Вика• 23 декабря 2025
Ответ дляПожарник
Тоттже років три гуляє заїзджена методичка, де основний аргумент - ви перейшли на святкуванн 25, бо вам так сказали
Інших варіантів ж не буває і не доходить, що люди могли святкувати в цю дату дуже давно, скільки себе пам´ятають.
Майданщица• 23 декабря 2025
Ответ дляКак нефиг делать
А мама что говорит?
В неі 25 тоияк у католиків і все тут
І взагалі у іі родині завше 7 святкували
Вона з Полтавщини
Завжди з рушником• 23 декабря 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Різдво 7 січня. Все інше видумки.
Видумки? В сенсі?
Різдво - це народження Христа. Спочатку він народився і потім від його народження пішов відлік по календарю. Чи ви не вчились?
Впораюсь зі всим• 23 декабря 2025
Ответ дляБЦАшка
Младенцы тоже выбрали?
Или их тупо наказали за родителей?
Прочитайте пожалуйста внимательнее и вникните в суть написанного.
ПешитеБесАшипок• 23 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Ви маєте уяву як пасуться вівці? Їх женуть і ночують пастухи з ними? Ви уявляєте як пастухам ночувати при 9 градусах на вулиці?
Не уявляю. Але тоді опалення в будинках не було, тому не бачу великої різниці між ночівлею на вулиці біля вогнища чи в неопалювальному приміщенні.
Svitlo_• 23 декабря 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
То спробуйте якось поночуватм в будинку і просто на вулиці біля багаття. І не одну ніч, а місяць. Будинок якщо вдень 15 градусів, не встигає навіть охолонути.
Подмигашка• 23 декабря 2025
Ответ дляВсе возможно
А когда мы католиками стали?
и католиками, и евреями
младокошкина• 23 декабря 2025
Ответ дляПушАпница
Яка вам різниця, ви ж до московської церкви як бігали так і будете бігати, для вас кірюша- то Бог і наставник, те, що ви коричнева чума, що воно благословляє зброю на знищення вас не зупиняє, головне, щоб мпшна церква
А вы, вообще, в церковь ходите? А о чем там думаете? Или ходите только пасочки святить? Такой черноротой никакая церковь не поможет))) неужели вы сами не понимаете?
Привіт з ботойбіччя• 23 декабря 2025
Як мені подобаються такі теми. Всі ж такі прошарені Афон, Константинополь.... а засирають один одного, ніби на базарі свиньми торгують. Дівчатка, ви або хрестика зніміть, або труси одягніть.
KriskaA• 23 декабря 2025
Оспідя....кацапи, та скільки можна ці опросними кидати ? Так, 25 грудня - Різдво. Як і було до приходу вас, червоножопих сатанистів в 1917 році. Все повертається до своїх основ.
KriskaA• 23 декабря 2025
Ответ дляВсе возможно
А когда мы католиками стали?
Та хз, коли це ви, кацапи, католиками стали :))) Я святкую 25 грудня, разом з православними греками.