World Shop• 09 апреля 2022

Львівянки підкажіть, Росан,вул.Зелена ,є сенс їхати до них особисто?

там є якійсь запис на прийом і чи взагалі можна туди якось потрапити у цю башту злодійства ?
Була у мене спірна ситуація із-за некомпетентності їх брокера. З боку брокера правопорушення ,моя посилка зараз по їх вині бовтається десь між митницями
Держмитслужба зафіксувала два звернення ,наголосила на правоворушенні збоку Росан,порадили писати на їх кервництво
Три листа надіслала, два з них відповіли - передали у відповідний відділ .І далі ігнорування повне.
Вимагала прізвище брокера, буду зверататися до суду ,не облишу це так просто - не написали прізвише. Якісь злочинці, угрупування ,інакше не скажеш.
Я у Хмельницькому,не полінуюся приїхати ,але хочу уточнити чи взагалі зможу туди потрапити і чи є там з ким говорити,чи існує на світі якесь керівництво цієї банди
Ирина-4ea5• 09 апреля 2022
Если вы хотите что бы вам оказали помощь, опишите ситуацию вменяемо
автор World Shop • 09 апреля 2022
Ответ дляИрина-4ea5
описала как есть
Игнорируют все письма на электронную почту
Хочу получить ответ не от оператора ,который ,как всегда ничего не знает - каким образом они собираются исправить ошибку их некомпетентного брокера
В двух словах - как выйти на руководство Росан,минуя оператора и заставить их вести себя цивилизованно - дати відповідь на звернення,так як робить весь світ
Charming• 09 апреля 2022
Ну... Я так гадаю, що Ви приїдете, поцілуєте двері і поїдете. Як не прикро. По-перше - там охорона, величезна територія, ніхто не пустить Вас до керівництва. Швидше за все, скажуть, що нікого немає. Я колись ходила на співбесіду - там охорона на кожному кроці.
А Ви пробували писати офіційного листа на їх юр адресу? Щоб потім мати з чим йти до суду.
автор World Shop • 09 апреля 2022
Ответ дляCharming
хочу у пн сходити на Укрпошту ,надішлю рекомендований лист і копію лишу собі
Для підстраховки
По людськи вони вирішувати не хочуть,доведеться підключати всі зв’язки і ’тяжку артилерію’....
Ирина-4ea5• 09 апреля 2022
Ответ дляWorld Shop
описала как есть
Из описания у вас просто нервы. Что за лот вы купили?