Коли б це не було, рано, днем чи вверечі, коли я щось розказую мамі, вона починає слабшати, позіхати, і каже, що засинає . Я їй кажу : «Може тобі просто напросто скучно?»
Вона пені каже, що їй дуже цікаво, але я якимось чудотворним образом забираю в неї енергію і вона засинає
Мені цікаво, що це . З жодною людиною в неї ще так не було, у в мене тільки з нею. Це вже не один рік.
Я викачують з неї енергію? Що це може бути?
Ответ дляKateri__na
А как вам эта его фишка в бабу переодеваться, я за политикой не следила, но подофигела, когда видео сейчас увидела.
Я не фанат Арестовича, но такое ощущение, что у нас все политики должны рождаться в возрасте 40 лет и с рождения ходить в чёрных костюмах и белых рубашках. Мало ли кто там чем занимался в 20 лет.