Після стресу замовила міні пробнікі заспокійливої олії, 2 мл вийшло 200 грн. doTerra рахується однією з найкращих фірм, вже хотіла купити цілий набір базових, але почитала інформацію, виходить що це піраміда по типу МЛМ, а ціни сильно завищені.
Хтось користувався, чи допомогають вам? Порадьте ще якихось постачальників, щоб були натуральні
Resistencia• 10 апреля 2022
Так, це піраміда, в США репутація зіпсована, то вони пустили коріння в країни, де про них ще мало знають, і можно видурити з людей гроші.
Тут повний розбір англійською для тих, хто має ’час і натхнення’
Для себе краще якийсь гліцин би купила, чи адаптол, бо бачила результат.
Ответ дляResistencia
Дуже дякую!
Зараз подивлюсь. Заспокійливі то є, але полюбляю і масла, але кажуть, що натуральні повинні коштувати дорого і їх майже немає, багато підробок. От і хотіла розібратись чи є сенс купувати масла взагалі чи можна якісь подешевше нашого виробника
Ответ дляsymbol
Краще ці
О пам´ятаю, було масло розмарина для волосся. Дуже запах вїдливий, але можливо і натуральні)
Зараз iherb начебто не надсилає в Україну, бо відмінили усі рейси
Ответ дляResistencia
А что скажете про компанию Вивасан?
Resistencia• 28 июня 2022
Ответ дляАлёна2012
А что скажете про компанию Вивасан?
Теж піраміда щей з нав’язливими консультантамы (в найкращих традиціях сфери), але в нас це було популярно років 8 назад... думала, вони вже ’зів’яли’ як компанія.
Може ті олійки і корисні чи просто гарно пахнуть, але не хочется годувати своїми грошима такі темні схеми, особливо бісить як вони вербують довірливих жінок, обіцяючи їм золоті гори...