Знаходимося зараз в селі. Ми написали заяви 2 тижні тому. Ніяких даних для виплати допомоги у нас не брали і сказали чекати функцію в Дії. Тільки 6 квітня нам видали довідки, але у дії вони не підтягнулися.
Наші близькі друзі в іншому районі,але область та сама. У них взяли дані для виплати разом із заявами.
Хочу піти завтра до сільради і подати дані для виплати. Чи як правильно?