Bell-k@• 10 апреля 2022

І я хочу запитати по довідці ВПО і виплатам

Знаходимося зараз в селі. Ми написали заяви 2 тижні тому. Ніяких даних для виплати допомоги у нас не брали і сказали чекати функцію в Дії. Тільки 6 квітня нам видали довідки, але у дії вони не підтягнулися.
Наші близькі друзі в іншому районі,але область та сама. У них взяли дані для виплати разом із заявами.
Хочу піти завтра до сільради і подати дані для виплати. Чи як правильно?
kamilla11• 10 апреля 2022
Можете заранее распечатать из приват 24 реквизиты своей карточки

rudko1992• 10 апреля 2022
Да, настаивайте на том, что хотите написать заявление на получение помощи, а не ждать непонятно чего в дие.
Они не имеют права вам отказать
Remensa• 10 апреля 2022
Писали,що в ДІЇ можна тільки з нуля. Якщо є довідка,то на виплати теж треба йти подавати.
PmB• 10 апреля 2022
Ответ дляRemensa
Модете обьяснитььчто значит с нуля?
MamaGalya• 10 апреля 2022
Ответ дляPmB
Модете обьяснитььчто значит с нуля?
Коли ще немає довідки ВПО.
Анонсують, що через дію буде подаватись на довідку і одразу на виплату. Але обіцяють це вже давно, досі нічого не зробили.
автор Bell-k@ • 10 апреля 2022
Ответ дляkamilla11
А підійде будь- яка карта з привату? Ну, наприклад , зарплатна. Чи потрібна тільки є-підтримка?
Дякую
kamilla11• 10 апреля 2022
Ответ дляBell-k@
Дякую
У меня социальную карту взяли
На которую я оформляла детские выплаты
Remensa• 10 апреля 2022
Ответ дляPmB
Модете обьяснитььчто значит с нуля?
Оформити довідку впо і виплати. Якщо довідка вже є, то на виплату в дії не подати, треба знову йти.