Marmel@dka• 10 апреля 2022

Як ви тримаєтеся без зарплати?

В теперішній час багато хто залишився без роботи, або працює хтось один із сім´ї на мінімалці, як ви виживаєте?.. При тому що потрібно оплатити за комунальні послуги і прогодувати і одягнути дітей, не кажу що прямо якось круто, але хоча б в саме необхідне.
Э-велин@• 10 апреля 2022
Коммунальные не самая первая необходимость. В 90е их тоже никто не платил, был большой долг, но потихоньку всё выплатилось, когда стало полегче

Natalia505• 10 апреля 2022
Комуналку зараз не оплачую. Потрібні кошти на лікування. Чоловік постійно змінював роботи, підробляв. Робота важка але вона є. Хто стукає тому відчиняють.На одяг зараз не витрачаю як і на взуття. Все є з минулого життя.
автор Marmel@dka • 10 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
А як він де знаходить роботу?((( Скільки бачу шукають і ніхто не відписується що пропонує ((
Natalia505• 10 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
Заводи у нас працюють. Молокозавод,хлібозавод, швейка, склозавод, все робить.
MiraTarot• 10 апреля 2022
Коммуналку не плачу.
Подработку нашла разовую и все.
В конце апреля начальство обещает вывести на работу. Осталось 510 грн. Ну.... думаю не помру с голода.
автор Marmel@dka • 10 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
І як будете потім з комуналкою? Рано чи пізно скажуть оплатити бо відключать ((, а оплатити не буде чим (
Natalia505• 10 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
В мене є трішки заощадження, поміняю і оплачу після війни. Або продам, переїду в село, давно планую.
serebro16-72be• 10 апреля 2022
Зараз 8т на трьох. На продукти тільки. Трохи комуналка, про одяг думки немає.
gizma2019• 10 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
платите свет и интернет, остальное сложно отключить и при вп или чп не отключают

автор Marmel@dka • 10 апреля 2022
Ответ дляserebro16-72be
Маєте на увазі комуналку платите не за все?
serebro16-72be• 10 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
Так. Опалення в боргу. Світло обов´язково. Інтернет телефон. Теж набігає
Pavelolka• 10 апреля 2022
Кредиты на картах как временное решение. А как дальше людям быть....наверное, искать работу любую.
автор Marmel@dka • 10 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
Так, кредит то добре що висить трішки, на якісь пару місяців вистачить... Але ж потім його потрібно чимось погасити ... А не відомо чи буде чим ((, у мене починається паніка...
SonyaPlekhanova• 10 апреля 2022
Економимо на всьому, обоє залишились без роботи ще й довелось виїхати з дому. Думаю місяць протягнемо, а далі як воно буде незнаю, подивимось
автор Marmel@dka • 10 апреля 2022
Ответ дляSonyaPlekhanova
.
Natalia505• 10 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
Не панікуйте робота буде і багато. Будівельні професії, робочі спеціальності, в усіх руках буде велика потреба. В нас курси є приймали усіх, плитку вчать класти, штукатурити і будувати. Я взагалі планую вчитися далі. Все зміниться.
Kusyka• 10 апреля 2022
Есть остатки денег. В селе, плюс ребенка пособие по инвалидности. Одежды и до войны особо не было. Так что покупать все равно надо.
Ali4ka20• 10 апреля 2022
Всегда откладывала на черный день,типа сломаю ногу.На полгода примерно жизни без работы.
Onyx83• 10 апреля 2022
Нашла подработку на DeХто|Удаленка. Группа в телеге есть. Не рекламирую и не имею отношения к ресурсу, просто советую для поддержки штанов или полноценной работы. Может кто-то что-то для себя найдет.

lammama• 10 апреля 2022
Одна надія на Бога.Як воно буде далі,ніхто не знає.
SonyaPlekhanova• 10 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
.
Нічого, прорвемося)
SonyaPlekhanova• 10 апреля 2022
Аби живі і здорові були і було куди повернутись
Киппи• 10 апреля 2022
На старых запасах , сбережениях, продаю детские вещи , чтобы купить своему ребенку, покупаю тоже б/у. Выкручиваюсь.
Natalia505• 10 апреля 2022
Ответ дляКиппи
Ви умнічка. Торгівля і зараз працює.Продукти продаються, секонд аналогічно. В день привозу море людей. Рибу чоловіки продають, під будинок возять.
Iruna2008• 10 апреля 2022
Моя ситуація( Я працюю , мінімалка , чоловік без роботи , дуже важко ( комуналку не плачу, немає за що (
Киппи• 10 апреля 2022
Ответ дляOnyx83
Телега -это что?
AriZonA777• 10 апреля 2022
Ответ дляOnyx83
Не находится канал, можно ссылку? В личку, чтоб не забанили. Спасибо большое
Onyx83• 10 апреля 2022
Ответ дляКиппи
Телега -это что?
Телеграм
Киппи• 10 апреля 2022
Ответ дляOnyx83
Телеграм
Спасибо. Вы можете ссылку дать? А то я в телеграмме не могу их найти.
AriZonA777• 10 апреля 2022
С мужем остались без работы. Проедаем запасы, коммуналку не платим пока, только интернет. Пока так, что будет дальше, даже думать боюсь