S_mille• 11 апреля 2022

Навіщо він таке каже?

Раніше майже ніколи не слухала Арестовича.
Але сьогодня, на жаль, увімкнула відео.
І знаєте, щось він перестав бути "заспокійливим", як про нього раніше казали.
Опис відео ще м´який. Він там прогнозує бомбардування й обстріли кожні 2 роки, до 2035 року як мінімум. І говорить, що виживе дуже мало людей, тільки найстійкіші.
Якщо не готові жити у війні до 2035 року, говорить тікати з країни в Європу. Як наче у всіх є така можливість...
Може я зовсім дурна... Але хто розуміє, навіщо він таке меле?. То прямо істина правда чи він робить дурницю і просто деморалізує населення, яке й так змучене?..
Tatatka7• 11 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Так ещё ж не вечер, ага
Ну вангуйте далі. Хто в що вірить, те й має.
Ви так клято вірите в те, що нас винищать. При чому, свої ж, напевно?
Я фаталістка. Я й раніше не панікувала, і зараз не збираюся. І розводити зраду теж не маю бажння.
А от для вас це ніби якась насолода. Ну кожному своє.
Tatatka7• 11 апреля 2022
Ответ дляLastochka888
Может уже пора начать? Про то что, а если, говорить легче всего.
Читайте й інші мої коменти, чи мені по кілька разів відповідати?
автор S_mille • 11 апреля 2022
Ответ дляВаша тьотя
ось нормальні експерти зовсім інше говорять
https://youtu.be/JPXtIO7xrfg
Дякую. Можна у двох словах , про що там? А то зараз не можу увімкнути відео
Somik• 11 апреля 2022
Он имеет ввиду, что-то таким соседом покоя не будет. Вся наша история соседства тому подтверждение .
Ваша тьотя• 11 апреля 2022
Ответ дляS_mille
коротко - каже, що у України є всі шанси на військову перемогу, якщо тільки влада нас не зіллє.
Alve• 11 апреля 2022
Ответ дляУгничТоня
А чоловіків відпустят, які не хочуть воювати?
А по вашому є ті, що хочуть? Не виконують свій обов´язок, а саме хочуть?
автор S_mille • 11 апреля 2022
Ответ дляSomik
Може й так.
Але що виживе купка найстійкіших - каже прямо.
Somik• 11 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Може й так.
Что будет завтра не знает никто. Но осознавать , что прежней жизни не будет - надо всем
ТеодорБастард• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
Ну хуево жить в стране, которой нет. На руинах. Извините, что не радуюсь песням про байрактар и очередным ’санкциям’. Я гнусный реалист.
Alve• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
А чому не хочуть? Бояться? Чи їм байдуже що буде з цією країною?
Якщо в цій країні не має твоєї родини, то в чому сенс? 13 років на відстані? Ви в то вірите?
gizma2019• 11 апреля 2022
Ответ дляНаталья557
Со стороны Украины не видела. Со стороны других стран - очень много. Сейчас предупреждают уже у нас, но люди не хотят получать такую информацию.
при чем тут другие страны?
ЕжеМышь• 11 апреля 2022
Ответ дляWorld Shop
Удалено администрацией...
Тоже уже так думаю. По максимуму выселят наших, все снесут. Постарадавшим, кто остался живым в стране, дадут хатки у черта на куличках. А где им нужно - будет новый Израиль на свободных от нас землях
Tatatka7• 11 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Так і мене це не дуже тішить. Але коли тобі вже 45+, нема здоров´я, старі батьки, то куди ти будеш бігти? Кому ми хворі потрібні? В якій країні? Тому, для себе я вже все вирішила.
Alve• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
А скільки в живих залишиться за 13 років? Сина я вивезу і не відправлю на цю війну, досить і чоловіка. Нехай ще депутатські діти повоюють .
gizma2019• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
Я не можу вам відповісти так, як ви цього хочете, бо психологія боягуза - це не моя парафія. А якщо хочется втекти, то будь які засоби хороші.
мне достаточно ответа с позиции здравого смысла или это тоже не ваша парафия?

для вас нормальная жизнь= побег?
Tatatka7• 11 апреля 2022
Ответ дляgizma2019

для вас нормальная жизнь= побег?
Тобто? Я де я писала, що хочу кудись бігти?
Tatatka7• 11 апреля 2022
Ответ дляAlve
Ви вірите Арестовичу, як святому месії?
автор S_mille • 11 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Ваша опонентка з Хмельницького. Там тихо, спокійно. У теробороні безпечно, ще й гроші платять. Вона не знає, що таке цілодобові обстріли тижнями, коли гатять просто по будинках, а на вулицях лежать тіла, які ніхто не прибирає...
Тому від реальності досить відірвана і гонору багато. Боєць диванного фронту. Не витрачайте час...
AHetfield• 11 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Так давайте свої пропозиції, диванний ви наш стратег. «Всьопропало» ми вже вашу риторику зрозуміли і вивчили. Що робити? Які ваші пропозиції?
gizma2019• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
при чем тут вы? вы на мой вопрос ответить прямо не в состоянии?
Tatatka7• 11 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Дякую, що вже навідалися в профіль. Диванний боєць з першого дня війни плів сітки маскувальні для солдатів, потім цілодобово шукав житло для переселенців. За проханням, скуповую продукти, засоби гігієни, дитяче харчування і відправляю всім, хто потребує. Про що ж іще зі мною говорити? Вже й гонору багато і від світу відірвана. Ну що ж, вам видніше.
Tatatka7• 11 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
Напишіть номально питання, сформулюйте, бо я не дуже зрозуміла.
Alve• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
Ви вірите Арестовичу, як святому месії?
Ні, я вірю хлопцям з азову. Тому ноги моєї дитини не буде тут до того, як йому стукне 18. Я бачу скільки хоронять наших чоловіків і вмію множити . Цифра по країні жахлива ( відкрийте сайт місцевої газетки, порахуйте кількість загиблих у вашому районі, потім помножте на кількість районів, а потім помножте на кількість областей, а потім подумайте, чому не хочуть воювати)
gizma2019• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
и что тут непонятного в вопросе?

т.е. для нормальной жизни надо обязательно себя покалечить?
World Shop• 11 апреля 2022
Ответ дляS_mille
ну я теж з Хмельницького
Але для мене Україна це не лише ’хмельницький речовий ринок’
І я хочу для моєї дитини таку Україну у якій я жила до 2014 року
Tatatka7• 11 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
и что тут непонятного в вопросе?

Якщо в країні військовий стан, то чоловіків не випускають. Це закон. Згодні?
Якщо здоровий чоловік хоче виїхати з країни, то його не випустять,бо він здоровий. Значить нехай стає нездоровий. Так зрозуміло?
Alve• 11 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Промисловість сходу в руїнах, на полях жопонька, я подивлюся, як довго в теробороні платитимуть гроші, бо в бюджеті сраця
Наталья557• 11 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
при чем тут другие страны?
Думаю, здесь проблема не в том, что об этом говорил Байден, а не Зеленский. А в том, что никто хотел это слышать.
anducci• 11 апреля 2022
Ответ дляЭлли Иванова
Именно . Не хочуть. Боятся. Байдуже. И что?
Не все родились героями.
Я бы их всех выпустила. Какой прок от человека, который боится и которому на все плевать?
Вот я тоже жду, когда уже одумаются и выпустят желающих выехать мужчин. Думаю, не так много их и будет.
С другой стороны, я смотрю на это со своей колокольни, а, если представить, что это случится, то об этом же и в России узнают. Не получится ли, что они этот факт перекрутят в свою пользу? Они ж привыкли думать, что, чем армия больше, тем сильнее.
любительница• 11 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Так не живите) оставайтесь там, где сейчас, мы это переживём