Раніше майже ніколи не слухала Арестовича.
Але сьогодня, на жаль, увімкнула відео.
І знаєте, щось він перестав бути "заспокійливим", як про нього раніше казали.
Опис відео ще м´який. Він там прогнозує бомбардування й обстріли кожні 2 роки, до 2035 року як мінімум. І говорить, що виживе дуже мало людей, тільки найстійкіші.
Якщо не готові жити у війні до 2035 року, говорить тікати з країни в Європу. Як наче у всіх є така можливість...
Може я зовсім дурна... Але хто розуміє, навіщо він таке меле?. То прямо істина правда чи він робить дурницю і просто деморалізує населення, яке й так змучене?..
Але сьогодня, на жаль, увімкнула відео.
Ответ дляТеодорБастард
Так ещё ж не вечер, ага
Ну вангуйте далі. Хто в що вірить, те й має.
Ви так клято вірите в те, що нас винищать. При чому, свої ж, напевно?
Я фаталістка. Я й раніше не панікувала, і зараз не збираюся. І розводити зраду теж не маю бажння.
А от для вас це ніби якась насолода. Ну кожному своє.
Ваша тьотя• 11 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Дякую. Можна у двох словах , про що там? А то зараз не можу увімкнути відео
коротко - каже, що у України є всі шанси на військову перемогу, якщо тільки влада нас не зіллє.
ТеодорБастард• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
Ну хуево жить в стране, которой нет. На руинах. Извините, что не радуюсь песням про байрактар и очередным ’санкциям’. Я гнусный реалист.
Ответ дляТеодорБастард
Так і мене це не дуже тішить. Але коли тобі вже 45+, нема здоров´я, старі батьки, то куди ти будеш бігти? Кому ми хворі потрібні? В якій країні? Тому, для себе я вже все вирішила.
Ответ дляTatatka7
Я не можу вам відповісти так, як ви цього хочете, бо психологія боягуза - це не моя парафія. А якщо хочется втекти, то будь які засоби хороші.
мне достаточно ответа с позиции здравого смысла или это тоже не ваша парафия?
для вас нормальная жизнь= побег?
Ответ дляТеодорБастард
Ваша опонентка з Хмельницького. Там тихо, спокійно. У теробороні безпечно, ще й гроші платять. Вона не знає, що таке цілодобові обстріли тижнями, коли гатять просто по будинках, а на вулицях лежать тіла, які ніхто не прибирає...
Тому від реальності досить відірвана і гонору багато. Боєць диванного фронту. Не витрачайте час...
Ответ дляТеодорБастард
Так давайте свої пропозиції, диванний ви наш стратег. «Всьопропало» ми вже вашу риторику зрозуміли і вивчили. Що робити? Які ваші пропозиції?
Ответ дляS_mille
Дякую, що вже навідалися в профіль. Диванний боєць з першого дня війни плів сітки маскувальні для солдатів, потім цілодобово шукав житло для переселенців. За проханням, скуповую продукти, засоби гігієни, дитяче харчування і відправляю всім, хто потребує. Про що ж іще зі мною говорити? Вже й гонору багато і від світу відірвана. Ну що ж, вам видніше.
Ответ дляTatatka7
Ви вірите Арестовичу, як святому месії?
Ні, я вірю хлопцям з азову. Тому ноги моєї дитини не буде тут до того, як йому стукне 18. Я бачу скільки хоронять наших чоловіків і вмію множити . Цифра по країні жахлива ( відкрийте сайт місцевої газетки, порахуйте кількість загиблих у вашому районі, потім помножте на кількість районів, а потім помножте на кількість областей, а потім подумайте, чому не хочуть воювати)
World Shop• 11 апреля 2022
Ответ дляS_mille
ну я теж з Хмельницького
Але для мене Україна це не лише ’хмельницький речовий ринок’
І я хочу для моєї дитини таку Україну у якій я жила до 2014 року
Ответ дляgizma2019
и что тут непонятного в вопросе?
т.е. для нормальной жизни надо обязательно себя покалечить?
Якщо в країні військовий стан, то чоловіків не випускають. Це закон. Згодні?
Якщо здоровий чоловік хоче виїхати з країни, то його не випустять,бо він здоровий. Значить нехай стає нездоровий. Так зрозуміло?
Ответ дляS_mille
Промисловість сходу в руїнах, на полях жопонька, я подивлюся, як довго в теробороні платитимуть гроші, бо в бюджеті сраця
Наталья557• 11 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
при чем тут другие страны?
Думаю, здесь проблема не в том, что об этом говорил Байден, а не Зеленский. А в том, что никто хотел это слышать.
Ответ дляЭлли Иванова
Именно . Не хочуть. Боятся. Байдуже. И что?
Не все родились героями.
Я бы их всех выпустила. Какой прок от человека, который боится и которому на все плевать?
Не все родились героями.
Вот я тоже жду, когда уже одумаются и выпустят желающих выехать мужчин. Думаю, не так много их и будет.
С другой стороны, я смотрю на это со своей колокольни, а, если представить, что это случится, то об этом же и в России узнают. Не получится ли, что они этот факт перекрутят в свою пользу? Они ж привыкли думать, что, чем армия больше, тем сильнее.
любительница• 11 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Так не живите) оставайтесь там, где сейчас, мы это переживём