Звернення 36 бригади морської піхоти?
Светлана_82• 11 апреля 2022
Ответ дляTalabama
Вірю.... Не все так гідно, як нам доносять, на жаль. Чоловік моєї знайомої вже майже місяць воює в Запорізькій обл., сам зголосився, патріот. Видали каску зразка другої вітчизняної та бронік третього ступеня захисту, що тільки від пістолета захистить. Все купила за свої гроші, бронік за 600 євро та каску за 300 чи 400. Де могла перезичила.... Чекає його платні, аби віддати борг. Як так, слів немає. Я їй вірю, людина не спить, не їсть, за чоловіка переживає. Хлопцям з Маріуполя честь і хвала, але в даному випадку, полон ~ найкращий варіант, це шанс вижити.
Ну как так, я не понимаю!!! Как государство имеет право кидать человека практически голого-босого на верную смерть?! Мы что им, рабы какие-то? Раз уж нам постановили такую обязанность - идти и воевать, обязанность гос-ва - обеспечить всем необходимым, нет? Мне знакомый рассказывает, только в Польше погранцы передали нашим 7000 броников. А сколько еще стран передавало, благотоворительных оганизаций,сколько волонтеры собирали. Где это все, блд! Постоянно вижу просьбы волонтерам достать обмундирование. Господи, даже в такие тяжелые времена нельзя эти хари от кормушки отогнать
Ответ дляlyuba111
Это было в речи президента.
’Я разговаривал с этими ребятами (защитниками Мариуполя – ред.)... Я им тоже говорил: ’Я все понимаю, ребята, мы обязательно вернемся. Но если вы чувствуете, что вам нужно выйти — и вы чувствуете, что так правильно, и что вы можете выжить, сделайте это. Я понимаю, как это выглядит для военного. Сделайте’.
это от 27 марта.
Ответ дляAHetfield
Ви взагалі розумієте різницю між наступальною і захисною тобто пасивною зброєю?
все знали все готовились как они пишут.. как же тогда в Харьков орки зашли .. они же понимали что 38км до границы с белгородом и нужно охранять это.. через 2 час 24 февраля после первых градов орки сидели на окружной, а 27 были в городе .. вопрос если вы бля все знали где вы были?? и как это допустили
Belosnezka1980• 11 апреля 2022
Не можу коментувати воєнні дії, я в цьому далека, але, як тільки заходжу тут в такі теми, то складається відчуття, що поспілкувалась з родичами із расєї.
Ответ длянатальен
Омг
Якби ці зрододрочерства допомагали, то вже б всі цим би займалися.
AnastasiaZav• 11 апреля 2022
Я считаю, что власть делает всё возможное для Мариуполя. Мы многое не знаем и не видим. И сейчас как раз не нужно разжигать ненависть к власти, все должны быть едины. Молимся, чтобы наши смогли помочь всем.
Nikol-9a2f• 11 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
И?
Я где-то писала,что виноват Зеленский или Залужный ?
Просто наверное хватит всяким брехуновичам вещать как все прекрасно и начинать людям говорить правду.
А не сегодня две недели,а завтра едьте в Испанию,так как здесь на 10 лет война.
++++ Все вірно!
forget-me-not0405• 11 апреля 2022
Ответ дляlana vinogradova
’Сьогодні буде крайній бій, далі - врукопашну’: 36-та окрема бригада морської піхоти з Маріуполя звернулася до влади !!!
понеділок, 11 квітень 2022 р
36-та окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського опублікувала звернення з Маріуполя !!!
!!!!!!
Дорогий український народе. Ми – 36-та бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, не зрадивши присяги 2014 року вийшли з Криму і продовжували гідно виконувати завдання щодо оборони України.
З початку війни ми вже 47 діб захищаємо Маріуполь. Нас бомбили з літаків, нас обстрілювали з атилерії, танків та інших вогневих засобів. Ми гідно тримали оборону, роблячи неможливе. Але будь-які ресурси мають властивість закінчуються.
За час бойових дій нам один раз передали 50 122 снаряди, 20 мін та трохи “енлавів” і Старлінк Ілона Маска – спасибі, Ілоне, він витримав чимало авіаударів і досі працює. Більше нам нічого не передали.
Без Б/К (боєкомплекту – Н.), не маючи можливості оборонятися, противник поступово відтіснив нас на завод Азовмаш, оточив,скував вогнем, і тепер намагається нас знищити. Був варіант привести до нас резерви, щоб посилити і продовжити оборону. Були варіанти бригаді зробити прорив та вийти до своїх військ. Ми доповідали про це в ОТУ “Схід” та вони починали планувати операцію. Содоль, Делятицький намагалися щось зробити, але їх старші штаби завертали. Ми повідомляли про це у ООС, вони говорили “тримайтеся, ми працюємо”, обіцяли вертоліт, котрий так і не прилетів. Ми розмовляли з головнокомандувачем, котрий пообіцяв деблокаду.
Ми розмовляли з Гарантом. котрий гарантував нам або
політичне, або військове вирішення ситуації. Понад місяць морпіхи воювали без поповнення боєприпасів, без їжі, без води, мало не сьорбаючи з калюжі, та гинули пачками. Гора поранених складає майже половину бригади. У кого не відірвані кінцівки і можуть ходити – повертаються до строю. Піхота вся загинула, і стрілецькі бої ведуть артилеристи, зенітники, зв’язківці, водії та кухарі. Навіть оркестр. Гинуть, але борються. Ми поступово закінчуємося.
Мудрі генерали радять забирати боєприпаси у противника. Напевно, не вимерли ці совкові паркетники, тому багато народу за них помре дарма. Були шанси. Були можливості, але через боягузтво повідомляти по вертикалі вони не реалізовані. З нами вже ніхто не хоче спілкуватися, бо ми списані. Сьогодні буде, напевно, крайній бій, оскільки БК не залишилося. Далі – в рукопашну. Далі для деяких смерть, а для деяких – полон.
понеділок, 11 квітень 2022 р
!!!!!!
Господи !!! Спаси и сохрани !!! Не дай погибнуть !!! Мы с Вами !!!
Муркамурковна• 11 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Задовбали ви зі своїм ’а що раша скаже?’ Вам не насрати на них?
Якщо ви не доганяєте то по пальцях: вони читають для оріентира настроїв людей, для керування свідомістю біомас... Коли всі за одного і нема роздору всередині тоді ми непереможні, иа коли кожна звізда, сидячи в Польші буде кричати про зраду і тд. Тоді нам триндец.. Ви це розумієте?? Коли кожна звізда повертаючись додому знімає пробки на трассах.. Показуючи куди херануть... Кажда звізда, яка врубає ввечері світло для всяких під.... ів. Ітд.... Оце таки тупиролі люди... Кажда борщеварка тепер воєнний стратег і тактик...
Nikol-9a2f• 11 апреля 2022
Ответ дляСветлана_82
А бабло, що виділяють? Коли читаю пости про фонарікі, бінти… про які Броникі мова
Ответ дляTalabama
Каску - это еще хорошо
Соседу дали трусы и кальсоны, все, остальное родители бегали покупали. Хорошо, что хоть отправили сначала на учения, а не сразу не передовую.
Ответ дляСветлана_82
А так. Видали фліс, форму і гімно замість броніка і каски. Навіть взуття купував. Звісно, що купувала нормальний захист дружина без слів, вона настільки переживає за нього, що за пару тижнів сильно схудла. Тим більше,
що знає від нього про втрати, то 13 за день, то менше.... Він там джевелінщик, бо дуже крупний, а ту дуру не кожен на собі поносить. Це дуже відомий підрозділ, сама не думала, що так забезпечують. Мужики воюють, часто життя віддають, вони повинні бути максимально забезпечені .
Муркамурковна• 11 апреля 2022
Може вам ще розказувати по телеку дії військових? Хто куди шо направив і тд? Ви реально настільки тупі?? Правду їм подавай... Йдіть вже краще горшки мити польскі... Правдоруби діванні, фууу
КВІТКА-6965• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Знаєте, коли мої дівчата були у полоні в Бучі, іноді вдавалось зв´язатись, вона казала не вздумай їхати по нас, вас вб´ють, тут всіх вбивають
Це казала цивільна жінка з двома дітьми, дівчатками 18 і 12 років
Який жах(((
Вони спаслись? Цілі, здорові?
КВІТКА-6965• 11 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Эскадра боевых вертолётов? Как они там стоят так, что не поступитися? Вести по ним огонь с боевого вертолёта. С 20ти вертолётов. Или с 10.
Надіюсь ви в ЗСУ чи просто теоретик?
Ответ длянатальен
О дивані полководці повилазили. Менше читайте фігні.
Ответ дляМуркамурковна
Всі, крім Вас, так?