IREN1382• 11 апреля 2022

Як думаєте за Маріуполь, правда?

Звернення 36 бригади морської піхоти?
натальен• 11 апреля 2022
Ответ дляSolmira
А вине читали, що їм влада пропонувала евакуюватись, а вони відмовились? А не читали, що різними шляхами намагались передати і припаси, і все необхідне. Але як то все передати через кільце орди? Не треба на ситуацію дивитись лише з одного боку, їх два. І винна зараз не лише влада, а й ті наволочі, які знищують не лише наших героїв, але й саме місто. Вони з перших днів війни назвали його ’маріупольським кільцем’, цинічно писали про те, що не даємо через їх коридори евакуювати людей, відбирали гуманітарку, розстрівали мирних жителів, а зараз просто спалюють все. Рашистська біомаса - ось куди варто спрямовувати свій гнів.
Мені дуже прикро, що дійсно не знайшли шляхів допомогти нашим героям. Яле що можна зробити? Які пропозиції?
где хваленные байрактары. джавелины и прочее .. где оно все?

Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ дляnatali077
Сколько же повылазило порохоботов, зрадофилоф. Месяц молчали язык в жопу засунули и уже повылазили. Весь интернет кишит. Диванные домохозяйки хотят открыть глаза Залужному что нужно спасать ребят из Мариуполя? Как их спасти сейчас? Расскажите как. Или спасающие их должны стать бессмертными? Пробовали уже… В вертолете, который пытался спасти раненых и был збит погиб летчик 24 летний парень. Нужно бездумно посылать туда ребят спасти их на верную смерть?
Полностью согласна,но лучше было вообще их не бросать туда,в такой ситуации.
Amalpi• 11 апреля 2022
Ответ дляMtatjana
Азовці спростували, що їм пропонували евакуюватись
Не помните, как Верещук выступала?
Pauderpuff• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
ну а от ви як думаєте?
Я думаю, що не можуть. Вірніше може і можуть, але з великими втратами на шляху, які суттєво не змінять ситуацію для Азова і Маріка, але змінять для місць звідки ці сили направлять.
tarveldy• 11 апреля 2022
Ответ для Sчастливая
і щас підпишуть. (
а от не знаю, подивимось що саме підпишуть і як
Pauderpuff• 11 апреля 2022
Ответ дляLizavel
Я не могу понять, прчему по суше колонна с подмогой не может пройти? Те типа на подступе к Мариуполю ее расхирячат?
Да. Писали об этом можно раз и говорили. Там много км по открытой местности без прикрытия и всюду орки в большом количестве
Amalpi• 11 апреля 2022
Ответ для Sчастливая
Никому не нужно, чтобы Азов вышел оттуда. Вы правы!
Ну да. А вдруг бы они приехали в Киев к АП
tarveldy• 11 апреля 2022
Ответ дляPauderpuff
правильно думаєте
Піррова перемога нам не потрібна, це путінська стратегія
AHetfield• 11 апреля 2022
Ответ длянатальен
Як цю зброю доставити туди?

Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ дляAmalpi
Не помните, как Верещук выступала?
Вот поэтому и не ясно
То говорят,что президент им предлагал эвакуацию,то тепрь правительство отвергло предложение выхода.
Но в любом случае,рашисты не дали бы им выйти живыми.
натальен• 11 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
Як цю зброю доставити туди?
у меня такое ощущение что ее нет от слов совсем где она очень нужна... байрактар можно же уничтожить с воздуха
Ks-5574• 11 апреля 2022
Ответ дляLina 75
А что МЫ можем сделать?
Мы-простые люди.
Все Ваши возмущения к Зеленскому. У него спросите и нам скажите.
Вы чего мне претензии предъявляете?
вы прям как россияне заговорили
AHetfield• 11 апреля 2022
Ответ длянатальен
Ще раз питаю - як зборю доставити азовцям???
Pauderpuff• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
правильно думаєте
Так а чого тоді цей Азовець у своїх відео зверненнях постійно коли натякає, коли пряо каже що їх кинули? Я ось цього не розумію
натальен• 11 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
я вам пример привела байрактар где?? и ксати арестович сегодня рассказал что туда летали вертолеты ,пока не сбили один и не вычислили дорогу теперь не летают.. раз летали то могли привезти
AHetfield• 11 апреля 2022
Ответ длянатальен
Пздць Третій раз запитую - Як доставити зброю азовцям, якщо по суші і з моря русня, а в повітрі їх ППО?
Татьяна-57fb• 11 апреля 2022
хватит брехню мусолить кто шо казав переказав вам прямо нравится смаковать сплетни диванные жопы комментаторы и без вас тошно мы все равно победим СЛАВА УКРАИНЕ
натальен• 11 апреля 2022
вчера показали снимок возле воронежа 32 самолета,почему им можно нас с воздуха бомбить.. а мы не не мы не такие .. ударили бы раз как они в харькове ...а знаете почему потому что политика оборонения а не нападения.. вот и сидим дальше ждем пока весь город разбомбят.с 24 февраля без остановки гатят харьков
natali077• 11 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
Не питайте… це марно.

tarveldy• 11 апреля 2022
Ответ дляPauderpuff
я теж не розумію, особливо маючи друзів і серед ЗСУ і серед волонтерів
натальен• 11 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
вы только себя слышите? я вам написали что туда летали почему не привезли???и наше руководство не отрицает этого
Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ длянатальен
Так нечем у нас.
В этом вся проблема.
Это же не потому-что просто не хотим.
AHetfield• 11 апреля 2022
Ответ длянатальен
Мати Василева 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
AHetfield• 11 апреля 2022
Ответ дляnatali077
Не питайте… це марно.
Я вже зрозуміла 🤦‍♀️
Bloom_123• 11 апреля 2022
Ответ длянатальен
Вы знаете що таке джавелін? Це не наступальна зброя.
Cherry12358• 11 апреля 2022
У Азова в тг каналі такого повідомлення немає
Леска• 11 апреля 2022
Ответ дляTalabama
Вірю.... Не все так гідно, як нам доносять, на жаль. Чоловік моєї знайомої вже майже місяць воює в Запорізькій обл., сам зголосився, патріот. Видали каску зразка другої вітчизняної та бронік третього ступеня захисту, що тільки від пістолета захистить. Все купила за свої гроші, бронік за 600 євро та каску за 300 чи 400. Де могла перезичила.... Чекає його платні, аби віддати борг. Як так, слів немає. Я їй вірю, людина не спить, не їсть, за чоловіка переживає. Хлопцям з Маріуполя честь і хвала, але в даному випадку, полон ~ найкращий варіант, це шанс вижити.
не думаю, что вони бійців азову лишать в живих. В Бучі чоловіків лиже за статевою ознакою убивали. А тут боєць, щей й Азов.
натальен• 11 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Так нечем у нас.
В этом вся проблема.
Это же не потому-что просто не хотим.
ну так со всех дыр кричат что у нас полно всего.. как нечем?? где оружие которое поставили
natali077• 11 апреля 2022
Ответ длянатальен
Вы военный эксперт сначала в оружии разберитесь, а потом здесь орите .
Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ длянатальен
Где кричали?
Наоборт каждый день просят у запада оружие,но то,что они дают это для обороны,этим не расфигачить рашенскую орду