Алина Воробей• Изменено 12 апреля 2022

Чому солдатів із параші називають орками?

tarveldy• 12 апреля 2022
Ответ дляАлена_С
Запросто)))
Я з 98 потрапила)
Але я нк стільки грати любила, скільки робити ігри)
Так вони мені, ці ігри, життя й перевернули)
Чоловіка там знайшла, друзі найкращі досі звідти (20 років вже...)
Ну і ігри я й досі роблю, тільки тепер мобільні.

А все починался із подібної бомж-ХІшечки під Києвом)
Пустеля, виїзжає танк, зупиняється... Вилазе Гедальф Сірий, перекидує автомат і дивиться чк падає радіоактивний попіл
- А починали так гарно, на дернв´яних мечах

))) я грала з Білочками (білий отряд) і трохи з Францією, потім робота не залишала часу
Останній раз їздила на крещення Русі 2003 під Боярку попросилася з хлопцями і мені дозволили бути княгинею Суздалі, але печеніги вбили поки сиділа у в´язнтці і писала листа шпигунам , ох і гра була!!! Майстри в шоці , нема бойовок усі грають, в мене навіть фото десь є)))
Алена_С• 12 апреля 2022
Ответ дляtarveldy

Мій чоловік був на Хрещенні Русі головмайстром, а я тоді кабак вивозила )))
Теж якісь фотки лишился у родинному архіві, але їх мало)
tarveldy• 12 апреля 2022
Трохи настальгії
tarveldy• 12 апреля 2022
Ответ дляАлена_С
Мерлін тоді в майстрах був, з тих кого знаю, і це певно його ноги на стіні
А до цих пані ходила по отруту і приворотне щоб Володимтра отруїти , яка в них була смачна кава
Алена_С• 12 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Трохи настальгії
Дякую)
Гарні спогади!

Інші часи. І втрати справжні. Вчора звістка прийшла про одного з наших, з рольових. Теж із старичків.
Алена_С• 12 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
О, то був храм (і не згадаю кого)- там дівчата толклися, Герда його вивозила )
tarveldy• 12 апреля 2022
Ответ дляАлена_С
Дякую)
Гарні спогади!

Це я вам дякую! Молодість згадпла, може найкраще що в ній було)))
Так, часи... Я з старичків тільки Сира регулярно бачу у фб, зі своєї команди нажаль взагалі зв´язку нема багато років. Ще років 13 тому бачилися на день Києва а потім кожен своєю дорогою
Але плаття не викидую! Досі всі є!
tarveldy• 12 апреля 2022
Ответ дляАлена_С
Ага))
Алена_С• 12 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Але плаття не викидую! Досі всі є!
Та у нас теж купа всього валяється )
Ну рука не підіймається викинути ))))
tarveldy• 12 апреля 2022
Ответ дляАлена_С
Та у нас теж купа всього валяється )
Ну рука не підіймається викинути ))))
Я своє ельфійське давала хрещентці на комікон)) вона так була здивована , довелося розповідати чим хрещена займалася))) і чому у школах штори пропадали
Алена_С• 12 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
...з доріг круглі знаки, а з стоячих карусельок - підтримка для спини)
tarveldy• 12 апреля 2022
Ответ дляАлена_С
Плювальники))))
lvitalij• 12 апреля 2022

все что надо про них знать. это твари