Телеграм-канал Служби безпеки України.
Послухайте перехоплення і зробіть висновки…
frumoasa17• 12 апреля 2022
Ответ для_Katya_1985
Каких заявлений? Не нужно фамилий и лиц
Я так же читала хирургов, публиковали даже фото изнасилований ( в мирное время) это не хиханьки хаханьки.
Пусть выйдут ведущие доктора в новости и скажут такие то случаи, столько то..Это не сложно и будет доверие информации
А просто надпись «В Херсоне изнасиловали 11 женщин» конечно факт…который потом же местные врачи и опровергли, так как не было обращений
Вам мало заяв ген.прокурора та омбудсмена по правам людини, ці люди теж фейки роблять?
svetlapanna• 12 апреля 2022
Ответ длясоняшка
Ну если подумать то все насильники и убийцы уже не смогут быть нормальными, если вернутся домой. Они будут продолжать делать тоже самое у себя в рассие.
Так они єто и делали на роисе всегда. У меня у сестрі родня мужа там, так рассказівала,как по пьяни лезут в койки к чужим женам и потом со своими спят.Расея на первом месте по СПИДУ в Европе
Ответ дляsvetlapanna
ой, я раньше часто смотрела их передачу ’мужское/женское’ там такие ужасы, что в их селах нормально несколько ходок и тд...
Be.queen.Shop• 12 апреля 2022
Ответ для_Katya_1985
Каких заявлений? Не нужно фамилий и лиц
Э заяви офiцiйнi, у фейсбуцi мiнiмум у 2 лiкарiв зустрiчала, а також пiдтверджений факт i розпочате кримiнальне провадження прокурором Iриною Венедiктовою
svetlapanna• 12 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Ні, гірше.
орки( денегенерати. Хочеться матки ім повиризати а іх мужиків хімчній карстації, хіба так, щоб подібне лайно не розмножувалось
svetlapanna• 12 апреля 2022
Ответ длясоняшка
Там все гнилое, начиная от туалетов, заканчивая культурой. Водка махорка, гнильіе зубьі
frumoasa17• 12 апреля 2022
Ответ дляsvetlapanna
Це будо би непогано
Ответ для0208mariia
Развито у человеку со здоровой психикой это просто невозможно понять. У меня кровь в жилах стынет от того, что творят эти сущности.
’Близько 25 дівчат і жінок віком від 14 до 24 років були систематично зґвалтовані під час окупації в підвалі одного будинку в Бучі. Дев´ять з них вагітні’, - розповіла вона та додала, що російські солдати сказали їм, що ’зґвалтують їх так, що вони не захочуть сексуального контакту з жодним чоловіком, щоб не дати їм народити українських дітей’.
И эти твари пришли избавлять нас от нацизма....
Меня холодный пот прошиб когда увидела видео где кадыровцы снимали разрушеный город, а на заднем плане был слышен жуткий женский крик.
екатериналуиза• 12 апреля 2022
Ответ длявсе ники заняты
Тоже прочитала это только что. Нету слов. Животные.
не обижайте животных,просто биомусор.
екатериналуиза• 12 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Ага, теж здивувало, вона так постановочно сміялась . Може це такий прикол був, треба всю розмову чути, щоб зрозуміти.
що зрозуміти ? ’юмор’ біомусора ?
Ответ дляmkuliza
Удалено администрацией...
Тобто ви не вірите, що є збочення типу групового сексу, або свінгери, або сало-мало? Це для вас щось поза межею розуміння? Ну, що ж, живіть к своєму рожевому світі і не розказуйте нам про фейки, бо схоже-що ви сама/самий/саме фейк
екатериналуиза• 12 апреля 2022
Ответ дляmkuliza
Удалено администрацией...
жрете ,скорей всего вы.дальше диалог бесполезен.
Ответ дляVlada-Maria
Я Вам більше скажу, у таких ВСУ і далі - ’нацики’, а винна в розбомблених і зруйнованих містах Україна, бо армія міста захищала. а якби вийшли і не стріляли, то ніхто би не бомбив і не вбивав... отак...
А потом бы говорили, почему отдали города без боя, как про Крым говорили.
екатериналуиза• 12 апреля 2022
Ответ дляInnaDesign
Ось і я думаю що всі ці перехвати для більшого залякування.
Зараз можна підлаштувати розмову будь кого (
Так є жахі, але я довіряю реальним доказам. Скажу так, у моїх родині є лікарі і підтвердити факт згвалтування може тільки гінеколог, бо це не просто інтим
и вы не верите в массовые изнасилования ? интересно,а кому вы поверите,приехали французские жандармы и английские врачи,им поверите или все же подтянете своих родственников гинекологов ,а уж им точно поверите.
екатериналуиза• 12 апреля 2022
Ответ дляmkuliza
Удалено администрацией...
все таки хотите бан ,так понимаю?
InnaDesign• 12 апреля 2022
Ответ дляекатериналуиза
Да не надо родственников. Достаточно любых гинекологов Украины, которые оперировали ( зашивали) этих женщин
екатериналуиза• 12 апреля 2022
Ответ дляInnaDesign
вот на судах они и будут выступать в качестве экспертов,а не рассказывать журношлюхам об этом ужасе.
екатериналуиза• 12 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Якщо це правда, то це психічні відхилення, і тут національність ні до чого. Таке може бути і в Україні
массово ?
Ответ дляекатериналуиза
массово ?
Може він саме хворих до нас посилає? Такий спеціальний відбір. Колись знайомий з США казав , що є райони в які білі не заходять, бо їх там ґвалтують
незалежно від статі. Чи запитайте в знайомих з поліції , такі жахи бувають, що потім вдома відійти не можуть .
екатериналуиза• 12 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
в таком случае это вырожденцы и их целая орда.((((
ИннусичкаЯ• 12 апреля 2022
Сьогодні чоловік мені таке відео показував,що аж коси дибки,підписан на Вольнова,і дівчата там просто жесть,вони такі утирки