Позавчора ввечері оголосили і відмінили тільки вчора зранку. Учора ввечері оголосили і усе ще триває. Ті гади десь поруч літаки ставлять чи що за причина?
NesmeyanaYa• 13 апреля 2022
Ответ дляINLIGHT
Звідти ж.
Так ви не знаєте звідки весь цей час бомбардувальники летять?
NesmeyanaYa• 13 апреля 2022
Ответ дляINLIGHT
Так це ж явно не поруч з нашою областю. Чому ж тоді помаранчевими залишають лише нас і Донбас? До речі, що за група, туди можна приєднатися?
Можна, там є назва.
Ответ дляINLIGHT
Так питання лише підняти винищувач в повітря на тер.РБ, а далі випускається ракета по координатам, куди ракета долетить залежить від дальності польоту не винищувача, а самої ракети. Зараз протикорабельні керовані використовують, в тому каналі що вище скрін є інфа, що транспортний іл привіз і розвантажували вчора .
Женщина_в_лосинах• 13 апреля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Ось вчорашній вечір. Це лише літаки. А ще ракети
большинство там фейки
Ответ дляINLIGHT
Я живу не на кордоні. По факту 2 країни поруч. Якщо ви про це...
Я про то, что Беларусь даёт свои аэропорты для взлета РФ истребителей. И когда взлетает самолёт или происходит запуск ракеты, у вас сразу включается сирена. Так как вы недалеко и практически всегда находитесь в предполагаемой траектории полета.