Видящие_помогите• 2 часа назад

Мобілізувати жінок без дітей

❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну

Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.

Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів: 129
За
Проти
Всміхайлик• 2 часа назад
Ответ дляВсім шампаньського
Так если в 20 родила, то в 38+ ребенок уже не ребенок, должна идти служить, хотя реально дети есть, но уже выросли?
И в чем проблема идти служить?

автор Видящие_помогите • 2 часа назад
Ответ дляВсім шампаньського
Вы уже служите? Как оно?
Я не в Україні і не планую повертатись. В мене друге громадянство. І я відповідаю перед країною в якої зараз живу і планую жити.

Всі, хто не мають другого громадянства і інших перспектив - мають ставати на захист своєї країни.
Всім шампаньського• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Так, ті, які не виховують зараз - мають іти служити. Наявність матки на яєчників не має їх захищати від цього.
А если кроме детей-студентов на иждивении еще и родители престарелые?
Вы их будете досматривать и одержать всех?
автор Видящие_помогите • 2 часа назад
Ответ дляПані з калабані
А чому воювати мають ті у кого немає дітей? Може хай воюють мамки за своїх дітей?
Боже, якесь кончене суспільство...
Бо їх має хтось виховати.
Всім шампаньського• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите

Поздравляю, мацковский троллик. Иди за кораблём!
Пані з калабані• 2 часа назад
Я ж більше скажу. Це ж стосується і тих жінок, у кого діти вже досягли 18 річного віку.
КАПСЛОЧНИЦА• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Треба захищати Батьківщину. Бо в соціальному сенсі користі нуль з них.
вы изучите вопрос - соц гарантий и защиты
а то отправите, всех кто пашет, не за чей счет будет по декретам сидеть
даже на ваши деЦкие 860 грн не хватит у милого государства, которое вы упрашиваете ’бесполезных’ женщин на фронт отправить
КАПСЛОЧНИЦА• 2 часа назад
Ответ дляБанан-барабан
❗️Женщин без детей никто мобилизовать НЕ будет — тг-каналы снова разгоняют петицию, которая собрала аж 3 подписи 🤦🏻‍♂️
уже 24 идиота отметились
или идиотки
автор Видящие_помогите • 2 часа назад
Ответ дляВсім шампаньського
Вони вже можуть йти працювати. Діти-студенти - це здорові лоби вже.

Вишневий цвіт• 2 часа назад
Ответ дляВсім шампаньського
В реалиях автора пенсионеры должны быстрее умереть раз не выполняют ’функции’
автор Видящие_помогите • 2 часа назад
Ответ дляПані з калабані
Саме так.
ПуГоФФка• 2 часа назад
Ответ дляВсміхайлик
А как ещё женщина может реализоваться именно как женщина?
Пожалуйста, читайте
ПуГоФФка• 2 часа назад
Ответ дляЗабула що?
Мовчки.
Почему, можно и не молча)
ПуГоФФка• 2 часа назад
Ответ дляЗабула що?
Там мужик створив
У него еще и два дела в суде) админка и не админка)
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляПані з калабані
Крім того, всі ті, хто проїдає «пособіє» за кордоном теж мають бути повернені, якщо в них немає неповнолітніх дітей. Не тільки за принципом члена, а і за принципом матки також. Я б з них ще всі гроші взяла які вони «проїли» за цей час через майно. Або стягувати з грошей, зароблених на фронті.
ПуГоФФка• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я взагалі жінку без дітей за жінку не вважаю. Вона не жінка, а громадянка. І має виконувати свій обовʼязок.
Так ваше мнение не учитывается) можете поплакать)
Всміхайлик• 1 час назад
Ответ дляПуГоФФка
Пожалуйста, читайте
Ещё раз, в чем именно реализация как женщины? Карьера и прочее не имеет пола в реализации, только как мать и жена женщины могут реализоваться именно как женщины. Тоже самое, что мужем и отцом может быть только мужчина.
Отжигающая• 1 час назад
Ответ дляДайте згадаю
Давайте ссылку, піду голосувать 😁
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/10536 ось посилання
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляВсміхайлик
Я ж вам прикрепила скрин

автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляВсміхайлик
Саме так, бо в них же матка. Не використала матку за призначенням - іди використовуй тіло на фронті. Як це потребують від тих, хто має член.
Ліньки гуглить• 1 час назад
Ответ дляПуГоФФка
Байт, но глупенький такой)
Эта ловушка настолько очевидна, что я попаду в нее чисто из принципа
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
А, вы мужчинка?)
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляЛіньки гуглить
Та какая ловушка, чисто поприкалываться)
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляЛіньки гуглить
Вибачте, а де тут «ловушка»? Ви всі тихо мирно погодились, що наявність члена є призначенням для призову. Чому невикористана матка викликає в вас стільки обурення? Все дуже логічно.
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляПуГоФФка
А, вы мужчинка?)
Ні. Я мати і громадянка іншої країні.
Забула що?• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ви дурочка, чи да?
Обращеница• 1 час назад
Ответ дляПані з калабані
Боже, якесь кончене суспільство...
Ещё не все мужики пошли,а уже женщин отправляют
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Так використайте свій член нарешті, чого ви
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляОбращеница
То мають піти спочатку ті, хто має яйця? А після цього підуть ті, кто має яєчники? А чому не зараз? Особливо якщо ті яєчники не напрацювали на дитину? А працювали на тампони?
Лепетун• 1 час назад
Ответ дляБанан-барабан
Вже 33. Після реклами на порадниці, підписів на очах побільшало