Ответ дляZelenkа
Можна, я додам контакти у вашій темі?
У Білій Церкві працює
Центр допомоги внутрішньо переміщеним особам
за адресою бул. Михайла Грушевського, 6
(приміщення Молодіжного Центру)
Контактний телефон: 063 429 35 66
У Білій Церкві працює
за адресою бул. Михайла Грушевського, 6
(приміщення Молодіжного Центру)
Контактний телефон: 063 429 35 66
Вони допомагають, але з житлом у БЦ проблеми. Винайняти, навіть, практично неможливо. А безкоштовне з прийнятними умовами все зайняте.
Ответ дляZelenkа
Розгляньте Шкарівку, Фурси, Трушки, Піщану, ну Узин накінець, це щоб можна було доїхати нормально.
Мені особисто не потрібно, я сама з БЦ і здавала квартиру доньки, то знаю ситуацію. А так, да, в селах варіантів багато. В сторону Таращі, Сквири, Володарки. Але більшість хоче в місті.
Ответ дляanuta.sokol@yandex.ru
Ну зрозуміло, що тут краще, я тут зараз вдома. Ну Сквира не такий поганий варіант, маршрутки їздять. Фурси взагалі ідеально. Поздавали мабуть все, що раніше знімали студенти)
Ekaterina17• 14 апреля 2022
Ответ дляanuta.sokol@yandex.ru
Багато пустих хат
Сквира
Сам городок
Квітневе
Тихі села
Люди пускають за оплату світла
Сквира
Сам городок
Квітневе
Тихі села
Люди пускають за оплату світла
Ответ дляiryna _b
Там где село Даниловка ,то пока не рекомендую.
Там военные обьекты,которые бомбили в первые недели войны. Вроде все и разбомбили,но кто знает ,что у Путина в голове.
Мы маму вывезли как раз отдуда, жилье мамы без окон осталось.
Здається, це не Білоцерківський район