Щось відбувається....
мама любимой дони• 14 апреля 2022
Ответ дляmenina
Вже нічого цікавого не буде? Путін здох, москва згоріла...
Втонула
Татьяна 0285• 14 апреля 2022
Ответ дляVivaForever
прочитала такую версию сегодняшнего движения в небе рф
это не паника - это специальная тактика рассеивания внимания и отвлечения от главного борта, который отправил в мурманск ОЧЕНЬ важную и ОЧЕНЬ больную персону для ее последующей переправки на медицинском вертолете норвегии в госпиталь киркенеса. что это за персона - гадайте сами
Шось я таке теж чула, я звісно не вірю але в душі дуже сподіваюсь
frumoasa17• 14 апреля 2022
Ответ дляok1904
День не знали як збрехати...
Чого штати вигадували щось, то йде сам, то вже невпевнені, що може це робити.
frumoasa17• 14 апреля 2022
Ответ дляok1904
Інфовійна?
Можливо, щоб від себе увагу відволікти, але я впевнена, що удар не обійшовся без них
Black Umbrella• 14 апреля 2022
Ответ дляnatapri
А на какой странице про папилломы? А то я на последние сразу зашла
На 20 примерно или раньше )))
Там минутка открытий про паски и фаллические символы
НамСвоюРобити• 14 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
За версією соловїного помьота, Мацква ріпнулась від детонації і затонула від шторму. І тут не можуть не пиздіти. Слава ЗСУ!!!!!
Угу, бичок хтось з матросів (не)вдало затушив.
Неясно, що позорніше для флагмана!: чи від Нептуна, чи від недопалка.
frumoasa17• 14 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Плакали, бо почали переживати, чи візьме Україна до себе НАТО. Це ж треба, щоб флагмана чорноморського флоту потопила країна без флоту?
Хтось би розказував це раніше, сміх би тільки був.
ТеодорБастард• 14 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Заебись новость, телега взрывается прямо, надо бежать на Пикабу читать срочно) Вот просто ощущение, что мы все эту дуру лично утопили. Всей страной
Царевна Смеяна• 14 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Тим паче, що там вже носків вроді немає)
Нема(((
Це дуже-дуже грусно(((
ТеодорБастард• 14 апреля 2022
Ответ дляganzya1
З місця де ймовірно був бункер путіна щойно вилетів геліокоптер екстренної допомоги!? Кажуть путін – “всьо!”.
Хоч би правдою ця новина була
Не, ну подождите, так нечестно, мы ещё Москву не проводили, у меня коньяка не хватит в запасах ещё и на путина!