Ирина Ткаченко• 16 апреля 2022

Що прийнято приносити господарям на католицьку Паску?

Сім´я, що нас прихистила на ЗУ, католики. Завтра запрошують в гості на Паску.
Що прийнято приносити господарям на це свято? Солодкі паски наче католики не печуть. Вино, цукерки?
Буду вдячна за поради
Somik• 16 апреля 2022
Послушаю . Нас уже сегодня угощали штруделем и пасхальным пирогом , что завтра купить не знаю
Киппи• 16 апреля 2022
Принесите то, чем сами празднуете православную Пасху.
yasia__sv• 16 апреля 2022
Про солодкі паски Вас дезінформували, все печуть і їдять. Якщо є можливість, купіть панетонне і пляшку якогось вина
Kristina157• 16 апреля 2022
Их кулич,везде тут продаются,круглый такой, внутри дырка и яйцо лежит,у них вообще принято в этот день своими куличами хвастаться, у кого вкуснее)
Somik• 16 апреля 2022
Ответ дляKristina157
А я выпечку в виде барашков видела в маркете.,видимо это в Пасхе
4мама• 16 апреля 2022
Вино, сир, шоколад, кава.
elenze66• 16 апреля 2022
Ответ дляSomik
Баранчиків теж ставлять в кошик, коли йдуть святити паску.
MamaGalya• 16 апреля 2022
Ответ для4мама
Вино, сир, шоколад, кава.
Сир і кава тут зайві, як на мене.
4мама• 16 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
Сир і кава тут зайві, як на мене.
Ми винаймаємо зараз житло в Європі, вже другий будинок, друга країна. При заселенні компліментарний кошик від господаря - там фрукти, солодке, вино, сир, кава.
ShellyBelly• 16 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
Сир і кава тут зайві, як на мене.
Кому зайве? Взагалі ні. Де написано,що можна нести,а чого ні? І що страшного в каві і сирі?
Юся шопоголик• 16 апреля 2022
Мы в Польше, тут цветы почему то дарят на пасху, везде в магазинчиках продаются букеты тюльпанов и все гребут по два-три букета ну и бабки сладкие, тут пасок нет а бабки - это типа кексов с маком, цукатами и т.д.
MamaGalya• 16 апреля 2022
Ответ для4мама
Ну, Вам як біженцям напевно) у нас також кошики і з ковбасою, і з пивом роблять. Для мене це моветон. Я б не дарувала ні сир, ні каву. Солодощі, вино так.
MamaGalya• 16 апреля 2022
Ответ дляShellyBelly
Для мене це зайве, як і ковбаса, чай. Не розумію таких гостинців.
А так, можно нести все- яйця, м’ясо, консерви. Але для чого?
Dimonsan 03• 16 апреля 2022
Мы несём в корзине фрукты, вино белое и двух зайчиков
Dimonsan 03• 16 апреля 2022
Ответ дляЮся шопоголик
Цветы у них всегда продают в большом количестве
Sielo• 16 апреля 2022
В Польщі несуть квіти і випічку.
Goldig• 16 апреля 2022
Солодощі пасхальні
4мама• 17 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
Та ми ж не як біженці, як туристи. Просто на букінгу бронюємо собі. Звичайний компліментарний кошик. І раніше так само бувало, я вже конкретно не пригадую що саме, але завше якісь традиційні місцеві продукти та смаколики.