Mazdo4ka• Изменено 17 апреля 2022

Кто сталкивался?Оформление визы в Канаду и pesel в Польше

Заполняю анкету на открытие визы в Канаду.Там есть вопрос, пребываете ли Вы под защитой другой страны.Я никаких выплат в Польше не оформляла и никаких заявлений о просьбе защиты не подписывала.Но на песеле стоит штампик UKR, считается ли это защитой?Если нет, тогда что отвечать на вопрос: до какого числа Вы будете пребывать на территории Польши?
Светік• 17 апреля 2022
Автор,не очень вам помогу.Только то,что вы,как получали песель,сдавали же фото и отпечатки.Это и есть регистрация в этой стране.
Galyna1211• 17 апреля 2022
Ну захист як я розумію, це біженство. А песел це дозвіл на проживання і роботу? Ви подавались як біженка? Не знаю, враховуючи ситуацію і головне правило - ніколи не брешіть канадському офіцеру, я б вказала, що так і додала там в кінці скан/фото песеля зі штампом.
автор Mazdo4ka • 17 апреля 2022
Ответ дляGalyna1211
Ні, як біженка, ні.Тільки песель.Але з ним якраз і незрозуміло.Хтось каже,що це тільки ід.номер.Хтось каже що це автоматом просиш захист.Хотілося б дізнатися у тих, хто вже оформлював і отримав візу, що вони писали.
автор Mazdo4ka • 17 апреля 2022
Ответ дляСветік
Так, це здавала.Але це була їх вимога.Я запитала в ужонді, якщо я захочу виїхати, ніякої мат.допомоги отримувати не буду.Вона відповіла, ніяких проблем виїжджаєте і все, а ось якщо виплати отримував, тоді треба кудись поїхати та написати заяву про відмову від виплат
автор Mazdo4ka • 17 апреля 2022
Ответ дляGalyna1211
Захист і біженство це різні речі.Але як той захист проситься хз😒
Galyna1211• 17 апреля 2022
Ответ дляMazdo4ka
Я оформлювала анкету, але з України, ось у травні їду здавати біометрику в Варшаву. Ви звертались у группу на фейсбуці Українці в Канаді:біженство, імміграцвя, притулок. ?
Марфа Васильевна я• 17 апреля 2022
Песель- это инн. Его может получить любой человек в любой стране, даже турист. На вашу ситуацию он никак не должен повлиять. В Польше вы можете пребывать 180 дней. Вне зависимости от наличия Песеля.
9554049c• 17 апреля 2022
Выше верно написано,песель ни на что не влияет,просто цифровой код в Польше. Сестра была в Польше,пока ожидала визу в Англию,песель получила,выплаты получила,дальше визу в Англию получила и в пн уже прилетела ко мне,сейчас оформляет все выплаты и легализируется здесь
Светік• 17 апреля 2022
Ответ для9554049c
А подскажите,какие выплаты в Англии?Утверждают,что нет
9554049c• 17 апреля 2022
Ответ дляСветік
Есть единоразовая выплата 200 ф,ещё не получила,т.к праздники,со вторника поедет в council. + Universal credit тоже теперь доступен,это помощь от государства,если Ваш доход не достигает определенного уровня по весомым причинам, на эту помощь онлайн заявку она уже подала. Сумма у всех разная,зависит от расходов, количества детей,инвалидности .
Светік• 17 апреля 2022
Ответ для9554049c
Спасибо.Собираемся тоже.Для понимания что к чему.
автор Mazdo4ka • 18 апреля 2022
Ответ дляGalyna1211
Ні, не зверталася.Дякую, що підказали, зараз подивлюся.
Mariya_S• 26 апреля 2022
Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, вы всей семьёй едете? Нужно ли от второго родителя доверенность на вывоз ребёнка?
юлия562• 28 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Добрий день! А ви заповнювали анкету на cuaet
в Канаду в Україні? А потім спеціально їхали до Варшави, щоб здати біометрію.А ви не знаєте? при заповнюванні анкети дозвід потрібен від батька дитини,про виїзд за кордон .І ще підкажіть, якщо візу і в паспорт вклеїти,то треба довго чекати там уВаршаві.Вибачте будь ласка.
Galyna1211• 28 мая 2022
Ответ дляюлия562
Добрий день. Так, я заповнювала анкету в Україні. Потім записалась на подачу біометрії у візовий центр у Варшаві. Зїздила потягом, там 15 хвилин на здачу і вільні. Я за добу повернулась в Україну. Щоб отримати вклейку ви маєте десь в Європі податися і лишитися чекати паспорт, зараз тижнів 6 ть, є люди з кінця березня чекають.Я не лишалася, повернулася - через тиждень мені на електронну пошту прийшла електронна віза дійсна до середини листопада, ще через кілька діб прийшов дозвіл на роботу в Канаді. Багаторазову візу я буду робити вже в Канаді, це легше і швидше. Щодо дітей (я подавалась лише сама, я бездітна) те, що я читала і бачила - на дитину треба зробити окрему аплікацію (багато хто дитину просто вказував лише в своїй анкеті і дитині не давали візу). І так, якщо є дозвіл, на англійській перекладений (навіть не завірений), я би прикріпила, щоб було найменше питань. Бо, раптом запросять додатково, це час туди-сюди його слати. Дітям не потрібна біометрія, ви можете самі зїздити до Варшави.
юлия562• 28 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Велике дякую!