Meghalaya• 17 апреля 2022

А вы сейчас предпочитаете безнал или стараетесь сразу снять деньги с карт?

зарплаты, пенсии которые приходят на карты.
KateFrosty• 17 апреля 2022
70/30 безнал наличка

mariya59• 17 апреля 2022
Безнал
галлея• 17 апреля 2022
Только наличка.. с меня хватило тысячных толп в кассу банка.. оккупировали город в первый день войны.. те, у кого нет налички очень пострадали. За обналичивание с карт - платить барыгам проценты..иначе не снимешь. Это издевательство над людьми
Анна-3006• 17 апреля 2022
Всегда наличку снимаю
Sephia• 17 апреля 2022
Наличка есть немного, но при возможности оплачиваю по безналу.
Сейчас наличку можно снять на каждом шагу, в аптеках, магазинах сами все предлагают. Но не люблю носить нал с собой, поэтому стараюсь картой
MamaGalya• 17 апреля 2022
На карті більше всього. В налі валюта.
Kate04-ecfa• 17 апреля 2022
В мене майже все на карті..
В т.ч. І гривневі заощадження. Сама не знаю, що з ними робити далі, враховуючи те, що пишуть про подальшу долю $
marata• 17 апреля 2022
Безнал
iirbis• 17 апреля 2022
В нас в п´ятницю тільки перший раз з початку війии банкомат зарядили. Приватбанку

mamma nast• 17 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa
В мене майже все на карті..
В очередной раз держава пройшлась по населенню. Це при том, що зараз продають валюту.
Babylady• 17 апреля 2022
Ответ дляKate04-ecfa
В мене майже все на карті..
А что пишут про доллар?
Стрекозявка• 17 апреля 2022
Фифти фифти
ёжовые рукавицы• 17 апреля 2022
50/50
25Lida• 17 апреля 2022
Я з самого початку війни не стала знімать гроші з картки. Подумки себе ругала, але одночасно це рішення мені давало якусь надію і віру, що все буде добре. Так і продовжую робити. Але в нас відносно спокійний регіон. Якщо б жила на прикордонних территориях, то б перевела в нал аж бігом, я так думаю.
mamma nast• 17 апреля 2022
Ответ дляBabylady
А что пишут про доллар?
Доларові вклади видають в гривні.
english book• 17 апреля 2022
Готівка перебільшує зараз.
Але гроші не знімаю всі одразу.Вони зберігаються на картках .Банкоматів біля мене достатньо,можна зняти будь коли.Навіть у важкі дні березня готівку знімала без перешкод.Сама дивувалася,що банкомати були з гривнею.
freedom_2015• 17 апреля 2022
Плачу тільки карткою, як і бабуся 85р.(з нашою допомогою звісно) зараз проживаємо в опі світу, в глухому селі,але навіть тут в магазині і на ярмарку всюди приймають платежі карткою
Чаюри• 17 апреля 2022
Ответ дляfreedom_2015
Это просто вам так повезло. Я бы все сняла с карты, только негде, но у нас хотя бы эти карты принимают, у папы уже нет, хоть жри ее.
amoa• 17 апреля 2022
Ответ дляmamma nast
Доларові вклади видають в гривні.
Так не первый раз уже такое.

Marina..• 17 апреля 2022
только наличка, так как может быть сюрприз на кассе по типу не работает терминал.
Но снять деньги тоже не всегда просто.
english book• 17 апреля 2022
Доллар с понедельника можно купить в банках. С отклонением от оф.курса на 10%.
Эта же цена сейчас в обменниках Киева.Так что разницы нет, где покупать доллар.
MamaGalya• 17 апреля 2022
Ответ дляfreedom_2015
Якось не віриться.
Бо я в невеликому місті і маленькі магазинчики-вагончики беруть тільки готівку. Як і на базарі в овочевих палатках. Картки тільки там, де кассові апарати стоять.
Brita• 17 апреля 2022
Налички гривен 300. Все деньги только на карте.
freedom_2015• 17 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
Якось не віриться.
Але так і є) день коли не працював термінал оплачували на картку хазаїна магазина. Два магазина працюють в нас і обидва приймають безнал. Раз на тиждень ярмарка і там в них теж термінал з собою.
freedom_2015• 17 апреля 2022
Ответ дляЧаюри
В нас зняти нема де, треба їхати 30 км, але і там черга і пустий банкомат. Бензина у людей нема у Київ їздити, тому тільки картка. Але в нас вже кілька років термінали в магазинах сільських і пенсію місцеві на картку отримують майже всі, бо пошти нема після реформи
Diamond_777• 17 апреля 2022
Безнал, но пару тысяч всегда должно быть налом. Это о гривне.
gizma2019• 17 апреля 2022
наличка, на кате оставляю пару тысяч только для платей и пополняю по надобности
HupBaHa• 17 апреля 2022
70 карта, 30 наличка
magistralchimik• 17 апреля 2022
Налом только 1500 грн. Остальное всё на карте. Везде плачу картой.