Хочеться щось особливе в цьому році.
Ответ дляБеточка
Журавлина сушена - смакота.
Дякую, думала теж про неї.
Ответ дляmaxim77
Где покупаете сушеное манго?
В Атб даже появилось, там где сухофрукти в пакетах.
Space_girl• 17 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
Тогда она станет такой же мокрой, как мороженная
Тогда не знаю даже (
Может поискать сушеную клюкву?
Ответ дляemerald_88
Так, тьфу.
Але я про те, що не треба відкладати життя на потім. Тим паче, что Великдень і раніше не припускав гучного святкування з піснями і плясками, це завжди було церковне свято, а не попойка. Тому мені не зрозумілі претензії щодо святкування в цьому році
Открою тайну … люди «последний день, час» могут проживать. И в мирної время. НЕ тяните мысленно такое!!!!!
Ментальная жертва=жертва в жизни))))
Ответ дляАllAVERA
Ментальная жертва=жертва в жизни))))
Ну глупо отрицать, что мы в опасности.
Да, и в мирное время тоже не стоит откладывать жизнь.
Да только тема вообще не об этом.
Ответ дляemerald_88
Ну глупо отрицать, что мы в опасности.
Да только тема вообще не об этом.
Курпатов «не надо пофигизма» почитайте про понятие безопасности. И ее ощущения;)
Скажу честно мне было тревожнее в Гамбурге в одном из районов, чем сейчас (24.02) в Киеве …
Попадание ракеты и агрессивность мигрантов не равны в процентном соотношении.
МельничукОля• 17 апреля 2022
Ой, ЗУ св´яткує з розмахом завжди, будемо пекти паску, коржики, горішки, коптити та запікати м´ясне, голубчики, весняний салат. Кочене можна заморощити, та потім ціле літо доставити та коштувати. В на тихо, городи обсіяні. Люди, невідчули те, що пережили інші, і таке враження, що їм все байдуже, тривога - ніхто не реагує. Якось так, а мене - бісить.
Ответ дляАllAVERA
Я не совсем понимаю, вы пытаетесь подвести меня к тому, что не нужно праздновать Пасху или что?
Ответ дляМельничукОля
Це дуже добре, що хоча б частина людей в нашій країні не відчула жаху війни.
Галочка Заим• 18 апреля 2022
Ответ дляmaxim77
Где покупаете сушеное манго?
В моєму місті є магазини з такою продукцією або інстаграм