Домой....мол надо экономику поднимать.
Кто-то ещё слышал подобное?
Ответ дляKate04-ecfa
А от мені просто цікаво - хто нестиме відповідальність, якщо щось прилетить в будівлю, в якій працюють люди, яких ’викликали’ на роботу?
Це мабуть як і в ковідні часи - тисячі їздили в метро, бо ’треба’ в офіс, при тому, що ту роботу спокійно можна вдома робити онлайн. Ну от не розумію я тих роботодавців і ще раз радію, що в мене дуже лояльне керівництво
Куча людей продолжают работать с первого дня войны. У нас разрешили писать особо боящимся заявления на увольнение
Ответ длялюбительница
Так отож...то небезпечно повертатись, то повертатись треба, бо треба. Треба для чого???? Якщо я розумію, хліб пекти, будувати, все те, що треба присутності людини. А от людям, які мають роботу суто паперову, їм чого?
Але я думаю, тут все на розгляд самого керівництва тої установи, де працює людина. Також можно взяти відпуск, правда за свій рахунок. ( якщо я не помиляюсь)
Я думаю, тут все просто. Покупать продукты, одежду, товары личной гигиены, коммунальные и тд, тем самым создавать круговорот денег в стране, выплачивать налоги, пополняя бюджет
любительница• 18 апреля 2022
Ответ дляАлeнь
Тоді не розумію, навіщо казати, що небезпечно повертатись.

Ответ длялюбительница

Так привлекают работающие слои населения, а отпугивают все бабушек, дедушек, неработоспособных, которые просто реально грузом будет.
А вообще правду говорят - стрёмно, угроза есть, но жизнь не останавливается
любительница• 18 апреля 2022
Ответ дляАлeнь
Вы правы
Ответ дляKate04-ecfa
Ви можете не виходити на роботу. Трудового примусу в нас немає, звільніть місце для тих хто готовий працювати.