...ALENA...• 18 апреля 2022

Чмоня записав відео до пуйла

https://t.me/c/1376582335/15099
автор ...ALENA... • 18 апреля 2022
Згоден на обмін . Він- жителі Маріуполя і військові.

Питання чи потрібен він пуйлу?
bejalla• 18 апреля 2022
Какой обмен? Он хочет так легко отделаться, пусть срок отмотает сначала
Amalpi• 18 апреля 2022
Пусть судят открытым судом, мы хотим знать правду, кто, чего, куда.
НамСвоюРобити• 18 апреля 2022
Ответ для...ALENA...

Питання чи потрібен він пуйлу?
За Марік?
Навряд чи.
Хоча з іншого боку, вивід військових = захоплення повне Маріка і можливість війська перекидувати на Схід.
НамСвоюРобити• 18 апреля 2022
Ответ дляAmalpi
Арестович вже озвучив, що типу він сам не сильно й потрібний, бо його поплічники всю інфу дають.
Так що обміняють при нагоді.
Shipowner• 18 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
За Марік?
Навряд чи.
И мирных
Если выведут,тогда и можно херачить их военных
Они на это не пойдут,это живой щит,как Херсон и многие другие города
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ для...ALENA...

Питання чи потрібен він пуйлу?
В не Чмоня, а Кісєнька
автор ...ALENA... • 18 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
В не Чмоня, а Кісєнька
Я ще читала Мертвечук. Але чмоня йому більше підходить
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ для...ALENA...
Я як згадаю, як Марченко на весіллі сина благословила і бажала жити ’как мы с Кисенькой’ А Кісєнька стояв збоку.... маленьке, зморщене, скособочене, голівкою лисою киває, як китайський болванчик)))) і Кісєнька