Розумію, що війна, але чесно не можу вже дивитися новини. Просто не витримую. Життя триває, і мусимо призвичаюватися. Хто планує відпочивати в цьому році і де?
Ответ дляОленаЯ
Автор, а я б землю цілувала біля свого дому, і стіни, вже ’навідпочивалась’ на Львівщині майже два місяці. Я б із задоволенням город посадила, дім прибрала, паски спекла. Як гарно ми жили і не розуміли цього, весь час чогось не вистачало.
А я дома. Только дом мне не дом без мужа, а когда его увижу, не знаю.
Мелитрисса• 19 апреля 2022
Мне бы ваши проблемы, тут бы хоть жрать было за что и в дом не прилетело и достаточно.
baluevadara• 19 апреля 2022
Как-то не до отдыха сейчас. Максимум, что светит - прогулка в парк, лес, на речку.
Наверное, не время сейчас для отдыха.
А после победы, конечно бы хотела в Карпаты, на море, за границу
Наверное, не время сейчас для отдыха.
mirka-milka• 19 апреля 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Бред полнейший. Я должна своим детям сказать мы не поедем отдыхать, потому что кто-то не может?
А вы с какого города бежали ,просто интересно?
ShalenaBdgilka• 19 апреля 2022
Ответ дляmirka-milka
Днепр
Ответ дляVlada-Maria
Дівчата, вибирайте Косівщину, Верховинщину, Вигоду, Болехів... там навколишні села -така краса. Карпати -це не тільки Буковель чи Яремче. Щакінчиться все- приїжджайте, допоможу, підкажу)
Люблю Татарів , Яблуницю. 🥰
В Буковель їздимо на озеро молодості подивитися і на підйомники))) ніколи там не зупинчємось, просто виділяємо пів дня.
Ой. Не тривожте душу
Хотіли в Турцію як зазвичай на початку літа, потрім восени кудись в романтичне на 15 років весілля . Може острів ..якийсь думали. Ага(
Наразі живу в морському місті.
Скучаю за чоловіком
Відпочинком я це точно не назву, да і вряд чи поїдемо в ближній час. Як закінчиться війна, будем насолоджуватися домом і один одним
Наразі живу в морському місті.
Скучаю за чоловіком
mmi583@mail.ru• 19 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Не плануємо, хоч маю кошти і тд, тут особисте ставлення кожного, я внутрішнью не можу собі дозволити їхати на відпочинок поки війна, гинуть люди і хтось голодує(
Аналогічно. Навіть не думаю уже. А плани були ого ого.
Не зможу морально відпочити знаючи що гинуть люди, діти.
Благодарная Свинья• 19 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
а ви уявляєте собі зараз Львів?
Підказка: пустих готелів немає
Есть красивые квартиры по 30-50 тыс/мес. Чем не вариант для жены программиста?
Благодарная Свинья• 19 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
А ви щось знаєте, як почуває себе зараз ІТ сектор?
Ось для ознайомлення
Работники сектора обычно с накоплениями, а не ’от зарплаты до зарплаты’ жили. К тому же рынок ИТ интернационален.
Выехал из Украины - и будь здоров.
Ответ дляБлагодарная Свинья
Выехал из Украины - и будь здоров.
перечитайте посилання, потім поговоримо. Бо щось чужі гроші, зазвичай, всі добре рахують.
Зараз в ІТ індустрії:
- немає впевненості, що твій проект не закриють завтра
- на 1 ІТ девелопера приходиться 5-10 ’ртів’, часто ІТ-вець є чи не єдиним годувальником ’великої родини’ - не лише дружина \ діти, а ще батьки \ брати \ сестри, т.к. 70% без роботи
Зараз в ІТ індустрії:
Ответ дляE-ducate
Ось для ознайомлення
До речі, не тільки айті так. Європа, Америка насправді настільки у бюрократії заплутались, що нам зараз вкрай важко реалізувати проекти, які ми вели у мирний час. Купа довідок, дозволів. Доведи, що не верблюд і що не буде співпраці з окупованими територіями.
Благодарная Свинья• 19 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
Зараз в ІТ індустрії:
идет война, люди и на оккупированных территориях как-то умудряются зарабатывать, а тут сопли ’немає впевненості, що твій проект не закриють завтра’. Да тут читаешь новости - сегодня дом есть, завтра дома вместе с его жителями нет! Или бац - прилетела ракета, и твоей работы просто не стало физически.
Насчет ’на 1 ІТ девелопера приходиться 5-10 ’ртів’’. ’Рты’ можно и в Европу отправить. Раз без работы, значит, в зоне боёв, а, значит, лучше туда уехать и там ’отдохнуть’ в качестве беженцев. Относительно бесплатно. Если они не в зоне боев, то те, кому 18-60, могут что-то поискать для заработка, если решили остаться. На х** сесть и рыбку съесть нынче проблематично. Пора настала булки размять. Или ІТ девелопер обязан нести бремя родовой палочки-выручалочки, а вся толпа иждивенцев будет просто дома сидеть?
В общем, рекомендую ознакомиться с положением, например, мариупольских металлургов, а потом подумать, жалко ли положение этих самых ИТ девелоперов.
Olenka_bum• 19 апреля 2022
Ответ дляОленаЯ
Всі батьки оберігають, але діти повинні розуміти і вміти співчувати, бути солідарними.
’повинні діти’...(
У вас своє бачення у автора своє бачення. Чому ви вважаєте, що маєте моральне право надавати поради чого саме повинні діти автора? Чим допоможе дитина автора іншим дітям якщо залишиться вдома, а не десь поїде?
Чому хтось вважає за необхідність ’розпоряджатися’ та коментувати кому та куди саме їхати? Чому так активно засуджують людей із ЗУ? Чим вони відрізняються від мешканців Києва, Харкова, Одеси?
Хто дасть гарантії, що завтра не постраждає дитина із Закарпатської, Івано-Франківської чи іншої західної області? Хто запевнить в безпеці населення області, в яку на сьогодні не прилетіла ракета, що і завтра та через тиждень не буде там лиха? Чи всі повинні сидіти в країні лише по тій причині, що хтось так вирішив самостійно і не вивіз сім´ю, то і інші повинні слідувати даному прикладу?
Чомусь я тут бачу тільки осуд, та не зустріла жодного логічного пояснення .
Твльки те, що хтось ’зайняв чиєсь місце в Європі’. Люди, ви це серйозно? Справді? Чи крім Польщі вам більше немає куди поїхати? Чому сама Польща приймає, а наші співмешканці ’забороняють’, та диктують хто має право виїзжати, а хто повинен бути в Україні?
Коли це було введено обмеження по пересуванню між країнами?
Чим ви кращі від ’освободителей’?
Чому ви в таких ствердженням прикриваєтесь ’патріотизмом’?
Чим ви кращі від ’освободителей’?
Благодарная Свинья• 19 апреля 2022
Ответ для4мама
Я в Європі за приблизно таку ціну будинок винаймаю.
Некоторым особо дорог Львов. А для обеспеченных граждан всегда есть варианты. Некоторые вон в космос летают: на земле всё изъездили, надоело.
Как ехать отдыхать, когда в Украине траур каждый день?
Не могу даже думать о чем-то, кроме войны и ее жертв (
Сегодня видео попалось, где мама просит маленького мертвого сына глазки открыть(((
Пишу и опять плачу. Весь день это видео перед глазами.
Ну, блин, хоть капля эмпатии должна быть!