Valli-valli• 19 апреля 2022

Війна буде довго, що з відпочинком

Розумію, що війна, але чесно не можу вже дивитися новини. Просто не витримую. Життя триває, і мусимо призвичаюватися. Хто планує відпочивати в цьому році і де?
sosnovskaya• 19 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Є люди, яким для відпочинку не потрібно море для купання)) я люблю на нього дивитись, бути поруч, дихати, але не заходити. А якщо є басейн, то взагалі клас.
нема бассейну.
)))

Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Дівчата, хто в Болгарію збирається, врахуйте, що у них поселення масове в околицях Сонячного берега. Вони через Стамбул збираються добиратись, читаю в групі.
Болгари їх самі будуть шкварити після фото з Бучі і інших міст. Підтримка дуже велика.
Ми в 2015му були в Албені, то болгари москалів чмирили на кожному кроці)
diana2201• 19 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
В мене зараз магнолія зацвіла, вперше, нарциси, нутрія народила... з якого фіга я це маю якомусь вошивому москалю дарувати? Хай здихають потвори, і пошвидше, чим можу - буду нашим хлопцям помагати цю саранчу нищити
Класс 😍
Rina_europa• 19 апреля 2022
Ответ дляzam2007
читаю тему и обалдеваю
нас бомбят, мы теряем все имущество под 0, работа под 0, у нас каждый день гибнут дети и ой, як це я про відпочинок ще не подумала...куди ж мені поїхати
плануйте, дівчатка, плануйте. Что на западных партнеров пенять, когда сами такие
я тоже в шоке с наших клуш, впрочем, как всегда...
ИринаКа• 19 апреля 2022
Ответ дляzam2007
читаю тему и обалдеваю
Ви не їли до війни, щоб дітей Африки підтримати? Планування - це віра в майбутнє, а без віри жити не можна.
Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляAlisaLib
Нажаль, болгари в більшості русофіли.
Не погоджусь, бачила на аласні очі зовсім інше. Можливо, ще від регіону залежить
Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
У моїх дітей в Албені в червні табір заброньовано. Не знаю, як буде
Албена ми туди 3 роки їздили, поки дочка маленька була
Бася-Мася• 19 апреля 2022
Планировали Канарские острова. Не поедем. Не в деньгах дело. - они отложены и ни на что их другое не потратим. Морально не можем уезжать на отдых, когда страна так пострадала.
Будем восстанавливать, а отдых потом.
нова_Я• 19 апреля 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
Наверное, в этом году для многих и Бердянск за счастье был бы.
Та Бердянск оккупирован же

Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляОленаЯ
Тим, що ті, хто не зотів це терпіти - не залишився иам, а ті, хто хоиіли, то там і зараз, і своїй дитині говорить, що навіщо ти мені це фальсифіковане відео присилаєш, Вас там не бомблять. Люди виїхали, з нуля життя відбудували, а зараз упирі посягають на всю країну, визволяють тих, хто не просив і не гукав їх. Тяжко Вам це зрозуміти, тоді читайте книги.
Що ви верзете? Яке відео фальсифіковане? Зовсім вже в своїй ’святості’ куку? І не вам мені розказувпти про розуміння, святенниця рокахушна ви наша
meli5a• 19 апреля 2022
Буду пахати поки є можливість.
Відпочивати ніяк не буду, звикла вже, 5 років не хожу у відпустку.
РойЛеля• 19 апреля 2022
У нас на рік вперед заброньований Шацьк.
Як буде війна не дай Боже ще в липні, то нікуди не поїду. Та й страшнувато якось. Там кордон білорусь, може бути заміновано в лісах. А озеро в лісі.
Любимо Шацьк. Це буде єдиний шанс відпочити, але не певний.
Море ніяке не плануємо, навіть якщо випустять чоловіків. Думаю, гроші треба берегти. Рік буде дууууже важкий
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Що, якою мовою Ви пишете? Моя колега свохй мамі в Донецьк скинула відео Житомирської траси, коли тікала з під Києва, а мама їй сказала, що у Впс там все добре, Вас не обстрілюють і не бомблять, то відео фальсифіковані. Колега сама знімала.
YourNastasya• 19 апреля 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
В планах Турция или Черногория
Я сейчас с детьми в Греции. Тут до Бодрум 20 минут на параходе, думала снять отель на два месяца там. Меня агент отговорила, сказала, что Турция принимает рашу и народ озлобленный и могут быть проблемы.
lenchik maha• 19 апреля 2022
Поеду только в украинский Геническ или Скадовск, или Бердянск)) и только при условии, что к тому времени муж приедет домой с победой!!!
gamachok• 19 апреля 2022
Автор, а ви з якого міста?
Війна надовго - це звідки такі прогнози?
YourNastasya• 19 апреля 2022
Я уже так домой хочу. Никакое море на радует. Еще и терки с девочкой, что нас приняла на бытовом уровне,
Детям делала раннее бронирование в лагерь оплатила всю сумму. Лагерь в Грибовке пишет, что готовится принимать деток. Надеюсь может они отдохнут.
Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляОленаЯ
Міц брат майже два роки там боронив країну, втратив здоров´я, ми з чоловіком допомагали весь час. Мої діти знабть, що там війна була, що російський президент рлзв´язав її і не хоче миритися. Що там багато діток втратило житло, батьки роботу, загинуло багато. Ми допомагаємо громадою громаді на Донбасі всі роки, допомагали і зараз ще активніше допомагаємо ЗСУ.
І? Що далі? Не відпочивали ні разу, не засміялись, ні наодну забаву не пішли в прсипанні попелом жили всі 9 років? особисто ви з чоловіком там були, без примазування до брата? А інші і були, і похоронки отримали, і допомагали, і дітки їхні все знають не гірше ваших. Але тим не менше не тичуть, на відміну від вас, нікому під ніс свою показушно-теотральну, на публіку, страдальність. А ще ті, хто зазирнули в очі смерті, знають, що живий має живе гадати, як казала моя бабуся, жити і за тих, хто вже пішов
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляYourNastasya
Жартуєте, який табір в Грибіаці, там небезпечно. Ми недалеко щавжди відпочивали, тепер наше море - табу.

olechka_uli• 19 апреля 2022
Для мене в цьому році найкращий відпочинок був би вдома, без сірен, вибухів та тривоги на душі за наших людей, діточок та хлопців на фронті. В мене чудове місто, чудовий дім, нікуди не хочеться, окрім як пройтися по центру міста вночі, зайти в улюблений ресторан та нормально виспатися . Молимося за ВСУ, хай господь поможе всім нам
illaria-k• 19 апреля 2022
Ответ дляGritvik
Життя триває як??гинуть чоловіки, діти,жінки...
Не знаю я навіть з малюком коли бавлюсь не можу посміхатись, просто не можу, який там відпочинок.Коли всюди біль сльози смерть
За это время родилось 27 000детей.

если хотите, обращайтесь.
Несколько сеансов проведу бесплатно.
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляolechka_uli
100%
Еленка14• 19 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
А я дуже жалкую, що завжди відкладала відпочинок. Ми гатили гроші в будинок, в машину, а треба було подорожувати. Я ніколи не була в Херсоні, в Криму, не була навіть в Києві і тепер жалкую, так як не застану вже тих міст,якими вони були НІКОЛИ. Мріяла з´їздити на рожеве море(
А ще Харків красень
ShalenaBdgilka• 19 апреля 2022
Ответ дляYourNastasya
Не спорю, мы если поедем, то не в отель. Там этих нет
Greta-a060• 19 апреля 2022
Ответ дляAgriaCat
фото
Боже, вот она , моя заветная мечта.
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляЕленка14
А ще Харків красень
В 2021 вдалося побувати в Харкові і Чернігові - обидва міста гарні, кожне по своєму, як жаль, що їх так понівечили.
VShpak• 19 апреля 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
В планах Турция или Черногория
После такого … Точно не Турция …
ShalenaBdgilka• 19 апреля 2022
Ответ дляVShpak
После такого … Точно не Турция …
Та ну блин, везде есть такая сволочь, в том числе и у нас
zam2007• 19 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
послала бы я вас в харьков, только в бога бы поверила бы
і майбутнє б ваше закінчилося лише мрією до завтра дожити
И Харьков вам не Африка, а часть страны между прочим, вашей страны, если не вкурсе, это не другой континент, и который стоит, чтобы мрази дальше не прошли и ваших детей бомбить не стали
выйду с темы, чтобы бан не заработать
Teremok_• 19 апреля 2022
Ответ дляОленаЯ
Автор, а я б землю цілувала біля свого дому, і стіни, вже ’навідпочивалась’ на Львівщині майже два місяці. Я б із задоволенням город посадила, дім прибрала, паски спекла. Як гарно ми жили і не розуміли цього, весь час чогось не вистачало.
Мої думки... на дачі троянди, ожина закутані пропадають, але дача там, куди ще не можна(