Valli-valli• 19 апреля 2022

Війна буде довго, що з відпочинком

Розумію, що війна, але чесно не можу вже дивитися новини. Просто не витримую. Життя триває, і мусимо призвичаюватися. Хто планує відпочивати в цьому році і де?
ксюша2010• 19 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Я навіть заздрю тим в кого є бажання відпочити, і просто знаходжусь в такому стані напруги як в вузол зв’язана( не можу навіть дозволити собі жити як раніше((( всі плани і мрії на потім після нашої перемоги
Може це і не правильно, ну от так в мене(
Аналогично

sunflower79• 19 апреля 2022
Ответ дляSpace_girl

Какой нахер отдых?
Согласна!!!
Элли Иванова• 19 апреля 2022
Ответ дляartdeco
В Чорногорii будете змагатися з руським миром, я правда впевнена в нашiй перемозi, але вони понакупляли там житла ще 7-8 рокiв тому((
Так а где они не накупили? Испания, Италия, Турция, Черногрия, Хорватия, Греция, Болгария... Получается, теперь туда никогда не ездить? А куда тогда?
artdeco• 19 апреля 2022
Якщо не мрiяти, не мати планiв, то нащо перемагати тодi? Треба мотивацiя. Просто не треба привязка, коли точно це буде. Скоро, найближчим часом.
А то тут починають ’вiйна надовго’, вити хочеться.
Goldig• 19 апреля 2022
Ответ дляSpace_girl

Какой нахер отдых?
Война войною а отпуск по расписанию. 😉
То правда жизни..для некоторых
автор Valli-valli • 19 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Автор,извиняете,но вы какая-то неадекватная.
Люди бегут от войны и молятся каждый день,чтоб она закончилась и тут вы -война будет долго,куда ехать отдыхать?
Хоть бы совесть имели такое писать.
Якщо вам не цікаво, то не читайте, ідіть в інші теми.
diana2201• 19 апреля 2022
Ответ дляОленаЯ
Автор, а я б землю цілувала біля свого дому, і стіни, вже ’навідпочивалась’ на Львівщині майже два місяці. Я б із задоволенням город посадила, дім прибрала, паски спекла. Як гарно ми жили і не розуміли цього, весь час чогось не вистачало.
Да, мы жили в раю 😢
Муркамурковна• 19 апреля 2022
В мене др через 2 тижні, повинні були летіти відпочивати.. Загорати, купатися і пити шампанське.... Зараз в мене тільки одне бажання... Що б всі були живі, цей жах закінчився і всіх обняти.. Нахер мені той відпочинок.... Я краще ще одного броніка куплю
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Аналогично, не представляляю как отдыхать, веселится и тусить
Есть возможность уехать в Грецию к родственникам но это откладываю на случай крайней ситуации когда надо будет ехать детей спасать
Мене чоловік з перших днів війни випихав за кордон - багато варіантів, нас чекали, для нас тримали місце, але в мене якийсь внутрішній тормоз, зараз сидимо біля кордону, що якщо щось екстра, то дітей вивезти швидше, ніж з Києва.

mamarama• 19 апреля 2022
Я сейчас отдыхаю в Европе, блин, нахрен мне этот отдых
Поэтому летом, подозреваю, только Коблево светит на один день, если там не будет заминировано.
А так работать и работать, работы много будет у нас после войны.
Goldig• 19 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
На допомогу від ЮНіСЕф будете відпочивати?
Kusalochka• 19 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Хоть бы совесть имели такое писать.
Чего? В салонах красоты на ЗУ аншлаг. 95% местных. Рестораны и парки тоже забиты. Пол Украины живёт обычной жизнью и у себя дома.
автор Valli-valli • 19 апреля 2022
Ответ для Vogel
Ні. Мені не положено(
ТриАна• 19 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
Я тоже подумала, что Киеве. Не могу только понять ’годую пенсіонерів’ 🤔 пенсии платить не перестали, размер их стабильно низкий, продукты по таким же ценам. С одной стороны похвально. С другой, странно. Или Вы и после войны и до так делаете? Я тоже из Киева и жизнь пенсионеров стабильно такая же.
Тут же справа не в їх пенсіях і тому що гроші в них є, хтось погано ходить, хтось лежачий, комусь інсулін і такі інші ліки треба, його треба пошукати по кількох аптеках, а мені швидше пробігтися по кількох аптеках, сусід знизу в нього інсульт стався на восьмий десь день війни, тепер дома погано пересувається
Ну я така що кошенят собачок завжди годувала
Тепер ще побачила що безхатькам їжу складають і біля смітників лишать с записками і теж роблю, часи страшні і біда в усіх. Ще більша
Goldig• 19 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
Ні. Мені не положено(
От бідненька..ну нічого..
osik22• 19 апреля 2022
Я незнаю, що завтра буде, за відпочинок навіть не думаю. Планували на 2 неділі виїхати з дому, на Паску приїхати, а тепер просто розривається душа. Біля нашого селища йдуть бої, додому не можна. Гроші закінчуються, роботи немає. Якась депресія чи що.. Не хочу ніякого відпочинку, просто хочу на Великдень додому, хочу, щоб вдома пахло випічкою і все...
harchushyn• 19 апреля 2022
Ответ дляmamarama
Автор питає про відпочинок ’підчас’ війни, а не після.
автор Valli-valli • 19 апреля 2022
Ответ для Vogel
От бідненька..ну нічого..
Нічого. Не жалійте.
Ружье мое• 19 апреля 2022
меня дочь на месяц отправила в Краков с мамой , ей 82 года . Мы с Запорожья .Приехали на платном поезде , потом автобус , сняли жилье.
Третий день здесь , морально конечно отдыхаю , народ в центре гуляет, сувениры, вкусняшки, мне так странно , отключила приложение Тревога , и как в параллельной реальности. Но домой хочу очень, там муж . Хотя обычно я в отпуске за границей 2 раза в год, люблю путешествовать , но сейчас не радует...

diana2201• 19 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
Не планирую отдых. Разве что семьей по ЗУ поездить. И это только потому, что мужу точно не вручат повестку. Иначе бы дома сидела.
Знакомому вчера вручили , где -то село под Черновцами
ОленаЯ• 19 апреля 2022
Ответ дляmamarama
Небезпечні наші моря, ліси, луги стали.
yulseva• 19 апреля 2022
Ответ дляОленаЯ
Я б не сказала, відпочинок зараз = ’пір під час чуми’, якось аморально, як на мене.
Купа людей виїхали в готелі в Болгарії з мирних регіонів і там відпочивають, ходять на екскурсії. Зайняли в санаторіях місця з 3-х разовим харчуванням, коли є люди, яким це дійсно шанс вижити, бо їх домівки знищені. Знаю на прикладі західних регіонів. Ось це аморально. Чого таких людей не засуджують?
А якщо людина працює, робить вклад в економіку, допомагає ЗСУ і на якийсь тиждень виїде закордон за свій кошт, то що тут кримінального?
Kusalochka• 19 апреля 2022
Ответ дляdiana2201
У меня муж на брони.
EllyM• 19 апреля 2022
Ответ дляAsteroidea
Ві віддасте свої гроші, які зазвичай витрачаєте на відпочинок, тим, хто голодує? Якщо ні, то ваші слова лише красиві слова
Ну ми з чоловіком уже віддали суму, достатню на турпоїздку в Туреччину і що? Військовим, щоправда.
Ekaterina17• 19 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
У мене нема варіантів їхати закордон, нема грошей і чоловіка не пускають( Хочу в Львів, Шацьк,хоч на кілька днів.
Грошей нема
А у Львів хочете )))) то там 60 тис грн житло на місяць
artdeco• 19 апреля 2022
Ответ дляЭлли Иванова
Напевно, е мiсця i в цих краiнах, де вони скупили менше житла. В Чорногорii вони як вдома, мiсцевi розбалували. За iншi краiни не скажу, не знаю так добре ситуацiю.
Goldig• 19 апреля 2022
Ответ дляValli-valli
Нічого. Не жалійте.
Та да..вам треба призвичаюватися😂
Тож відпуска горить..а війна, голодні люди..то таке..
Їдьте в крим..то саме найкраще для вас..чи в сочі.
EllyM• 19 апреля 2022
По темі ні, про відпочинок навіть в голову не приходило думати, от чесно)
ShalenaBdgilka• 19 апреля 2022
Ответ дляОленаЯ
А рідні тут, чоловік, люди під обстрілами, воїни за нас стоять, а я відпочивати, ну якось немає настрою і діти скащали, шо без тата не хочуть (7 і 5), хоча мріють про Грецію. Якось думки не налаштовпні на відпочинок, немає радості навіть в очікуванні його, як завжди.
А я наоборот, хочу, чтоб дети отдохнули, подышали морским воздухом
автор Valli-valli • 19 апреля 2022
Ответ для Vogel
Та да..вам треба призвичаюватися😂
Вас точно не буду питати, що ж ви такі приставучі)