Lilittte• 19 апреля 2022

Україна переможе!!!!!!

Дівчата,віримо і молимось!
Переможемо,все буде Україна!!!
Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Саме так! Бо у нас нема іншого виходу, якщо хочемо жити. Тільки перемога і мир на наших умовах

Заkoхані• 19 апреля 2022
Це хіт!
zag• 19 апреля 2022
Сьогодні перший раз послухала цю пісню і на душі веселіше стало.
автор Lilittte • 19 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Звичайно
Світло і любов ❤️завжди перемагає темряву !
Ми любимо свою землю і несемо світло!
автор Lilittte • 19 апреля 2022
Ответ дляzag
Це дуже правильно,ми в душі вже маємо відчувати перемогу,такі пісні дуже допомагають в цьому.
Хопці молодці.
Молимося за наші ЗСУ!!!
Аюшка• 19 апреля 2022
Известный шаман из Якутии просил передать, что скоро все закончится.

Война до середины мая будет продолжаться.

Сегодня началась последняя битва за Донбасс, поражение сил рашки в ней неминуемо.
ok1904• 19 апреля 2022
Ответ дляАюшка

Цікаво які такі шамани навчили хлопів бурятів, якутів, тувців,чувашів , одним словом ординців нівечити нашу землю... Наче всі вірування людей за добро, а от результат такий безбожний.
автор Lilittte • 19 апреля 2022
Ответ дляАюшка

В шаманів не вірю,з нами Бог і він обов’язково допоможе.
Зараз це боротьба світла і темряви.
Вони навіть воюють у пітьмі,буде світанок і наша перемога!
Fotografkiev• 19 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Хопці молодці.
Молимося за наші ЗСУ!!!
Я перемогу у душі відчуваю з початку квітня, боюся, що це виявиться неправдою.
Але і війну відчувала за 4 місяця до подій.
я ходила щаслива в очікуванні третьої дитини - хлопчика після 2х дівчат. З листопада після хвилин щастя мене періодично накривала така печаль, я плакала і не розуміла чому - чому так важко на душі ставало. Списувала усе на гормони, але раніше такого в мене не було. Наплакала більше, ніж попередні 10 років.
У перший день війни народила свого синочка. І тоді зрозуміла чому були ті сльози.

Anjela-faee• 19 апреля 2022
Только так, и не как иначе!!! Слава Украине!!! Слава ВСУ!!!
анна 1986• 19 апреля 2022
Ну такое,кому война, а кому поплясать. Мне кажется,неуместно,после войны пусть бы плясали
ИринаКа• 19 апреля 2022
Ответ дляанна 1986
А чоловіку і побратимам сподобалось. Каже, що ефект, як від пісень Сердючки - ноги починають самі підтанцьовувати і випити захотілося)))
dakota.2010• 19 апреля 2022
Тільки перемога і на меньше ми не згодні. Слава ЗСУ, сил їм, терпіння, наснаги та Божої допомоги!
🇺🇦💪🇺🇦💪🇺🇦💪🇺🇦💪🇺🇦💪🇺🇦💪🇺🇦💪🇺🇦💪🇺🇦💪
yla1212• 19 апреля 2022
Патріотичні пісні підтримують дух людей та військових.
Молодці
Sielo• 19 апреля 2022
Вірю в швидку перемогу України, бо ми на своїй землі, на нашому боці правда і Бог. Господи, помилуй і спаси нас!
InnaPina• 20 апреля 2022
Дочці наснився сон, довго розповідати... Бачила покійного дідуся, він їй показав цифри 109. Ми довго не могли зрозуміти до чого це, чи 01.09 буде перемога, чи як? А потім вирішили, що война буде 109 днів, порахували від 24 лютого і чекаємо Перемогу 12 червня (свято Троїця). Дуже важко, ми в окупації 45 днів... Тримаймося! Все буде добре!