Lyusika• 19 апреля 2022

Після перегляду фільму

Очима собаки....Сльози то таке) але я все більше розумію, що хочу собі друга, такого теплого і з мокрим носом, такими добрими очима, вірного, мого)
Трішки відволічемося, я розумію, що зараз не до собак, і ця тема на майбутнє, можливо просто мрія) яку б Ви породу порекомендували? Не за всі кошти світу) для життя в квартирі, щоб можна було пропустити ранкову прогулянку 🤭 і щоб з моєю Златочкою (кішкою), спільну мову знайшли) колись хотілося самоїда.... Але квартира маленька, а собака велика)
Busia84• 19 апреля 2022
Мы тоже вчера этот фильм смотрели. Обожаю собак)) У нас той ,девочка,а теперь еще две,сестры собачки. Собаки это самый настоящий антидепрессант,первым делом собирала ее вещи(одежду,корм,амуницию,аптечку)когда думали уезжать,а потом уже свои вещи собрали.Не понимаю,как можно оставить друга..сейчас очень много бездомных животных бегает по городу,очень больно от этого((
Marusychka838608• 19 апреля 2022
Породу вам не пораджу, мусите вирішити самі.
Щойно теж подивилася цей фільм. З досвіду собачника скажу вам, що розумні собаки, рідкість. Не знаю від чого це залежить. Собака може бути слухняна, дресирована, але не розумна. Фільми романтизують собак. А насправді, це ніби все життя мала дитина. Тільки стає легше, бо цуценя виросло, як наступає старість і собака потребує дуже багато догляду) це я перебільшую, але все ж…
Все ж воно того варте)))
В нас естонський гончак і маленька суміш якихось порід, якій вже 17 років)
Did Panas• 19 апреля 2022
У нас не породний. Дуже розумний, великий та добрий, не жалкую, що забрали з вулиці. Дозволяє навіть папузі робити педикюр собі на нігтях. Але ранкову прогулянку з ним не пропустити.
Тільки лайку/хаскі не беріть.
автор Lyusika • 19 апреля 2022
Ответ дляBusia84
Я також першим ділом про кішку думаю і ніколи б не залишила)дощ/сніг, а я біжу за улюбленим кормом)
Ю_льчик• 19 апреля 2022
У меня дворняга, собака умная, гуляет сама во дворе)
автор Lyusika • 19 апреля 2022
Ответ дляDid Panas
Тільки лайку/хаскі не беріть.
Такі породи навіть не розглядаю) мені для душі квартирного добряка/добрячку треба, щоб я могла з ним/нею провести старість)
Bosikom• 19 апреля 2022
Ответ дляMarusychka838608
Все ж воно того варте)))
полностью согласна)
у нас три собаки и один кот, две породистых и одна нет.
умные собаки это редкость. фильмы романтизируют)
собакой нужно заниматься, дрессировать, знать, что в случае чего сможете лечить. не раздражаться, когда она ходит по началу не на пеленку, будит ночью или гавкает в неподходящий момент или не хочет осваивать команды и кажется юудто вообще тебя не понимает. нужно терпение.
а от породы ум не всегда зависит.
я бы посоветовала пуделя в вашем случае, ну а вообще порода не важна. это как национальность, везде есть умные и не очень)
вот хаски бы не советовала, как показывает многочисленные отзывы, умные в этой породе почти не встречаются) зато очень красивые.
но повторюсь, все индивидуально
автор Lyusika • 19 апреля 2022
Ответ дляBusia84
Ви також плакали?
ShellyBelly• 19 апреля 2022
’Не за всі гроші світу’-просто подаруйте тепло і домівку собачці з притулку,не обов´язково породиста має бути. Сім´ю хоче кожна тваринка.. там стільки є розумних песиків і просто дворових.
автор Lyusika • 19 апреля 2022
Ответ дляBosikom
полностью согласна)
а от породы ум не всегда зависит.
но повторюсь, все индивидуально
Я трішки не згодна... Я б не змогла з бійцівською собакою жити... Або з тією ж хаскі... Все ж породи різнять собак)
автор Lyusika • 19 апреля 2022
Ответ дляShellyBelly
Можливо й так зроблю) ця тема більше для ’поговорити’
В моїх батьків приватний сектор, то я їм всіх котів з під магазинів знесла) думала говорити зі мною не будуть)
Bosikom• 19 апреля 2022
Ответ дляLyusika
с бойцовской собакой жить можно, но ее нужно постоянно тренировать и воспитывать. как и добермана, иначе крыша у них едет.
в вашем случае, мне кажется идеально подойдет либо пудель либо дворовая.
автор Lyusika • 19 апреля 2022
Ответ дляBosikom
А самоїд?) От читаю характеристику породи, і прямо мені підходить)
viki00• 19 апреля 2022
Ответ дляMarusychka838608
Все ж воно того варте)))
У нас сейчас второй пекинес, вот действительно умная . Первая была такая же любимая, но до этой умняхи ей далеко было.
Ей не надо даже дважды что то показывать и говорить, понимает с первого раза.
Marusychka838608• 19 апреля 2022
Ответ дляBosikom
полностью согласна)
а от породы ум не всегда зависит.
но повторюсь, все индивидуально
Це з власного досвіду) зараз маємо, м’яко кажучи, не дуже розумного собаку)
Чоловік любить естонських гончаків. Попередній був дуже розумний, погляд мав ніби людський. На жаль, помер від хвороби. Не вдалося вилікувати.
Зараз знову естонський гончак. Красивий, як на картинці. Знає всі потрібні команди, слухняний, на полюванні супер майстерний. Але дурний…якийсь беземоційний, як робот. Така собака не дає тепла, радості, емоцій. Все одно його любимо і шукаємо позитив)))
_Helenn_• 19 апреля 2022
Для мене вони найкращі.Скільки не думала про їнші породи,але все рівно повертаюся до них.
Для мене головне щоб були не агресивни до інших тварин,щоб легко виховувалися,щоб людей і дітей любили .
Busia84• 19 апреля 2022
Ответ дляLyusika
Ви також плакали?
Да((люблю фильмы с животными,но вот про Хатико до сих пор не могу посмотреть..боюсь(( всегда плачу и очень переживаю после просмотра
galka-rusalka• 19 апреля 2022
Смотрела это кино в кинотеатре ещё и тоже плакала.
У меня тогда ещё не было собаки. Сейчас у нас малый немецкий шпиц - умняшечка, очень ласковая.. и прогулку можно пропустить, на пелёночку сходит. Собачку наша отдушина, особенно сейчас. Ни разу не пожалела что именно ее выбрала
sammy• 19 апреля 2022
А нашего друга не стало месяц назад(( очень тяжело с ними расставаться. Автор,извините. Очень завидую Вам,что Вы сможете пройти этот путь, он чудесный!!!
автор Lyusika • 19 апреля 2022
Ответ для_Циветта_
мій рай 😍
Можливо це і егоїстично... Але я дуже хочу щоб для своєї собаки я була світом) а вона відповідно для мене) я хочу щоб її було багато
автор Lyusika • 19 апреля 2022
Ответ дляsammy
Надеюсь, что решусь) моей кошке 11 лет, и знаете, от одной мысли о расставании - меня бросает в дрожь! Я до безумия люблю животных, но грешна, ведь к некоторым людям испытываю ненависть...
И как же я все таки хочу себе настоящего, верного друга... Но я очень боюсь ошибиться
Volga_olga• 19 апреля 2022
Для всіх рекомендую фільм «Рудий Пес» (англ. Red Dog) дві частини

Я обожнюю собак, чіхи - мій фаворит) дійсно квартирна порода
Did Panas• 19 апреля 2022
Я, мабуть, передивилась вже всі фільми про собак.
Леся Бердянская• 19 апреля 2022
Возьмите бездомного ребенка и это будет самый лучший ваш друг!
_Helenn_• 20 апреля 2022
Ответ дляLyusika
мій рай 😍
Раджу тоді дивитися дівчат. Вони більше прив´язані до хазяїв.