Краще вибачитись одразу чи коли пройде час?
*людина емоційна, злопам’ятна, гарячкова
Добрый Йиннот• 19 апреля 2022
Можна одразу, якщо ви чітко сформулювали причину непорозуміння.
Наприклад, ви відстоювали одну думку, а потім зрозуміли, що вона хибна.
Чи перетнули межу в емоціях, коли замість ’тобі не вистачає досвіду’ сказали інше: ’Ти, Клавко, сракою борщ вариш!’
Можна одразу показати, що ви схаменулись та повернули собі адекватність.
Juliana-USA• 19 апреля 2022
автор, вu молодець
поважаю людей, якi здатні вuзнатu свою неправоту і вибачитися
Есть пословица, что-то вроде ’ Только глупцы не меняют своего мнения в течении жизни’.
Я вспыльчивая,злопамятная и всё такое,но если вдруг,человек вернётся и скажет что он был не прав и признает это,это добавит ему кучу плюсов в моих глазах,мало кто имеет смелость извиниться за своё мнение и я уважаю тех,кто на это способен.