Якійсь звичаї, ритуали.
Ми на ЗУ в маленькому селі і тут жіночки ходять одна до одної в гості зранку і п‘ють каву з маленьких горняток, не знаю, як вони називаються. Цей ритуал на 10-15 хвилин, але він обов‘язковий. Теж хочу пити каву в такій маленькій чашці, але своєю родиною. А ви що нового для себе винесли?
МАМА НИКИТКИ-2• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Ви можете це здати самі в пункти прийому. У нас приїздили люди, які займались збором на переробку і забирали безкоштовно сортовані сміття. Не думаю, що звідти воно потрапляє на смітник. Бо приїхати забрати. - це як мінімум гроші на пальне.
Я працюю до 18 години. Ще шукати де той пластик здати? Може уряду треба трошки заморочитися і запровадити екологічні програми? Ціле міністерство екології існує з розгалуженою системою на місцях.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 апреля 2022
Ответ дляAnnaOst
Думаю да....ну про отдых я не знаю как они тратятся на это. Но в целом +/- тот же уровень жилья, машина, одежда, еда, досуг, развлечения и в два раза меньше трат. Мне конечно сложно сопоставить свои траты на мед.обслуживание и их отчисления на мед.страховку
Комуналка? Оренда квартири? Теж врахували? Інтернет?
В Україні це точно дешевше і якісніше, а ще й доступніше.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 апреля 2022
Ответ дляAnnaOst
І ще, залежить від країни. Можливо в Німеччині і буде так само, но во Франції чи Іспанії точно все дорожче. Навіть порівнюючи доходи.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вам три варіанти запропонували, якщо це для вас важливе питання. А повинен, як завжди, зробити хтось. Ну а тоді вже я буду хороша і дбати про довкілля... Можливості є і зараз, якщо мати таку мету, а не просто ’для поговорити’.
Ви навряд зрадієте подібній програмі, бо в більшості країн сміття сортують не тому, що такі свідомі, а тому, що інакше сильно по гаманцю б´є. Так що будьте обережні з бажаннями.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 апреля 2022
Ответ дляevgeniiya
О, так это нормальная цена.
А у нас кусается:)
Якщо в Европі, пошукайте на амазон
Там на різний гаманець є
МАМА НИКИТКИ-2• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Вибачте, то, що ви запропонували то шлак повний. Держава повинна створити умови. А в нас смітники горять щорічно.
Он Швеція єнергетичну проблему вирішила за рахунок сміття, ще й купляє його по всьому світу.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
1. Здавайте в пункти прийому
2. Знайдіть волонтерів, які приїдуть до вас і заберуть, якщо здавати лінь.
Повний шлак, бо вам треба поаорушитись і щось зробити самій? Ну пів години посидіти не на порадниці, а витратити на пошук людей, які зпід дверей заберуть. Це, звісно, держава винна, що ви не сортуєте сміття, не інакше.
Ще раз наголошую. В славних Європах всі такі порядні, бо дуже дорого. І ви б державу не чекали, аби стільки платити довелось. Це все, що зробили держави - перестали дотувати і гарно обклали податками. Накличете.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
1. Здавайте в пункти прийому
🤦🏻♀️
Які податки?
Ви дома сидите, вам нічим зайнятись, тож шукаєте собі роботи?
Відкрию вам тайну - вивіз сміття платний в Україні.
Які податки?
Ответ длянатальен
у нас стоят специальные контейнеры для пластика. бумагу сын сдает в приемку), батарейки в любом супермаркете стоят приемники..
У нас старый дом, контейнерлв нет. Но ’на районе’ есть пункт приема втор сырья.
Тут, как говорится, было бы желание, а возможность сортировать мусор всегда найдется.
yana borozenec• 21 апреля 2022
Ответ дляPamPamPam
И возите на пункты приёма?
Переважно сама возила,в нас була точка прийому,але інколи і біля смітника лишала,людям для заробітку😉
Наталья-Реся• 22 апреля 2022
Ответ дляЮлия Запорожье
Спасибо
Аналог Тантум верде, діюча речовина одна, якщо не вдасться знайти той спрей
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Шо, прям усі?
А как же
Напомнило, как сотрудница на бывшей работе когда-то давно ездила к родственникам в Польшу и потом рассказывала, как там богато живут люди - маленький город и у каждого домработница. Спрашиваю, они там друг у друга домработницами работают? Или откуда там взялись домработницы? Где-то рядом есть ещё отдельный город домработниц? Вытаращилась, молчит. Видимо в голову такое людям не приходит
ole4kakissa• 24 апреля 2022
Ещё один прикол: когда рождается ребенок, родители рассылают или передают родственникам открытки с информацией, когда родился, вес-рост, имя, пару фото и пару слов про новорожденного или как он изменил жизнь родителей. Ми-ми-ми
inneska-85• 05 мая 2022
Ответ дляPolinaanna
На работу так. Рабочий день с 5 утра
Мама дорогая.ужас какой