Привіт. Можливо хтось їхав Одеським потягом до Пшемисля. Стартуємо зі Львова. Повне купе викупити нема можливості (квитки відсутні). Веземо з собою невеликого пса. Документи, щеплення, переноска присутні. Чи є вирогідність, що на потяг не посадять.
Зауважу - це не інтерсіті. Звичайний потяг.
ВасильевнаЯ• 20 апреля 2022
Почитайте правила, может для размера вашей собаки и не надо все купе выкупать, а если надо, то еще будет зависеть от соседей, много людей не согласятся ехать в купе с собаками, пожалуются на гл или начальнику поезда и вас выгонят из поезда
Аnastasiia• 20 апреля 2022
Смотря какие попутчики будут. У меня собаки нет, но много ездила до войны, видела разные варианты у попутчиков. Было, что ехали в одном купе с двумя овчарками (в намордниках, с документами), всё ок, никто против не был. Было, что ехал кокер-спаниель (без переноски), люди в купе сказали, что на собак не рассчитывали, и попросили на выход. Проводница уговаривала, но в итоге до утра хозяйка с собакой ехали в тамбуре, пока утром проводница им нашла в соседнем вагоне кого-то чтобы поменялись, видно, чтобы поспала женщина хоть пару часов (посадка была около 10 ночи, многие люди уже спали). Людей тоже понимаю, та же аллергия может быть, но, если что, к этому тоже нужно быть готовой.
Но мне кажется, что пропустят, и в купе тоже должно быть нормально, всё-таки военное время, все понимают, что это не блажь, а животное от смерти спасают. Тем более, если сядете не ночью, то, думаю, найдете, с кем поменяться в любом случае
Ну и удачи!!
Ответ дляАnastasiia
Ну и удачи!!
Да там їхати дві години. Можна і в тамбурі - не питання. Мене цікавить саме питання посадки на потяг.
Аnastasiia• 20 апреля 2022
Ответ дляvfvfcjyb
На мою думку, проблем не буде. Якщо щось - йдіть до начальника потяга і розповідайте, що собака вивозиться із війни, і не пускаючи його/її, він наражає на небезпеку і тварину, і вас, що не може залишити члена родини. Більше того, це не фантазії, наразі так і є.
Просіть його ПІБ щоб мати змогу до наступного разу щось вирішити.. Не думаю, що він захоче з нервовою панянкою зв´язуватися та робити собі розголос. У тамбурі точно проїдете. Але думаю, що цього не дійде.
Ну і відпишіть сюди, як усе пройде, добре? Щоб на майбутнє дівчата, хто з тваринами їде, знали, що там зараз коїться
нинель 1919• 20 апреля 2022
а вариант ,что в ваше купе с котом подсядут не рассматривали?(сейчас такое очень может быть)
Ответ дляАnastasiia
Обов´язково!
Ответ длянинель 1919
А в чому проблема? Пес в переносці. Їхати дві години. Писала вище - без проблем з ним в тамбурі постою, якщо заважати буде. Він вже намандрувався країною. В евакуаційному потязі з Києва їхав. Досвідчений.