Про НАТО не надо говорить, Украина и так туда сколько лет не вступает. Да и страны Прибалтики в НАТО, и ничего. Почему именно пуйло так лезит к нам, почему рашка как тот абьюзер и ей не дает покоя Украина? Ненавижу
Україна століттями була залежна від раші. Я не дуже сильна в історії, але як так сталось, що цивілізована Київська Русь з часом потрапила в цю залежність до орків диких? Це як говорять, що бурян заглушить культурну рослину. Тепер же ми відстоюєм свою незалежність, аж тепер!!! Відриваєм з мясом цей рак - рашу. Операція болісна, але ми виживем. Тим більше, що цей рак загрожує всьому світові.
Ответ дляkornezka
👍🏼👍🏼❤
Ответ дляCoffee is Love
Россияне сами давно ответили на ваш вопрос: они искренне считают, что Украина - это всего лишь один из регионов парашки, всегда принадлежал и должен принадлежать им, что мы просто украли у них землю, самостоятельно себя придумав и возомнив отдельной нацией, в то время как реально якобы являемся такими же русскими как они, живущими на типа их земле.
Поэтому нас и уничтожают - мы и не нужны никогда были, нужны лишь наши земли как регион в составе параши и не более.
В них на порядок менша щільність заселення, - відповідно, в середньому менше навичок соціалізації. Вони до всіх так незрозуміло і роздратовано ставляться, і до своїх, і до чужих. Низький емоційний інтелект, низький самоконтроль і емоційна рознузданість через незвиклість до людей як таку. В їхніх новинах періодично можна зустріти випадки з глибинки, які шокують навіть московських журналістів (які й самі часто специфічні люди). Наприклад, якась молода чиновниця в справах молодіжної же політки, сама ветеранка спорту, публічно була заявила, що молодим громадянам РФ щось винні лиш їхні батьки, бо держава їх не просила народжувати. Дармоїдка нагла на бюджетних потоках. Або починають сусіди цькувати і тягати по судах тих, хто намагається власноруч відремонтувати дорогу на виїзді зі свого двору, бо влада відмовляє. Чи навпаки, виганяють з села через заздрощі тих, хто випросив для себе від властей міні-трактор.
Це як порочне коло - їх мало відносно території, але схоже, що вони так звикли і не люблять і не бережуть людей. Порівняйте, яка в Європі публічна повістка щодо біженців, що все турботливо продумано до дрібниць, як і у нас щодо їхніх військовополонених з дзвінками родичам і якоюсь цікавістю щодо мотивів поведінки- і якого штибу в РФ ниття і вой, що їх об´їдають щось там на сто рублєй на день, при тому, що росіян сюди не кликали, і не схоже, щоб до них-самоназваних ’рятівників’ біженці добровільно їхали. Мало того, що освоює хтось, швидше за все, ті сто рублів на день, так ще й не соромно ’за державу’ нахабно озвучувати подібні скарги. Парадокс.
Іще, можливо, на великій порожній території є відчуття, що завжди можна втекти і сховатися, якщо когось дістав. Що може знижувати почуття відповідальності.
Ответ дляKsu160576
а хто сказал, що ’свої’? вони чудово із-за поребрика пишуть
Вони живуть і працюють поруч. І тут народилися. Порєбрік тут непричому. Це типові совкодрочери і їм подібні. І тут, на Совєтчиці їх була тьма тьмуща, і це не тількі старі, а й молоді, просто безмозглі від народження.
Оскільки ми абсолютно середня і типова країна в сучасному світі по всіх показниках - по густота населення, території, номінальному багатстві- то на питання ’чому саме до нас’ маю чітку і однозначну відповідь: бо ми знаходимось в безпосередній близькості і до нас дійшла черга.
Ще є цілком очевидні констатації, що пояснюють, чому саме РФ. Бо вони нестандартні, їм очевидно некомфортно в їхньому розмірі й межах; у них (і не лише у них, а загалом у світі) немає тієї якості і кількості людського ресурсу, щоб знаходити і забезпечувати вдалі шляхи й рішення для їхньої унікальної задачі ефективного сучасного управління цією занедбаною і пустельною сьомою частиною суші планети Земля. В них освітянами працюють люди, щодо яких я, доросла людина, не можу зрозуміти, чи вони жартують, чи вони справді цим живуть, викладаючи з дітей буковки зю і хизуючись в соцмережах, що в Україну відправили воювати тувинців, які ’мисливці з дитинства’ і покажуть всім кузькіну мать (при тому, що їхній владі за їхнім же внутрішнім законодавством не може бути жодних виправдань за те, що вони нищать малочисельну етнічну культуру з її народними промислами у критично малозаселених районах, жодні подібні ’мисливці з дитинства’ мобілізуватися не мають взагалі! причому з будь-якого боку міркувань - як по наслідках різного плану, так і по притомній цивілізованій доцільності!)
итак, судя по уже оккупированной территории Украины, (геополитические войны):
1 Крым - порты , флот и туризм(все построено за деньги УССР с 1954г)
2 Донецк и Луганск и Харьков - сланцевый газ и угольные шахты
4 Запорожская обл - крупнейшая в Европе и 6-я в мире АЭС в Энергодаре(6 атомных блоков) + ЗЖРК (60% железа в руде)
5 Херсон - туризм,цементні та цегляно-череп´яні глини, мергель, вапняк, сіль, торф, газ.
6 наш плодородный чернозем во всех областях и конкуренция с россией по экспорту зерновых культур.
7 имерские замашки и отсутствие положительной истории(наглое воровство итории Киевской Руси и перепись всей истории)
и т.д. и т.п