То їх з рогатки Польща розстрілювала, тепер сифіліс їм розпилює😂
Цікаво чим відповідати будуть
Ответ дляirina _d
У меня впечатление, что они там в двух странах отбитые на всю голову)))
Коли діди маразматики при владі,таке і відбувається,зв’язку з реальністю зовсім не мають.
З його крїни летять винищувачі і ракети,а воно до миру закликає.
Хворе
Ответ дляARAIL
Нет, это ни хера не смешно. За все смешки мы расплачиваемся кровью и жизнями. И, реально, большие сомнения в адекватности народа белораши, которыми управляет кучка слабоумных стариканов.
Вони вже чекають,що ми після перемоги підемо їм допомагати визволяти білорашу,від таргана .
Вчора їх блогер розповідав
frumoasa17• 24 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Вчора їх блогер розповідав
Все самі хай роблять.
Ответ дляInvictusgirl
Хворе
Ой, оно ещё верещало, что в переговорах Беларусь тоже должна участвовать. Такой же военный преступник
Ответ дляInvictusgirl
Вчора їх блогер розповідав
Пусть 3.14здуют по курсу корабля. Сами выбрали? Сами терпели? Как они ссались: ой, только бы не Майдан как в Киеве. Вот пусть и дальше сидят.
Ответ дляARAIL
Я дуже розчарована,що вони не вийшли всі з протестами,коли від них почали летіти і вбивати наших людей ракети,знову злякалися і думали лише за себе.
Але хочуть щоб їм допомогли.
Якось дуже дивно
Але хочуть щоб їм допомогли.
Якось дуже дивно
Ответ длячир
Этому баяну уже 2 года.
Це було два роки тому ?
А нащо тоді вони таке мололи ?
Ответ дляInvictusgirl
Але хочуть щоб їм допомогли.
Якось дуже дивно
Але хочуть щоб їм допомогли.
Якось дуже дивно
Как и кацапы. Ой, мы бАимся крАвАпрАлития, мы пытались, а нас менты били. И эти такие же. Хотят, суки, сытно жрать, сидеть в тепле, а другие пусть гибнут за них? Да пошли они, все теперь обмазаны единым дерьмом и являются участниками военного преступления.
Ответ длячир
Ясно
Значить стару новину запустили в тг
Вже давно там дибілізм розпочався цей
Значить стару новину запустили в тг
Вже давно там дибілізм розпочався цей
Ответ дляARAIL
Згодна
Але нам все одно,краще,якщо там буде нормальна влада,а не шестрірка пуйла,яка допомогає йому вбивати українців.
Лише скинути його вони самі мають,а не розраховувати на тих,кому самі не поспішали допомагати.
Так деякі воюють за нас,та партизанять,але це дуже невеликий процент.
Інші сидять і спостерігають